Я шукаю...

10 найдивніших аксесуарів для телефона

Аксесуари для iPhone

У сучасному світі важко знайти людину, у якого б не було телефону. Його мають навіть маленькі діти. Ділові люди мають кілька пристроїв: для розв'язання робочих питань і для особистих дзвінків. Крім того, функціонал сучасних гаджетів здатний задовольнити будь-які запити користувачів. А з тими з них, з якими в силу різних причин не можуть впоратися смартфони, з успіхом справляються аксесуари для них.

1. «Швейцарський ніж» - чохол для Apple iPhone

Американська компанія Tasklab розробила унікальний чохол для iPhone, який отримав назву TaskOne, який являє собою компактний кейс з безліччю корисних інструментів. Зовні цей аксесуар нагадує швейцарський ніж, оскільки в ньому компактно розташувалися 22 функціональних інструменту. У комплект входять:

 • викрутки різних видів (плоскі та хрестові);
 • плоскогубці;
 • набір шестигранних ключів;
 • ножі декількох типів;
 • відкривачка для пивних пляшок;
 • інструмент для зачистки проводів;
 • пилка по дереву;
 • рулетка.

Чохол швейцарський ніж для iPhone

Всі інструменти виготовлені з нержавіючої сталі та цілком придатні для виконання дрібних робіт. При цьому вага аксесуару становить трохи понад 100 г.

Внутрішня сторона чохла має полікарбонатне покриття для запобігання пошкодженню поверхні смартфона. Розробники стверджують, що даний аксесуар жодним чином не заважає підключенню зарядного пристрою або навушників. А також не блокує і не створює перешкод для мобільного зв'язку, GPS і мережі Wi-Fi.

Підходить такий чохол для моделей iPhone 5 і iPhone 4/4S.

«Швейцарський ніж» стане прекрасним подарунком для людини, яка захоплюється туризмом або просто звикла мати все необхідне під рукою.

2. Polaroid для iPhone

Володарі iPhone 6 отримали можливість порадувати себе унікальним аксесуаром, що дозволяє моментально друкувати знімки подібно вінтажній фотокамері Polaroid. Вона з'явилася завдяки чохлу Prynt.

Prynt виробляє друк на спеціальному папері шляхом нагріву і хімічних реактивів. Процес займає близько 50 секунд. На цей час міні-Polaroid здатний вмістити всього один аркуш паперу, але розробники планують збільшити їх кількість до 30.

Передача даних від смартфона до друкувального аксесуару здійснюється за допомогою каналу Bluetooth, однак в майбутньому планується відмовитися від бездротових технологій для економії заряду батареї.

Prynt має програмне забезпечення для функції доповненої реальності (AR - augmented reality). Вона дозволяє записувати все, що відбувається навколо під час зйомки. Інформація автоматично відправляється в хмару. І якщо згодом навести камеру на готовий знімок і натиснути кнопку «PLAY», все це буде автоматично відтворене.

3. Смарт-чохол з додатковим E-Ink екраном

InkCase - це унікальний аксесуар для смартфона з дисплеєм на базі електронного чорнила. Він має вбудований акумулятор, а також пам'ять. Зв'язок з iPhone здійснюється за допомогою бездротової технології Bluetooth.

Чохол для iPhone з E-Ink екраном

Функції InkCase i7 просто вражають:

 • зручне читання книг з E-Ink екрану;
 • можливість передавати з телефону на аксесуар фотографії, електронні книги та іншу інформацію;
 • можливість встановити на екран будь-яке зображення в якості шпалер;
 • функція відкладеного читання (Read It Later);
 • відображення годинника, календаря, погоди, списку справ та іншої інформації.

Пристрій має захист від падіння, відповідно військовому стандарту. Її забезпечує технологія BubblePro, демпфуюча будь-які механічні дії.

Інші властивості аксесуара InkCase i7:

 • економія заряду батареї;
 • антиблікове покриття;
 • маленька товщина і вага екрану;
 • висока роздільна здатність екрану;
 • захист від бризок;
 • підтримка файлів різних форматів;
 • управління за допомогою трьох сенсорних і однієї механічної кнопки;
 • можливість установки SD-карти місткістю до 256 Мб.

Крім того, пристрій можна використовувати автономно від смартфона.

4. Термометр

Електронний термометр сумісний з iPhone. Принцип його дії такий же, як і у звичайного приладу. Різниця полягає лише в тому, що аксесуар для смартфона виводить інформацію на його дисплей. Для цього потрібно під'єднати термометр до iPhone і натиснути потрібну кнопку. Після цього дані будуть зафіксовані в спеціальному щоденнику. У ньому ж буде вестись статистика всіх вимірювань. Також можна робити нотатки для відстеження перебігу хвороби.

5. Алкотестер

DrinkMate - це спеціально розроблений аксесуар для iPhone, за допомогою якого можна швидко і зручно виміряти вміст алкоголю в крові. Принцип дії такий же, як і у звичайного алкотестера. Відмінністю є те, що в трубочку досить просто подути, її не потрібно щільно охоплювати губами. Після цього на екран смартфона буде виведена відповідна інформація.

Алкотестер для iPhone

Підключення проводиться через Lightning-порт. Через нього пристрій бере заряд для своєї роботи, окремого елемента живлення воно не має.

Програма в iPhone фіксує не тільки кількість алкоголю в крові, але і час проведення тесту. А також геопозіцію користувача на цей момент. Є можливість поділитися результатами в соцмережах.

Існує кілька різновидів алкотестера для iPhone. Є навіть такі, які мають додаткову функцію у вигляді FM-радіо.

6. Прилад для пошуку привидів

Даний незвичайний аксесуар підключається до iPhone через роз'єм для навушників і зовні нагадує антену. Він здатний вловлювати коливання електромагнітного випромінювання, передаючи інформацію на дисплей смартфона в спеціальний додаток. Фіксується положення і форма хвилі, отримані від джерела випромінювача.

Пристрій не має наукового обгрунтування і є простою розвагою. Воно не здатне знаходити привиди, зате може вловлювати все коливання електромагнітного поля, яким володіє безліч реальних предметів.

7. Рукавички з гарнітурою

У холодну пору року цей аксесуар особливо зручний, адже дозволяє розмовляти по телефону, всього лише доклавши до вуха великий палець з вбудованим в палець рукавички навушником і до рота мізинець з вбудованим мікрофоном.

Рукавички з гарнітурою для iPhone

Рукавички бувають як шкіряними, так і в'язаними. Підключення до смартфона проводиться за допомогою технології Bluetooth. Аксесуар дозволяє без проблем користуватися сенсорним екраном. У нього вбудований літій-іонний акумулятор, який заряджається близько двох годин і здатний працювати в режимі очікування до шістдесяти годин, а в активному режимі - до трьох з половиною годин.

8. Зарядний пристрій у вигляді пуповини

Зовнішній вигляд такий пристрій має досить незвичайний і навіть лякає. Смартфон для підзарядки частково занурюється в розширену частину гнучкого шланга, зовні дуже схожого на пуповину, яка з'єднує немовля з організмом матері в її утробі. Другий кінець включається в розетку. Під час зарядки пристрій злегка пульсує, додаючи правдоподібності процесу наповнення енергією.

9. Інфрачервона камера для смартфона

В аксесуар Flip One вмонтовано дві камери: одна звичайна, а інша інфрачервона. Камера-тепловізор, дозволяє розпізнавати теплове випромінювання предметів, людей або тварин. Її можна використовувати в повній темряві, в той час, як звичайна камера працювати не може. Крім того, така камера може записувати відео.

10. Пристрій для поцілунків

Kissinger (поєднання двох слів «kiss» і «messenger») - це пристрій, що дозволяє обмінюватися поцілунками на відстані. Для роботи кожен користувач повинен під'єднати до свого смартфону даний аксесуар, оснащений сенсорною панеллю, і запустити мобільний додаток.

Пристрій для поцілунків на iPhone

Поверхня для поцілунків знаходиться в нижній частині пристрою та оснащена набором датчиків, чутливих до прикладених зусиль. Kissinger здатний з високою точністю вловити найменші рухи губ, зафіксувати їх анатомічні особливості та ряд інших важливих для поцілунку нюансів. Людина, якій було адресовано поцілунок, повинен докласти губи до такої ж сенсорної панелі й відчути поцілунок коханої людини.

Ваша оцінка: