Я шукаю...

Sony LinkBuds S — найлегші навушники ANC у світі

Sony LinkBuds S — найлегші навушники ANC у світі - icoola.ua - фото

Коли Sony представила свої навушники LinkBuds TWS у лютому, це був незвичайний зв’язок між двома світами, онлайн та офлайн. Навушники, всупереч принципам роботи майже всіх інших навушників на ринку, не перешкоджають навколишньому шуму потрапляти у ваше вухо, але в той же час пропонують чудовий звук. Вони ідеально підходять для офісу, і скрізь, де потрібно чути, що відбувається навколо. Тоді японська компанія анонсувала модель Sony LinkBuds S, продажі якої стартували 20 травня.

Попередні Sony LinkBuds вразили своїм дизайном, в якому домінував характерний сріблястий круг, своєрідний шлюз лише для звуку оточення. Це зникає з нинішньою моделлю LinkBuds S, і, по суті, новинка виглядає більш стандартною, на перший погляд. В основному це форма класичних навушників True Wireless, таких як Sony WF1000X4.

З точки зору дизайну Sony приваблює тим, що це найменші та найлегші навушники TWS у світі. Один навушник важить всього 4,8 грама, тому майже не відчувається у вусі. Для порівняння, Sony WF-1000XM4 має 7,3 грама на навушник. 

Sony LinkBuds S — найлегші навушники ANC у світі - icoola.ua - фото1

Сама легкість навушників (та інших елементів технологічного характеру) сприяє їх комфортному носінню протягом усього дня. Крім того, виробник постачає їм накладки трьох розмірів. Тому навушник повинен зручно сидіти в кожному вусі, триматися надійно і, до того ж, бути зручним.  Sony LinkBuds має сертифікат IPx4, що означає, що навушники не будуть пошкоджені під час занять спортом або під час невеликого дощу. Порадує і те, що навушники виготовлені з перероблених матеріалів.

Зміна дизайну навушників у бік «класичного» вигляду також внесла коригування в управління. Тут ви можете працювати з уже досвідченими тачпадами, а також можете керувати відтворенням, інтуїтивно зрозумілим подвійним натисканням.

Навушники Sony LinkBuds S де-факто можна вважати закритими, а це означає, що можна очікувати більш високої якості звуку, ніж з відкритою діафрагмою попереднього покоління. Вони підключаються до джерела звуку, найчастіше мобільного телефону, через Bluetooth 5.2. Навушники підтримують кодеки AAC, LDAC і SBC і в цьому відношенні повинні забезпечувати дуже хорошу якість звуку і приємне, не втомлююче прослуховування. Навушники також пропонують технологію масштабування DSEE Extreme, яка обіцяє покращити звук стиснутих файлів.

Найбільшою новинкою в порівнянні з попереднім поколінням є наявність ANC, тобто активне усунення зовнішнього шуму. Також доступний прохідний режим навколишнього середовища. У середовищі, де вам потрібно спілкуватися з оточенням, ви оціните функцію Speak-To-Chat, яка призупиняє відтворення музики, коли ви говорите. У цьому випадку не варто переривати прослуховування, натискаючи на навушники, все відбувається повністю автоматично.

Загалом, ви зможете насолоджуватися прослуховуванням навушників Sony LinkBuds S протягом 20 годин (звичайно, з безперервною зарядкою в футлярі, що додається), у разі поспіху ви також можете розраховувати на швидку зарядку, а п’ять хвилин у зарядному пристрої додасть одну годину прослуховування. Сам чохол можна зручно покласти в кишеню.

Sony LinkBuds S добре уживається з мобільними телефонами Android або комп’ютерами/планшетами Windows, де ви можете використовувати функцію швидкого сполучення. Звичайно, навушники також можна використовувати з iPhone, але підключення відбувається не так швидко.

Ваша оцінка: