Я шукаю...

Як користуватися AliExpress - огляд програми

AliExpress на айфон

AliExpress — інтернет-магазин, створений 2010 року у Китаї. Це один із найбільших світових ринків непродовольчих товарів, орієнтований на міжнародних покупців. За різноманітністю одиниць продукції, кількістю продавців та споживачів не поступається популярністю компаніям Amazon та eBay.

Магазин належить групі компаній Alibaba Group, що займаються роздрібною онлайн-торгівлею. AliExpress.com по суті створює віртуальний торговельний майданчик для тисячі китайських продавців, що займаються реалізацією товарів в роздріб та оптом. Процес купівлі-продажу суворо контролюється та регулюється.

AliExpress кожного дня посідає перші позиції у рейтингу відвідуваності сайтів. Між тисячами продавців постійно триває конкуренція. Тому кожен намагається представити більшу різноманітність товарів за низькими цінами та порівняно недорогою (або ж безкоштовною) доставкою, що приваблює покупців.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Функціонал AliExpress

Перевагою вебсайту магазину є яскравий та привабливий інтерфейс. При авторизації погляд привертає інформація по центру сторінки про акції, бонуси та знижки, що зараз доступні. Полегшує навігацію по сайту й те, що є окремі розділи із товарами на розпродаж та з гарячими пропозиціями. Тому не потрібно затрачати зайвий час на пошуки, усі цікаві пропозиції зібрані разом.

Особливістю ринку AliExpress є те, що він об’єднує різних продавців із різних країн. Тобто зараз свої товари пропонують не лише постачальники з Азії, а й із країн Європи та Америки. Серед них можна знайти продукцію відомих світових брендів на нових компаній, що лише розвиваються. Тому є з чого обирати. Також віднедавна, завдяки політиці Китаю щодо служб доставки, більшість товарів невеликих розмірів, що мають незначну вагу доставляються безкоштовно.

Платформа забезпечує безпечні покупки для користувачів через систему Escrow. Тобто продавець не може отримати гроші за товар доти, доки покупець не підтвердить у особистому кабінеті отримання. Під час транспортування продукції кошти просто заморожуються. Така система захищає користувачів від нечесних торговців та шахраїв.

Сайт постійно пропонує промокоди на знижку для постійних покупців та нових зареєстрованих користувачів. Для українців зручно користуватись майданчиком з тієї причини, що можливий автоматичний переклад інформації про товари українською та англійською мовами. Загалом інтерфейс доступний французькою, польською, іспанською та іншими мовами.

Переваги та недоліки користування AliExpress

У кожної платформи для масового користувача є недоліки та переваги. Основними перевагами користування вебсайтом AliExpress:

 • продавцям більше не потрібно витрачати кошти на рекламу та просування власного бренду, адже це за них зробить платформа;
 • низька вартість товарів, що за великої кількості покупців приносить значні прибутки, причому вигоду отримують обидві сторони;
 • наявність фільтрів пошуку, зокрема мінімальна та максимальна вартість товару, спосіб доставки, рейтинг продавців. Це полегшує процес пошуку потрібного для користувачів;
 • наявність безкоштовної доставки багатьох товарів;
 • можливість контакту із продавцем через вебсайт;
 • надання покупцю у особистому кабінеті номера посилки для її відстеження;
 • зручність оплати через інтернет за допомогою карток Visa та MasterCard, QIWI та PayPal;
 • наявність рейтингу продавців та системи оцінок і відгуків, що допомагає купувати лише у надійних на перевірених постачальників;
 • купувати товари вигідно через те, що немає додаткових посередників між продавцем та покупцем, що значно впливає на кінцеву вартість. Доступні покупки кількох одиниць одного товару при авторизації з одного аккаунту;
 • безпечні покупки завдяки системі Escrow;
 • великий вибір служб доставки;
 • можливість почати спор із постачальником у формі діалогу. При позитивному завершенні суперечки можна отримати компенсацію від продавця за доставлений товар на неправильну адресу або ж коли відправлення взагалі не прийшло. Також можна повернути гроші за пошкоджений товар (кошти повертаються за період від 15 до 30 днів);
 • велика кількість категорій на підкатегорій мінімізує час пошуку та допомагає знайти товари.

Недоліки платформи:

 • велика кількість продавців, що створює конкуренцію між ними та ускладнює процес продажу. Тому торговцям потрібно постійно пропонувати покупцям знижки та промокоди, щоб зайняти провідні позиції на ринку;
 • жорстке регулювання діяльності продавців, що ускладнює їх роботу;
 • компанія накладає комісію 5-8 % від загальної суми, що впливає на кінцеву ціну для покупця.

Як купувати на аліекспрес в Україні

Після авторизації на аліекспрес можна починати обирати необхідний товар. Для цього потрібно:

 1. Знайти потрібний товар. Це можна зробити двома способами: за категоріями та в рядку пошуку. У першому випадку усі товари розділені на безліч категорій за певними характеристиками, їх можна переглянути та обрати потрібну на головній сторінці магазину (одяг для чоловіків, жінок та дітей, побутова техніка, товари для спорту, краси та здоров'я, автотовари, взуття та аксесуари, комп’ютери, товари для дому і зоотовари тощо).
 2. Проте варіант пошукового запиту кращий. Для цього потрібно ввести у рядку пошуку ключові слова, які, на вашу думку, присутні у назві товару.
 3. Вибрати товар. Для цього на сторінці товару потрібно обрати бажані характеристики (колір, розмір тощо) та натиснути на кнопку «Додати до корзини» чи «Купити зараз».
 4. Обрати товар у Корзині та оформити його. Варто обрати країну доставки та службу доставки, адресу, на яку потрібно відіслати товар.
 5. Оплатити вартість товару. Це зручно робити за допомогою карток Visa, MasterCard, через Webmoney чи QIWI-гаманець. Після цього потрібно зачекати, поки продавець обробить замовлення (до 10 днів триває відправлення).
 6. Відстежувати переміщення товару.

Фішки для покупців в Україні

 • Покупки із друзями. Коли ви оформлюєте та оплачуєте покупку у магазині, то отримуєте посилання, яке можна відправити іншим користувачам. Якщо ж хтось зайде по ньому та оплатить товар, то ви обоє отримаєте знижку, максимум до 50 %.
 • Перевірте реальні характеристики товару. Часто у коментарях під обраним товаром люди, які вже це купили, залишають відгуки. Чи відповідає колір, розмір, матеріал тому, що вказано в описі. Іноді покупці залишають фото отриманого, це допомагає іншим оцінити якість товару.
 • Перевірте рейтинг продавця. Купуйте у надійних покупців, що мають безліч позитивних відгуків та оцінок.
 • Не бійтеся торгуватись із продавцем. Вони можуть надати вам купони на знижку для майбутньої покупки. Хоча не всі торговці на таке погоджуються. Спілкуватись можна через додаток чи електронною поштою.
 • Використовуйте доступні купони. До таких належать купони від компанії AliExpress (надаються новим користувачам після реєстрації чи після виконання нескладних дій), купони від продавців (діють лише щодо певних товарів певного магазину) та спецкупони (їх роздають у додатках на телефон під час розпродажів чи акцій). Скористайтеся ними та купуйте дешевше.
 • Не замовляйте одночасно дуже багато товарів. Існує ймовірність того, що відправлення буде пошкодженим чи зовсім загубиться.

Як скачати AliExpress на айфон

У онлайн-магазину доступна вебверсія для Windows та безкоштовний додаток для iPhone. Для завантаження на айфон потрібна версія iOS 9.0 або новіша. Скачування можливе 3-ма способами: через App Store, через кнопку додатків на офіційному вебсайті магазину чи при відскануванні QR-коду з логотипом компанії.

Завантажте додаток зручним для вас способом. Після його встановлення та запуску на iPhone потрібно авторизуватись, Система пропонує ввійти до свого вже наявного аккаунту або зареєструвати новий.

Через додаток можна відстежувати місцезнаходження відправлення, спілкуватися із продавцями та отримувати від них купони на знижку.

Розробник попереджає, що через встановлений додаток можлива обробка персональних даних згідно з політикою конфіденційності розробника (Alibaba).

Ваша оцінка: