Я шукаю...

“Право на ремонт” - що змінять закони про ремонт гаджетів?

“Право на ремонт” - що змінять закони про ремонт гаджетів? - icoola.ua - фото

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

“Право на ремонт” - ідея, послідовники, практичне значення

Концепція “Права на ремонт” з’явилася у США. Вона означає можливість користувачам, споживачам, а також підприємствам ремонтувати електронні пристрої, якими вони володіють або обслуговуються, без звернення до виробників або технічних обмежень. Ідея цієї концепції полягає в тому, щоб зробити ремонт електроніки більш легким і дешевим, з метою продовження життєвого циклу гаджетів і зменшення електронних відходів, спричинених зламаними або невикористаними пристроями. 

Незважаючи на те, що початково ідея просувалася лише агентствами із захисту споживачів автомобілів та індустрією післяпродажного обслуговування автомобілів, обговорення встановлення права на ремонт не лише транспортних засобів, а й будь-якого електронного продукту набуло популярності, оскільки споживча електроніка, така як смартфони та комп’ютери, стала загальнодоступною. Також зламана та використана електроніка стала частиною відходів, що несе значну загрозу екології. Підраховано, що 53% населення мають вдома один або кілька використаних або зламаних електронних пристроїв, які не повертаються на ринок через відсутність доступного ремонту. Право на ремонт намагається вирішити ці проблеми, пропонуючи законодавство, яке зобов’язує виробників надавати доступ до запасних частин та інструментів для ремонту за справедливими ринковими цінами та проектувати пристрої таким чином, щоб забезпечити легкий ремонт з метою надання переваги ремонту замість покупки нового гаджета.

 “Право на ремонт” - що змінять закони про ремонт гаджетів? - icoola.ua - фото 2

За даними досліджень, це зменшить щорічне утворення електронних відходів на 1,5 мільйона тонн. Запасні деталі повинні бути доступні протягом двох років після того, як прилад надійде в продаж, і до семи або десяти років після зняття з виробництва, залежно від моделі пристрою. Деякі деталі будуть доступні лише професійним майстрам ремонту, а інші будуть доступні всім користувачам. 

Згідно із концепцією, електронний пристрій має відповідати чотирьом вимогам:

  1. Пристрій має бути сконструйовано та спроектовано таким чином, щоб можна було легко проводити ремонт;
  2. Кінцеві користувачі та незалежні постачальники ремонтних послуг повинні мати доступ до оригінальних запасних частин та інструментів (програмного забезпечення, а також фізичних інструментів), необхідних для ремонту пристрою;
  3. Ремонт пристрою не повинен шкодити програмному забезпеченню;
  4. Виробник повинен чітко повідомити про можливість ремонту пристрою.

Офіційно заснована в 2013 році Коаліція Digital Right to Repair, також відома як The Repair Association, є головною рушійною силою просування цієї концепції у США. Також вона вплинула на формування аналогічних об’єднань по всьому світу. Вони просувають ідеї відновленої електроніки шляхом відстоювання законів, стандартів, правил і політики, які стосуються ремонту. Завдяки їм, починаючи з 2010-х років, на Західну Європу поширилася тенденція до ремонту гаджетів. У липні 2017 року Європейський парламент схвалив рекомендації щодо прийняття законів, які дають користувачам права і можливості самостійно ремонтувати свою електроніку. Ці рекомендації стали доповненням директиви про екологічний дизайн від 2009 року, яка закликала виробників виробляти більш безпечні та енергоефективні електропристрої. Ці рекомендації розглядають ремонт гаджетів як засіб для зменшення відходів у навколишнє середовище. ЄС також має директиви, спрямовані на скорочення викидів парникових газів та інших відходів за допомогою переробки та інших програм. Проект "Плану дій кругової економіки", опублікований у 2020 році, включає право на ремонт електроніки, оскільки це дозволить власникам пристроїв замінювати лише несправні частини, а не купувати новий пристрій, що зменшить кількість відходів електроніки. План дій також включає додаткову стандартизацію таких деталей, як, наприклад, порти живлення на мобільних пристроях.

Ми стараємось освітлювати різні новини зі світу технологій, які можуть бути корисними нашим клієнтам. Дізнайтесь, як скачати та оновити додаток "Дія/" та які його функції.

Які є варіанти підтримки ремонту гаджетів на законодавчому рівні?

  1. Закони, що стосуються окремих галузей. Завдяки доступності частин та інформації для одного типу продукції (наприклад, виключно ПК чи мобільних телефонів), шанси ухвалення закону значно збільшуються, враховуючи менший обсяг електронної продукції, що підпадає під цей закон. 
  2. Розширена відповідальність виробника: нові закони можуть притягувати компанії до відповідальності (як правило, через податки) за весь життєвий цикл їхньої продукції. Чим більше відходів створює компанія, тим більше вона оплачує суспільству витрати на управління цими відходами.
  3. Маркування та обмін інформацією: споживачі, отримуючи інформацію про те, наскільки підлягають ремонту їхні пристрої, можуть приймати зважені рішення щодо ремонту гаджета і уникати вироби, що не підлягають ремонту. Яскравим прикладом якісного надання інформації споживачам є Франція, яка ввела етикетку Індексу ремонту для певних типів електроніки. Мета наявності індексу полягає в тому, щоб дозволити споживачам розглянути ремонт як критерій покупки, перш ніж придбати пристрій. Це вже призвело до оприлюднення документації щодо ремонту, яка раніше не була широко доступною.

Нові закони, зосереджені на ремонті, вимагатимуть від виробників відповідати вищим стандартам щодо можливості самостійного ремонту. Хоча обіцянки таких компаній, як Apple, John Deere, Google і Samsung, є обнадійливими, очевидно, що потреба споживачів у своєчасному та доступному доступі до інформації, програмного забезпечення та деталей, необхідних для ремонту, виходить далеко за межі продуктів, вироблених цими фірмами на даний момент.

Рекомендуємо ознайомитися з цікавою та корисною інформацією про те, як користуватися PayPal в Україні.

Вплив законодавчих змін на ремонт продукції Apple

У листопаді 2021 року компанія Apple повідомила про появу нової можливості для користувачів своєї продукції - замовляти деталі та власноруч ремонтувати гаджети Apple. За словами представників компанії, “клієнти приєднуються до понад 5000 авторизованих постачальників послуг Apple (AASP) і 2800 незалежних постачальників послуг, які мають доступ до оригінальних деталей, інструментів та інструкцій”. Apple надає інструкції, оригінальні деталі та інструменти для ремонту через Apple Self Service Repair Store.

Новий інтернет-магазин Apple пропонує понад 200 окремих запчастин та інструментів, які допоможуть клієнтам відремонтувати екран, акумулятор і камеру лінійки iPhone 12 і iPhone 13 і iPhone SE (3-го покоління). Компанія також оголошує, що до кінця цього року додасть посібники, деталі та інструменти для ремонту комп’ютерів Mac. 

Щоб відремонтувати пристрій Apple, клієнтам спочатку потрібно буде переглянути посібник з ремонту на офіційному сайті. Потім їм потрібно буде відвідати магазин самообслуговування Apple і замовити необхідні деталі та інструменти. Набір інструментів включає в себе драйвери крутного моменту, ремонтні лотки, преси для дисплеїв і акумуляторів тощо. Клієнти, які не хочуть купувати ці інструменти, бо їм потрібно виконати лише один ремонт, мають можливість орендувати все необхідне. Ремонтні магазини з самообслуговуванням вже почали працювати в Сполучених Штатах і планують розширитися на інші країни протягом року, починаючи з країн Європи та Австралії. 

 “Право на ремонт” - що змінять закони про ремонт гаджетів? - icoola.ua - фото 3

Яка мета змін у законодавстві стосовно ремонту гаджетів?

  • Продукти повинні бути спроектовані так, щоб вони були довговічними та підлягали ремонту, коли це необхідно. Потрібні методи проектування, які забезпечують легкість розбирання гаджетів та заміни деталей. Цього можна досягнути, запровадивши на законодавчому рівні вимоги та стандарти дизайну пристроїв.
  • Ремонт повинен бути доступним і масовим. Це означає, що ремонт товару не повинен коштувати дорожче, ніж покупка нового пристрою. Правові перешкоди не повинні перешкоджати окремим користувачам, незалежним майстрам та сервісним центрам ремонтувати зламані вироби. Кожен повинен мати доступ до запасних частин і посібників з ремонту протягом усього терміну служби продукту.
  • Користувачі повинні знати, чи продукція, яку вони збираються придбати, піддається ремонту чи призначена для одноразового використання - до першої поломки. Інформація про ремонтопридатність продукції повинна бути доступною користувачам і майстрам у місці придбання гаджетів.

Як вже було зазначено, компанія Apple займає передові позиції на ринку, в тому числі - у сфері доступності ремонту її гаджетів. Вона дає можливість якісно зремонтувати будь-який її пристрій, розібравши його та здійснивши заміну будь-якої деталі на аналогічну. Це збільшує термін функціонування продукції Apple, зменшуючи кількість електронного сміття. А компанія ICOOLA пропонує доступні ціни на ремонт iPhone та iPad завдяки багаторічному досвіду та співпраці з перевіреними постачальниками оригінальних деталей. 

Ваша оцінка: