Я шукаю...

Найпопулярніший додаток для редагування фото на iOS PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio популярний додаток для редагування фото на iOS

Ми всі давно звикли до того, що для отримання якісних і яскравих кадрів потрібно просто відкрити камеру на телефоні й потім трохи відредагувати зображення. Сьогодні не треба постійно носити за собою цифрову камеру, щоб зробити пристойні знімки, адже це зараз вміщується в одному смартфоні. Якщо фотографії робляться для особистих сторінок, а не з ціллю продати якусь послугу чи продукт, то потреба у зайвому спорядженні просто відпадає. Фотографії, які потрапляють у соціальні мережі повинні проходити хоча б мінімальну обробку в спеціальному додатку. Одним з таких додатків є PicsArt Photo Studio. У цій статті ми ознайомимо вас з цим дивовижним редактором та розкриємо його основний функціонал для тих, хто хоче завантажити PicsArt на айфон чи будь-які інші пристрої.

PicsArt Photo Studio один з найпопулярніших мобільних застосунків для редагування фото на iOS. Програма по-справжньому вражає кількістю користувачів, оскільки за час свого існування була встановлена на мобільні пристрої понад 300 мільйонів разів. Число відгуків на цей фоторедактор не менш дивовижне – близько 4 мільйонів користувачів поділилися своєю думкою про нього.

Насправді навіть користувачі соціальних мереж, які ведуть власні блоги, не завжди мають час та можливість скористатися редакторами на персональних комп’ютерах. Через це вони та інші юзери вирішують, що набагато легше та швидше буде завантажити PicsArt Photo Studio на iPhone. Їхній вибір цілком зрозумілий, адже редагування на телефоні займає набагато менше часу, зусиль та простору, а деякі люди взагалі не знайомі з корекцією фото поза межами свого смартфону.

PicsArt Photo Studio вражає не тільки кількістю користувачів, а й своїм інструментарієм, за допомогою якого легко відбуваються будь-які маніпуляції з зображеннями:

  • спецефекти на будь-який колір і смак
  • використання вбудованих шаблонів
  • можливість малювати на екрані без жодного додаткового приладдя
  • гарні надписи, можливість регулювати їхній шрифт, розмір і так далі
  • широка палітра кольорів, яка дозволяє розмальовувати зображення як заманеться

Також ця програма стала фаворитом молодих людей, тому що на відміну від своїх аналогів на персональних комп’ютерах вона є дуже простою в освоєнні та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Враховуючи всі ці фактори, не дивно, що PicsArt здобув таку популярність і став головним інструментом редагування фотографій на багатьох пристроях.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Функціонал. Початок роботи із застосунком

Спочатку вам необхідно завантажити PicsArt Photo Studio на iPhone. Перед завантаженням краще про всяк випадок впевнитись, що на смартфоні є вільне місце, щоб вам не довелося видаляти щось важливе безпосередньо перед цим процесом. Додаток безплатний і має доволі широкий перелік безкоштовних можливостей, про як і в багатьох інших фоторедакторах всередині програми присутні додаткові платні функції. Враховуючи неймовірну кількість безплатних  шаблонів, наліпок, фонів там рамок, цілком можливо обійтися без жодних витрат. Ще одна вагома перевага у порівнянні з іншими програмами – можливість працювати без створення акаунту.

Інтерфейс та інструментарій

Інструменти PicsArt Photo Studio

Як ми вже підмітили раніше, інструментарій у додатка справді великий. Всі інструменти знаходяться на панелі, яку розробники з кожним оновленням роблять все чистішою, легшою та зрозумілішою для новачків. Домашня сторінка – це своєрідна стрічка, де можна побачити опубліковані роботи інших користувачів. Як і в будь-якій соціальній мережі, тут можна підписуватися на інші профілі, ставити вподобання, коментувати, ділитися публікаціями або ж перероблювати чужі творіння. У такому разі на картинці з’явиться блакитний олівець, натиснувши на який ви зможете переглянути перероблення конкретного фото іншими юзерами.

Щоб зробити власне редагування, потрібно натиснути на великий плюс та вибрати зображення з якогось ресурсу на кшталт галереї або миттєво зробити знімок. Також можна починати редагувати фотографії з інших соціальних мереж, як-от Facebook чи Instagram.

У застосунку також доступні додаткові елементи керування, масштабування, яким дуже легко користуватися, скасування останньої дії, перегляд наявного та попереднього зображень та можливість анулювати всі зміни, повернувшись до початкової фотографії. Сила накладання кожного ефекту зручно регулюється за допомогою повзунка. Також тут присутній пензлик, який дозволяє обрати місце нанесення та видалення ефекту.

Ось ще кілька інструментів PicsArt Photo Studio, що зроблять фотографію кращою:

- вирівнювання

- клонування

- обрізання зображення

- використання різноманітних щіток та пензлів

- регулювання меж фото

- додавання та зміна тексту

- маски й лінзи

Якщо ж вас цікавить кліп арт, то тут додаток теж не розчарує, оскільки містить в собі велетенську кількість шаблонів та тем для артів за інтересами, а саме: спортивні ігри, стосунки, музика, фільми, природа і так далі.

Велика кількість пензлів та форм, які трансформуються на 3D поверхні й широкий інструментарій для малювання також роблять програму одним з прямих конкурентів відомих додатків для редагування на кшталт Photoshop. Також корисними функціями є налаштування прозорості, форми, розміру та типу малювання вашого маркера. Щодо тексту, тут можна налаштувати його розмір згідно з вашими бажаннями, змінити його колір та вибрати один з кількох десятків шрифтів на ваш смак. Якщо ви звикли працювати шляхом накладання шарів, то цю функцію тут теж можна знайти й почати працювати як з фоном фотографії, так і без нього.

Звісно ж, було б дивно, якби з таким широким функціоналом у Піксарті не було налаштувань для усунення недоліків з фотографії. Через це розробники додали сюди можливість корекції червоних очей, відбілювання зубів, клонування окремих ділянок шкіри й усунення небажаних плям і недоліків на обличчі. Остання функція чудово виконує свою роботу, коли потрібно виправити дрібні почервоніння або пошкодження на шкірі. Тут також наявні інструменти автовиділення, згладжування і визначення кутів, проте вони потребують детальнішого доопрацювання. Наприклад, використовуючи функцію додавання засмаги ви можете обробити не тільки конкретні ділянки шкіри, а ще й фон.

Ефекти та їхнє використання

Багато інших застосунків для обробки фотографій сильно популяризували ефекти, за допомогою яких можна змінювати стиль та зовнішній вигляд фото загалом. PicsArt Photo Studio своєю чергою вирізняється з-поміж інших редакторів через те, що в ньому можливо накладати фільтри та ефекти на конкретну ділянку, а не на все зображення за замовчуванням. Навіть якщо ви застосуєте фільтр на всій фотографії, у вас завжди буде можливість прибрати його з будь-якої частини фотографії за допомогою окремого інструменту. Також дуже зручною є здатність програми працювати, не підключаючись до мережі, проте в такому випадку процес обробки та безпосереднього завантаження фото на пристрій може трохи затягнутися. Щоб раптом не отримати повідомлення про те, що на вашому диску немає місця і ви не можете завантажити фото на свій девайс, завжди можна скористатися хмарними сховищами, які PicsArt Photo Studio теж підтримує.

Ще одна спільна риса PicsArt Photo Studio з Photoshop – здатність поєднувати між собою різні ефекти, просто змішуючи їх між собою. Таким чином ви можете обрати один з режимів змішування, а саме: звичайний, темний, світлий, накладання шарів, м’яке та сильне світло. Доступна також опція додавання вигорілих кольорів та кілька інших способів роботи з цими інструментами. У вас в будь-який момент є можливість поекспериментувати з кожним з цих стилів.

Робота з колажами

Ми вже відмітили, що можливостей роботи з фотографіями у цій програмі більше ніж достатньо, тому створення колажів є ще одним приємним бонусом функціоналу. Важко згадати ще якийсь застосунок для мобільних пристроїв, у якому було б стільки ж варіантів дизайну колажів. Цей розділ містить велетенську кількість фонів і рамок для фото. Також присутні різноманітні шаблони та макети, якщо вам не хочеться витрачати багато часу на створення власних.

Поширення фотографій

Скоріш за все вам знадобиться вкласти трохи часу в редагування через неймовірну кількість опцій у додатку, та ваша робота буде того варта і нею можна буде поділитися прямо в програмі. Звісно, можна просто зберегти зображення у свою галерею, та чому б не поширити її й в соціальних мережах? Додатку точно не бракує можливостей поширення, оскільки без зайвих зусиль можна поділитися готовою фотографією у Facebook, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, надіслати її електронною поштою і зберегти у хмарне сховище Dropbox. Також ви можете додати місце розташування та хештеги прямо під час завантаження фотокартки.

Сам PicsArt Photo Studio теж являє собою соціальну мережу з усіма відповідними можливостями. Тут можна коментувати роботи інших користувачів, ставити вподобання і стежити за творцями, які вам подобаються. Також тут проводяться своєрідні конкурси й змагання, в яких користувачі голосують за найкращу фотографію, а переможець отримує шанс з’явитися на домашній сторінці програми й ще активніше просувати свою творчість.

Хмарне зберігання фото PicsArt Photo Studio

Чому додаток настільки успішний?

Беручи до уваги все те, що ми раніше згадували про функціонал та сам процес редагування фотографій, не дивно, що у застосунку з такою кількістю опцій назбиралася велетенська група прихильників по всьому світу. Можливо, хтось з користувачів надає перевагу саме цьому застосунку, а не, наприклад, Інстаграму саме через те, що другий додаток занадто простий. Часом творчим людям хочеться якихось експериментів, складнощів, а також роботи з інструментами, редагуванням і покращенням фотографій. В таких ситуаціях ПіксАрт підійде як ніщо інше тим людям, які люблять гратися з фільтрами, шарами, клонуванням, вирівнюванням та масками. 

Успішний додаток PicsArt Photo Studio

PicsArt Photo Studio – це не просто фоторедактор, а додаток з набагато більшими та ширшими можливостями для реалізації власної творчості та створення унікальних дизайнів.

Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер коли ви захочети завантажити PicsArt на iPhone, вам будуть відомі всі речі, які здатен втілити в життя цей застосунок.

Ваша оцінка: