Я шукаю...

Топ-10 способів які допоможуть рекламувати партнерський лінк та заробляти значно більше разом з ICOOLA

Топ-10 способів які допоможуть рекламувати партнерський лінк та заробляти значно більше разом з ICOOLA

Чому деякі реферальні посилання здатні приносити тисячі доларів, а інші ігноруються? Виявляється все залежить далеко не від пропозиції, а від обраного способу реклами. 

Хочете заробити легкі гроші на реферальній системі та не знаєте з чого почати? Рекомендуємо звернути увагу на партнерську програму від компанії ICOOLA. Виконуючи прості дії ви зможете забезпечити себе пасивним доходом й отримувати 3% від кожної покупки, яка буде здійснена за вашим посиланням. Не знаєте де розмістити партнерське посилання? У цьому ми також вам допоможемо.

Просування партнерських посилань – це справжнє мистецтво. Ви повинні створити таке повідомлення, яке не просто буде виділятися серед інших, але й коротко демонструвати переваги продукції. Не варто використовувати стандартні фрази, адже в такому разі ви не зможете нікого зацікавити, більше того вас можуть сприйняти як спамера. Хочете навчитися рекламувати реферальне посилання? В даній статті ми розповімо про топ-10 способів, які допоможуть з рекламою вашого партнерського лінку.

Розмістіть рекламу у власному блозі

Даний варіант буде актуальним для користувачів, які вже є власниками блогу й мають певну аудиторію. Якщо ж ви все ще не маєте блогу, завжди можна його створити. В інтернеті ви зможете знайти безліч порад, які допоможуть у цьому.

У своєму блозі просувати посилання ви можете відразу двома способами:

 • розміщувати лінк у вже наявній публікації;
 • створювати нову публікацію, яка буде присвячена вашій пропозиції.

В незалежності від того, який варіант вами буде обраний – розмістіть посилання таким чином, щоб воно доповнювало наявний вміст, а не перечило йому. Не забудьте, що важливо не просто додати лінк, але й продемонструвати переваги продукції.

До прикладу, ви можете розповісти інформацію, яка демонструватиме переваги компанії Айкула (вигідна вартість, наявність гарантії, відмінний сервіс тощо). Або ж висвітлити у своїй публікації актуальність гаджетів від Apple. Ви можете обрати будь-який варіант. Адже ви повинні найкраще знати свою аудиторію.

Використайте свій обліковий запис у Facebook

Як розмістити партнерське посилання у Facebook? Для початку рекомендуємо ознайомитися з рекламною політикою даної соціальної мережі. Адже таким чином ви зможете дізнатися де можна розміщати рекламу, а де ні. В іншому випадку Facebook може заблокувати ваш профіль, або ж застосувати проти вас обмеження.

Є декілька варіантів, з допомогою яких ви зможете розмістити рекламу:

 • у своєму особистому профілі;
 • у спільноті Facebook.

Соціальна мережа має деякі заборони, щодо розміщення реклами. Однак, на своїй сторінці вам зовсім не обов’язково ділитися лінком на компанію. Адже є можливість додати посилання на свій блог, де і буде рекламна інформація. Також вкінці свого допису ви можете дати уточнення, що це партнерська програма. Або навіть використати хештеги.

Розкажіть про продукцію компанії Айкула на сторінці в Instagram

Це ще один популярний метод просування. І на щастя в Instagram є відразу декілька способів, за допомогою яких ви зможете розмістити свою рекламу. Та перш ніж щось робити переконайтеся, що ви зможете публікувати лінки у власному обліковому записі.

Якщо ви маєте блог, то ви зможете поділитися посиланням на рекламну сторінку. Й це буде не лише хорошою рекламою для партнерського лінку, але й блогу.

Також ви можете зробити окрему сторінку в Instagram. З її допомогою ви зможете:

 • розмістити реферальне посилання у шапці профілю;
 • розміщувати рекламу у своїх публікаціях;
 • публікувати рекламу у власних Instagram Story, використовуючи наклейку посилання.

Варто зазначити, що Instagram вже працює над створенням партнерської функції. Та допоки вона все ще недоступна доведеться користуватися вище переліченими способами.

Використайте для реклами Pinterest

Одним з найкращих способів реклами є просування на Pinterest через публікації у блогах. Особливо якщо ви маєте публікації з оглядом продукції.

Pinterest – це в першу чергу візуальна пошукова система, де люди постійно шукають інформацію. І на даній платформі ви маєте можливість:

рекламувати свої сторінки у соціальних мережах, на яких ви ділитеся лінком;

створюйте тематичні дошки для партнерських продуктів і не забувайте додавати до них власне посилання (розмістіть лінк в описі до кожного піна).

Просувайте лінк у Twitter

Якби це дивно не звучало, але Twitter вважається найпопулярнішим місцем для обміну партнерськими посиланнями. Як можна заробити гроші швидко за допомогою цієї соціальної мережі та в чому полягає секрет успіху? Все що вам потрібно, це:

 • цікавий контент;
 • лояльна аудиторія;
 • довіра (за допомогою ваших твітів);
 • актуальність (обговорення на своїй сторінці актуальних тем).

Також варто пам’ятати, що використання хештегів у твітах, дасть можливість вас значно швидше знаходити. Адже зазвичай люди заходять в Twitter, щоб ознайомитися з новинами, а не створювати власні публікації. Зокрема, більшість користувачів підписується на відомих людей та експертів, яким можна довіряти.

Як же просувати реферальний лінк у Твіттері?

 • продемонструйте переваги продукції та додайте лінк;
 • рекламуйте продукції й розмістіть посилання;
 • використайте функцію «закріплення твіту», для того, щоб публікація завжди була помітною.

А також, якщо ви додаєте посилання безпосередньо у Twitter, рекомендуємо додавати хештег (наприклад, «affiliate» тощо).

Розмістіть рекламу на власному сайті

Щоб стати учасником реферальної програми від ICOOLA, вам зовсім не обов’язково ставати блогером. Адже маючи інтернет-магазин, або ведучи будь-яку іншу комерційну діяльність в мережі ви можете мати певний простір для реклами. То чому б не використати власний сайт для реклами?

Якщо ви не вмієте створювати банери, у нас є для вас хороша новина. Все це зробити можна значно швидше за допомогою різноманітних онлайн-інструментів, таких як Visme, Abyssale та Canva. На даних платформах ви зможете знайти вже готові шаблони й скористатися ними для створення яскравих оголошень. Після чого все це ви зможете розмістити на своєму сайті та пов’язати зі своїм реферальним лінком.

Просування реклами через електронну пошту

Заробити гроші швидко з допомогою реферальної програми можна й через електронну пошту. Ви можете додати URL-адресу до вмісту електронної пошти, щоб напряму конвертувати трафік.  І є відразу декілька варіантів просування.

Одним з найпопулярніших є так звана вітальна розсилка. До прикладу, якщо ви маєте власний блог, то ви можете запропонувати користувачеві підписатися на вашу розсилку. І якщо вони дійсно підпишуться, то ви зможете надіслати своєму підписнику привітальний лист і розмістити у ньому своє посилання. Однак важливо робити це обережно. В іншому випадку читач просто відпишеться від вашої розсилки.

До того ж у вашої аудиторії може скластися думка, що все це ви робите виключно для швидкого заробітку. І якщо ви будете приділяти занадто багато уваги різним способам реклами й забувати про основний вміст блогу, то втратите половину вашої активної аудиторії. А враховуючи те, що сьогодні блогерів досить багато, то читачі зможуть знайти вам гідну заміну. Зверніть на це увагу й зробіть все щоб подібного не сталося.

Розкажіть про переваги продукції у своєму подкасті

Ні для кого не секрет, що подкасти набувають все більшої популярності. Адже люди їх слухають значно частіше ніж радіо. Подкасти транслюють знаменитості і як правило вони можуть висвітлювати будь-які теми.

Ви можете створити власний подкаст, або ж стати лише гостем. Якщо ж ви вже є власником подкасту, то просувати реферальний лінк буде значно простіше. Особливо, враховуючи те, що подібний формат значно легше вдається просувати.

До прикладу, розвиток каналу на Ютуб може зайняти багато часу. Адже доведеться витрати час на створення цікавого контенту, залучення нових підписників тощо. З подкастами все значно простіше. І якщо ви хоча б раз їх слухали, то напевно чули не одноразово рекламні оголошення. В цьому нічого дивного немає. Адже реклама – основний спосіб фінансування.

Тому ви також можете розповісти про переваги придбання Айфонів на сайті компанії Айкула. Таким чином ви проінформуєте глядачів й будете спонукати їх перейти по вашому посиланню.

Розмістіть лінк на тематичних форумах

Тематичні форуми можуть стати найкращим місцем для розміщення рекламних оголошень. Адже це чудове місце для того, щоб зацікавити цільову аудиторію, оскільки тут збираються користувачі за інтересами. І якщо ви розмістите своє посилання на тематичному форумі, то вам вдасться охопити відповідний трафік.

Як просувати реферальну систему на форумі? Даний спосіб має практично таку ж послідовність як і у ряді попередніх методів. Важливо для початку зареєструватися й створити власний обліковий запис. Далі почніть коментувати чужі публікації. Запитуйте, давайте відповіді, адже таким чином вам вдасться покращити видимість свого облікового запису. Переконайтеся, що всі ваші дії мають результат.

Та не варто поспішати з рекламою. Лише через деякий час ви зможете публікувати власний контент. Крім цього знайдіть час, щоб ознайомитися з правилами форуму. Адже далеко не всі майданчики дозволяють розміщувати посилання на сторонні сайти. Якщо ніяких заборон з цього приводу немає – розмістіть свій реферальний лінк.

Просувайте партнерський лінк Айкула через YouTube-канал

YouTube – один з найпопулярніших варіантів, за допомогою якого можна заробити легкі гроші. Але при умові, що ви вже маєте власний канал та активну аудиторію. Особливо, якщо ви маєте багато підписників. В такому випадку проблем з залученням людей до вашого партнерського посилання не виникатиме.

Розповісти про продукцію компанії Айкула ви можете у своєму відео, а посилання розмістити в описі. Однак, не забувайте – не варто приділяти багато часу рекламі. Адже аудиторія цього не любить. І якщо ви будете наповнювати свій контент лише рекламою, то він нікого не цікавитиме. Тому постарайтеся якомога природніше продемонструвати переваги продукції поєднавши це все з основною темою відео.

Помістити своє рекламне оголошення можна 15 секунд на початку та вкінці відеоролика. І цього буде достатньо. Або ж ви можете зняти окреме  відео, яке буде присвячене даній темі.

Що потрібно врахувати при розміщенні партнерського посилання?

Партнерська програма – це не просто швидкий заробіток який має одноразовий характер. Адже це може перетворитися на справжнісіньку роботу, яка при правильній стратегії зможе приносити стабільний пасивний заробіток. Та перш ніж розміщувати свій лінк обравши один з вище перерахованих способів реклами, рекомендуємо:

 • визначте, які теми будуть сумісні з продукцією (краще звернути увагу на такі напрямки як сучасні технології, смартфони тощо);
 • розробіть стратегію, яка допоможе отримати значно більше аудиторії;
 • розповідайте лише правдиву інформацію.

Більший трафік означає значно більше конверсій та партнерських продажів. До того ж це все дозволить створити вам сильний профіль й можливо вами зможуть зацікавитися інші бренди. Тому обирайте для себе найкращий метод і заробляйте разом з ICOOLA!

Ваша оцінка: