Як виключити пароль на iPhone?

Як виключити пароль на iPhone?

Зміст

Основне призначення коду доступу у пристроях Apple – захист користувача, тобто його даних. Однак, крім цього коду, у вас є вибір інших, зручніших способів захисту, таких як Face ID або Touch ID. Ми розповімо, як відключити пароль на айфонах, щоб було зручніше користуватися гаджетом.

Деактивація пароля на iPhone X та пізніших моделях

Якщо ви хочете вимкнути пароль на останніх iPhone, перейдіть в "Параметри" >> "Face ID" >> "пароль". Просто виберіть: "Вимкнути код" із запропонованих варіантів.

Відключення пароля на старих телефонах Apple

Якщо ви хочете відключити код-пароль на старих iPhone, оснащених Touch ID, перейдіть в "Налаштування" свого телефону та виберіть "Touch ID" >> "Код-пароль" >> "Вимкнути код-пароль". У пристроях, не обладнаних зчитувачем відбитків пальців, код доступу вимикається натисканням наступної комбінації: Налаштування >> Код >> Вимкнути код.

Також варто відзначити той факт, що на вкладці код ми можемо знайти інші функції крім можливості деактивації коду доступу. Наприклад, можна змінити свій поточний код або налаштувати його параметри.

Ми щиро сподіваємося, що ця стаття виявилася для вас корисною і що наші поради зроблять роботу з iPhone більш комфортною.

Якщо вам була цікава ця стаття тоді вас зацікавить як відновити пароль до iphone...