Я шукаю...

Функція хто дзвонить на iphone.

Як увімкнути голосове сповіщення «Хто дзвонить»? - icoola.ua - фото

Коли ви надто зайняті, вам може бути важко відповісти на дзвінок. На щастя, є простий спосіб навчити свій телефон зчитувати ім'я людини, яка намагається вам зателефонувати. Завдяки цьому вам більше не потрібно переривати діяльність, яка потребує концентрації, наприклад, керування автомобілем, читання або навчання, і ви зможете приймати тільки ті дзвінки, які важливі для вас.

Як змусити телефон читати, хто дзвонить? (Андроід, iOS)

Якщо ви хочете, щоб ваш Android-телефон читав імена тих, хто дзвонив, вголос, завантажте одну з наступних програм з Google Play: «Чи можу я взяти слухавку?», «Хто мені дзвонив» або «Скажи, хто дзвонить».

Програми працюють, комбінуючи вбудовану в телефон мову TTS та зчитуючи номери (у разі незбережених контактів) або імена контактів з телефону. Програма не тільки повідомляє, хто дзвонить, але й дозволяє читати відправників СМС або навіть читати вміст цілих повідомлень.

Виробник вже включив функцію «хто дзвонить» для телефонів Apple. Знайти її можна в установках телефону. Просто відкрийте «Налаштування», перейдіть до розділу «Телефон» та активуйте послугу: «Сповіщати про дзвінки» (ви можете вибрати, чи повинен iPhone завжди сповіщати про дзвінки або тільки під час використання навушників або гучного зв'язку в автомобілі).

Кому підходять голосові сповіщення «Хто дзвонить»?

Програми голосового сповіщення про вхідний дзвінок ідеально підходять для зайнятих людей, які не можуть дозволити собі витрачати дорогоцінний час. Також ця функція підійде тим, хто намагається уникнути настирливих дзвінків від телемаркетологів, працівників банків або телекомунікаційних мереж. Крім того, це чудова підмога для людей із вадами зору.

Також ви можете переглянути статтю про те як повернути екран на iphone...

Ваша оцінка: