Я шукаю...

WatchOS 7.4.1 із покращеннями безпеки та виправленнями помилок

Title. 3 травня Apple оновили систему безпеки, випустивши watchOS 7.4.1

Буквально недавно знамениті розробники порадували користувачів Айфонів черговим оновленням iOS 14.5.1 Apple, а напередодні ночі 3 травня фахівцями була випущена нова версія watchOS 7.4.1 для власників смарт-годинників Apple Watch.

Отримати інформацію про цей вдосконалений варіант захисту гаджета, результатом якого стала чергова оптимізація безпеки й виправлення помилок, можна, ознайомившись з матеріалами цієї статті.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Особливості функціоналу та використання watchOS 7.4.1

Чим складніші технології штучного інтелекту, тим більше вони потребують програмного захисту. До категорії відповідних гаджетів відносяться й смарт-годинники Apple Watch, які набули значної популярності.

Фахівці Еппл постійно вдосконалюють свої програми, впроваджені з метою безпеки користувачів гаджетів, і розумні годинники тут не є винятком.

Останнє оновлення для даної техніки, watchOS 7.4.1, стало доступним пізно ввечері 3 травня.

Розробники позиціонують таку модернізацію прошивки як позапланову й термінову – на думку фахівців, її випуск був обумовлений гострою необхідністю вирішення проблем безпеки.

За допомогою watchOS 7.4.1 можна буде виправляти експлойти в WebKit, а також в операційній системі Framework Apple, яка відповідає за відтворення веб-контенту.

Суть обновлення така: абдейтом затуляється пробіл у безпеці, через який можуть проникати шкідливі веб-сайти. Це означає, що такі сайти не зможуть виконати запуск неперевіреного коду на Apple Watch.

Розробники офіційно звернулися до всіх власників смарт-годинників Еппл, настійно порекомендувавши їм установку оновленої версії. Програмісти уточнили необхідність відповідних заходів, заявивши, що тільки таким способом можна закрити вразливі зони системи безпеки операційних програм.

Про цільові продукти та дію watchOS 7.4.1

Застосовувати оновлений варіант захисту можна для чотирьох останніх модифікацій Apple Watch.

Даний модельний ряд включає наступні екземпляри гаджетів:

 • Apple Watch Series 3;
 • Apple Watch Series 4;
 • Apple Watch Series 5;
 • Apple Watch Series 6;

Підтримує новітню версію й ще один зразок – Apple Watch SE.

Модернізована операційна система – ефективний метод для вдосконалення безпеки й усунення помилок під час роботи на розумних годинниках.

Система watchOS 7.4.1, яка покращує управління станами, дозволяє уникнути проблеми пошкодження даних в інтегрованій пам'яті гаджета.

Варто знати, що в користувачів, які встановлять останнє оновлення для утиліти свого гаджета, можливості повернутися до попередньої версії операційної системи не буде.

Що ще відомо про модернізації системи безпеки Еппл?

Так як базовою стратегічною лінією компанії є турбота про захист клієнтів, розробники лідируючого на ринку бренду дотримуються ряду принципів:

 • нерозголошення даних про проблеми безпеки;
 • не підтвердення інформації, пов'язаної з відповідними проблемами;
 • неучасть у тематичних обговореннях до того моменту, доки моніторинг відповідної теми не буде завершеним (результатом закінчення аналітичної та дослідницької роботи стає публікація виправлень або нові випуски).

Користувачам, для яких актуальні опції у вигляді, наприклад, перегляду даних про останню сплату в App Store або скидання пароля Apple ID, фахівці рекомендують скористатися допомогою служби технічної підтримки з питань безпеки.

Розробники також просять власників смарт-годинників у ситуації виявлення в техніці бренду вразливих точок в плані анонімності або безпеки повідомити про ці нюанси.

Специфіка оновлення годинників Еппл Вотч за допомогою watchOS 7.4.1 або аналогових операційних систем

Оновити утиліту смарт-годинника можна на самих пристроях або за допомогою свого Айфона.

Підставою для виконання відповідної процедури є отримання повідомлення про те, що ПЗ застаріло. Таким чином, програма настійно рекомендує встановити останню версію програми.

Результатом виконання цієї опції стане відновлення синхронізації роботи розумного годинника зі смартфоном iPhone (мова йде про всі дані, в тому числі і про активність користувача).

Перш ніж оновлювати систему, необхідно переконатися в сумісності гаджета з останнім випуском утиліти.

Далі слід обновити iOS на Айфоні, встановивши останній варіант. Переконавшись, що рівень зарядки смарт-годинника вище половини, iPhone необхідно підключити до мережі Wi-Fi. Після цього смартфон слід покласти коло смарт-годинника для забезпечення взаємозв'язку пристроїв.

Установлення обновлення на Еппл Вотч за допомогою Айфона й без нього має певні відмінності.

Умови виконання процедури за допомогою iPhone такі.

 1. Не можна знімати годинник із зарядки, доки програма не оновлена до кінця.
 2. Потрібно спочатку відкрити розділ Watch на iPhone, а потім перейти на вкладку «Мій годинник», далі увійти в меню основних опцій і вибрати оновлення ПЗ.
 3. Провести скачування оновлення (на даному етапі програма може запросити паролі гаджетів – в цьому випадку їх потрібно ввести).
 4. Поява на смарт-годиннику індикатора виконання сигналізує про успішне завершення процесу.

Можна обновити утиліту й безпосередньо на Еппл Вотч. Алгоритм цієї процедури ще простіший:

 1. Необхідно переконатися, що на годиннику включений Wi-Fi.
 2. Відкрити на Еппл Вотч програму налаштувань.
 3. Перейти в меню, вибравши «Основні», а потім «Оновлення ПЗ».
 4. Натиснувши на позицію «Встановити», чітко слідувати інструкціям, які з'являються на дисплеї.

Оновлюючи систему безпеки, не можна знімати годинник із зарядки, перезавантажувати його або закривати програму. Тривалість процедури може бути різною – як мінімум це кілька хвилин, максимум – одна година. Якщо гаджет автоматично перезавантажився, це означає, що додаток успішно обновився.

 

Ваша оцінка: