Я шукаю...

Чи шкідлива бездротова зарядка для iPhone: переваги та недоліки її використання

Чи шкідлива бездротова зарядка для iPhone: переваги та недоліки її використання

Сьогодні більшість смартфонів преміумкласу мають функцію бездротової зарядки. Це дозволяє підтримувати заряд протягом дня. Однак чи не зашкодить це акумулятору? Якщо ви досі не знаєте відповіді на дане запитання то після прочитання даної статті вам стане все зрозуміло.

Чи потрібно мені купити бездротову зарядку?

Якщо ви найближчим часом збираєтесь придбати смартфон, то скоріш за все він буде підтримувати функцію бездротової зарядки. Адже після появи даної технології практично всі відомі бренди вирішили зробити її можливою й на власних гаджетах. При чому не лише на смартфонах, але й на інших пристроях.

У 2024 році бездротова зарядка вже не новинка, а цілком звичайна функція на iPhone. Звичайно ми не будемо розповідати про те, що подібний пристрій є чудовою альтернативою звичному варіанту. Та все ж очевидно, що подібна річ дозволяє протягом дня тримати свій телефон зарядженим. Тому зрозуміло, що головною перевагою є її зручність. І якщо ви постійно перебуваєте в русі, то набагато простіше покласти смартфон на бездротову зарядку ніж постійно підключати  його та від’єднувати.

Для того, щоб зробити процес заряджання ще більш зручним більшість виробників створюють власні стандарти бездротового типу зарядки. Ось як, наприклад, це зробила компанія Apple з MagSafe на презентації Айфон 12.

Якщо ви плануєте купити бездротову зарядку, то повинні розуміти, що сьогодні все ще у боротьбі між дротовими та бездротовими пристроями немає переможця. І все в першу чергу залежить від самих пристроїв і стандартів які вони підтримують. Не менш важливим є і те, як ви використовуєте свій гаджет. Адже якщо ви полюбляєте користуватися смартфоном під час його зарядки, то дротовим типом буде користуватися значно зручніше.

До того ж якщо ви хочете купити бездротову зарядку, це ще зовсім не означає, що потрібно буде назавжди забути про звичний спосіб. Можливо вдома ви будете заряджати телефон за допомогою дротової зарядки, а ось бездротовий варіант придбаєте для офісу. У будь-якому випадку, щоб зробити правильний вибір потрібно розглянути всі плюси бездротової зарядки та її недоліки. 

В чому переваги бездротової зарядки?

Бездротова зарядка була створена для того, щоб полегшити життя користувачеві. І протягом останніх кількох років попит на дану технологію зріс. Ймовірніше так буде продовжуватися й надалі. Компанії по всьому світу змушені були змінювати структуру своєї роботи й запроваджувати віддалений формат. У зв’язку з чим збільшився й попит на електронні пристрої та бездротові зарядки.

Серед плюсів бездротової зарядки можна виділити:

  • Відсутність безладу. Не потрібно постійно шукати шнури, які часто губляться та виходять з ладу. Один невеликий пристрій зможе це все замінити.
  • Зручність у використанні. Заряджати телефон можна будь-де, та у будь-який час. Не потрібно розплутувати шнурки та шукати потрібний роз’єм.
  • Безпека. Чим менше шнурів, тим менше й електронних збоїв. Практично всі бездротові зарядки можуть автоматично вимикатися, коли пристрій буде повністю заряджений. А це допоможе уникати перегрівів.
  • Відсутність зносу. Телефон не потрібно буде постійно підключати ко кабелю живлення. А це допоможе уникнути ризику пошкодження та зносу роз’єму.
  • Однак окрім переваг присутні й мінуси бездротової зарядки. Тому, перш ніж зробити вибір на користь даного приладу врахуйте наступні моменти:
  • Продуктивність. Бездротова зарядка все ще не є кращою за дротову за своєю продуктивністю. У порівнянні з традиційними шнурами їй все ще не вистачає ефективності. Тому процес підзарядки може тривати значно довше.
  • Мобільність. Сигнал який передається між телефоном та пристроєм – бездротовий. Та все ж зарядна станція підключається до мережі. Що робить її не мобільною, адже переміщати пристрій який перебуває на зарядці не можна.
  • Сумісність. Однією і тією ж зарядкою не завжди вдасться заряджати декілька різних пристроїв. Досить часто відомі бренди створюють власні стандарти, тому зарядити смартфони від різних виробників одним пристроєм не вийде.
  • Бездротова зарядка – це відносно нова технологія, яка все ще розвивається. Й щоб її вдосконалити розробникам знадобиться чимало часу. Та порівнюючи всі «за» та «проти», все ж даний пристрій варто спробувати. Адже лише таким чином вдасться зрозуміти його переваги та недоліки.

Бездротова зарядка шкодить Айфону?

Зручність бездротової зарядки швидко робить цю технологію популярною. І більшість власників смартфонів Apple також віддали перевагу даному типу зарядки. Та все ж все ще є категорія покупців, які з обережністю ставляться до даної технології. Чи є причини хвилюватися за те що бездротова зарядка зашкодить смартфону?

Сьогодні є поширеною думка, що бездротова зарядка може зменшити термін експлуатації акумулятора. Користувачі заявляють, що під час такого способу зарядки виділяється значно більше тепла і як результат пошкоджується батарея. Однак всі сучасні смартфони, в тому числі й Айфони здатні впоратися з цим теплом. Так, при даному способі й справді виділяється значно більше тепла. І якщо ігнорувати базові рекомендації, то це й справді може нашкодити смартфону.

Варто також зазначити, що бездротові зарядки відповідають всім стандартам і при надмірному нагріві повинні зменшити швидкість. А менший вихід тепла, дозволить захистити смартфон. Та з іншого боку бездротова зарядка буде нагрівати мідну котушку всередині телефону, а не сам акумулятор. Тому можна зробити висновок, що подібний пристрій справді виділяє більше тепла, однак це не несе великої шкоди вашому гаджету. Єдиним суттєвим мінусом бездротової зарядки є її менша ефективність у порівнянні з традиційним варіантом.

Бездротова зарядка також не впливає і на цикли заряджання акумулятора більше ніж традиційний варіант живлення. І якщо ви ставите заряджатися iPhone по декілька разів на день, в незалежності від використовуваного способу, то згодом зможете помітити значне скорочення циклів.

Якщо ваш Айфон не заряджається, або його заряду не вистачає на тривалу роботу – зовсім не обов’язково купувати новий гаджет. В такому випадку можна купити акумулятор на iPhone й здійснити його заміну у сервісі Apple.

Заміна акумулятора на iPhone

Усі акумулятори в незалежності від того, яку зарядку ви будете використовувати дротову чи бездротову мають обмежений термін експлуатації. І якщо ви помітили, що ваш смартфон почав швидко розряджатися, то правильним рішенням буде виконати заміну акумулятора на iPhone.

Замовити ремонт акумулятора ви можете у компанії ICOOLA. Майстри сервісу Apple виконають діагностику для того, щоб оцінити стан вашого гаджета. При необхідності буде здійснена заміна акумулятора на iPhone, або ж виконані інші ремонтні дії. Вам не обов’язково відвідувати сервісний центр, адже компанія співпрацює з Новою поштою. Тому ви зможете відправити свій гаджет поштою. Після завершення ремонту акумулятора ви отримаєте свій смартфон назад.

Всі ремонтні дії виконуються за допомогою якісних деталей. Тому звертаючись в ICOOLA ви можете розраховувати лише на найкращий результат.

Ваша оцінка: