Я шукаю...

На честь свята компанія Apple пожертвує 1 долар з кожної транзакції Apple Pay

День Землі в Apple

Не так давно в компанії Apple повідомили про свої плани стосовно свята Дня Землі. Користувачів Apple Pay поінформували про те, що з кожної транзакції, здійсненій через різні магазини по одному долару буде пожертвувано в Conservation International. І подібна акція буде діяти включно до 22 квітня.

Conservation International була заснована ще в минулому столітті й стала популярна завдяки своїй діяльності, яка спрямована на захист навколишнього середовища. Згідно з повідомленням Apple дана компанія допомогла захистити мільйони квадратних кілометрів в більше ніж 50 країнах по всьому світу.

Компанія Apple вже не вперше співпрацюють з Conservation International. Подібна акція вже проводилася в честь Дня Землі у 2018 році. Але, тільки три роки тому умови пожертвування були трохи іншими. Так, пожертвування відбувалося з кожного пристрою виготовленого в рамках програми Apple GiveBack. А ось вже через рік відбулося співпрацю двох компаній стосовно проєкту по захисту лісів.

День Землі в компанії Apple

В електронному листі було надано посилання на інформацію про підприємства, які здійснюють продаж послуг і товарів через App Store, також посилання на інформацію «Рік, коли Земля зміниться». Це ексклюзивний матеріал, який був знятий для Apple TV +, в ньому розповідається про всіх зміни, які відбулися в природі під час ізоляції від пандемії.

Компанія Apple намагається піклуватися про екологію і навколишнє середовище, тому подібні акції проводяться регулярно. Так само, уже не перший рік відбувається святкування Дня Землі. Щорічно «яблучна» компанія влаштовує подібні акції й пожертвування. А щоб зробити святковий настрій і для інших користувачів, в честь Дня Землі компанія зазвичай змінює свій логотип на зелений. Можливо, у 2021 році це також відбудеться.

Прочитайте також: Весняна презентація 2021 року. Новий Айфон 12s або AirPods 3? Чим порадували в Apple.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Походження свята

Міжнародне свято Дня Землі відзначається два рази на рік, а саме 20 березня і 22 квітня. Головна мета - привернути увагу людей до проблем навколишнього середовища.

Між двома святами різниці практично немає. Перший, який відзначають 20 березня - має гуманістичний характер. А ось другий 22 квітня - має скоріше екологічну спрямованість. І головна мета другого - захист навколишнього середовища.

Вперше свято День Землі було затверджене ще в 1971 році. І дату 20 березня було обрано не просто так. Саме на цей день випадає перехід планети на новий ритм життя, оновлення та розквіту.

Походження свята

Попри те, що офіційно свято почали відзначати лише півстоліття тому, воно має досить велику історію. Засновником даного свята заведено вважати Джона Мортона, який ще в 19 столітті запустив компанію по посадці дерев. І початкова назва була День Дерев, і тільки згодом його перейменували на День Землі.

Прем'єра фільму «Рік, коли Земля змінилася»

У 2021 році Apple Pay на честь свята не тільки пожертвує 1 долар з кожної трансакції. Також на Apple TV + буде презентовано фільм.

Минулого року також відбулася прем'єра, але мультфільму під назвою «Наш дім: як жити на планеті Земля». І при цьому була присутня російська озвучка.

Фільм 2021 року присвячений змінам, які відбулися в природі. Крім цього, на честь свята вийде ще й продовження «Крихітний світ» і «Земля вночі в кольорі».

Головна мета фільмів - в повному обсязі відчути любов до природи й з радістю зустріти свято всім хто любить планету.

Дані фільми в честь Дня Землі з'являться в спеціальному розділі на Apple TV +. Варто врахувати, що в даний розділ також увійде й інший контент, який присвячений захисту навколишнього середовища.

Масштабні акції компанії Apple на честь Дня Землі

Компанія вже не перший рік відзначає свято Дня Землі й, попри пандемію у 2021 році також нічого не змінитися.

Варто врахувати, що рекламна акція пожертвування з кожної транзакції Apple Pay буде здійснюватися тільки із застосуванням цього додатка в США. У листі, який отримали користувачі «яблучних» гаджетів було сказано, що всі покупки, зроблені за допомогою Apple Pay, в додатку App Store або на офіційному сайті вже будуть включеними в пожертвування.

Масштабні акції компанії Apple

Такі дії ще раз демонструють зацікавленість компанії в збереженні навколишнього середовища. Але, це далеко не перший випадок, коли в Apple демонструють свою турботу про планету.

У 2018 році Apple також перерахувала кошти зібрані на благодійність в рамках програми з утилізації пристроїв на честь свята. Крім цього, було продемонстровано, що компанія дбає про пристрої, які необхідно утилізувати. І робить все це з турботою про навколишнє середовище.

Компанія має сучасного робота Daisy, який допомагає здійснювати ефективне розбирання використаних гаджетів. Він здатний витягувати цінні компоненти з кожного Айфона.

Над створенням цієї технології розробники працювали роками. Конструкція робота оснащена деякими компонентами технології Liam, завдяки чому за короткий час відбувається процес відсортовування всіх деталей для подальшого перероблення. За одну годину, робот здатний розібрати до 200 одиниць здійснюючи ретельне сортування. І саме таким способом, компанія може зберегти ще більше матеріалів, які не можна витягти за допомогою інших сучасних технологій.

Як компанія Apple піклується про навколишнє середовище

В Apple не просто говорять про захист навколишнього середовища, а й випускають щорічний «Звіт про захист планети». Саме там розповідається про досягнення в трьох пріоритетних напрямках:

  • перехід на поновлювані джерела електроенергії;
  • збереження компанією цінних природних ресурсів;
  • застосування тільки безпечних матеріалів.

Не так давно в Купертіно оголосили, що всі офіси та інші підрозділи перейдуть на поновлювальні джерела енергії. Крім цього, Apple також прагне перевести на подібну енергію своїх постачальників.

В Apple дбають про навколишнє середовище

Читайте також: Apple презентувала iPad Pro 2021: несподівана продуктивність і дисплей Liquid Retina XDR.

Ваша оцінка: