Я шукаю...

Ефективний спосіб заробітку на власному сайті за допомогою партнерської програми ICOOLA

Ефективний спосіб заробітку на власному сайті за допомогою партнерської програми ICOOLA

Якщо ви маєте власний сайт, то напевно знаєте що з його допомогою можна заробляти гроші. Можливо ви лише плануєте стати власником вебсайту та не знаєте з чого почати?

Вебсайт – надзвичайний потужний інструмент, який сьогодні використовується бізнесом. Тому заробіток на сайті зовсім не міф. Зазвичай все починається з трафіку. І якщо ви маєте власний блог, то з його збільшенням вдасться розширювати аудиторію й тим самим перетворити власний ресурс на машину для заробітку. Якщо ви все ще не маєте власного сайту у даній статті ви зможете знайти корисні поради, які допоможуть у створенні ресурсу та заробітку з його допомогою.

Як створити свій сайт?

Інтернет відкриває грандіозні можливості, завдяки чому кожен користувач може заробляти гроші в режимі онлайн. Що для цього потрібно? Достатньо створити сайт безплатно і після чого можна заробляти.

Ви можете подумати що все це звучить занадто добре, щоб бути правдою? Та це дійсно можливо. І в не залежності від того що ви шукаєте: додатковий чи основний вид заробітку в мережі вам вдасться це знайти. В режимі онлайн ви маєте можливість створювати власні аудіохостинги, віртуальні художні виставки, онлайн-журнали й не лише. До того ж щоб заробляти даним способом вам не доведеться вкладати власні кошти. Щоб створити сайт необхідно:

  • Вибрати та зареєструвати доменне ім’я. Перш ніж щось робити краще придумати назву свого ресурсу. Найменування домену повинно описувати суть сайту. Якщо назва є, її необхідно буде зареєструвати за допомогою спеціальних сервісів. Вартість домену на рік обійдеться приблизно у 10 доларів.
  • Розміщення вебресурсу в інтернеті. Щоб інші користувачі могли відвідувати сайт потрібно розмістити його на сервері.
  • Налаштування сайту. Для запуску вебсайту можна використати одну з відомих платформ. Наприклад, це може бути WordPress.
  • Налаштування вигляду вебсайту. На платформі можна обрати один з запропонованих варіантів дизайну.
  • Оптимізація вебсайту для пошукової системи. Практично увесь трафік буде надходити з Google. Тому доведеться попрацювати й над пошуковою оптимізацією ресурсу.
  • Публікація вмісту. Характер контенту напряму залежить від тематики вашого сайту. Це можуть бути відеоролики, інструкції, інтерв’ю тощо.

Якщо ви вже маєте сайт, то також необхідно обрати й метод монетизації. Одним із найкращих варіантів може стати створення та продаж власної продукції. Однак це не єдиний варіант заробітку. Якщо ви нещодавно зробили сайт і все ще не знаєте, який спосіб монетизації обрати рекомендуємо звернути увагу на партнерську програму. Про даний тип заробітку ми поговоримо згодом.

Найпопулярніша тематика сайту

Наявність власного вебсайту дозволить заробляти гроші в інтернеті. Хтось сприймає це як хобі, або ж як онлайн-бізнес. Якщо ви збираєтеся створити вебсайт, то повинні обрати для себе конкретну нішу, проаналізувати цільову аудиторію та проявити наполегливість, щоб досягнути поставленої цілі.

Серед найпопулярніших ідей для створення вебресурсу варто виділити:

Блоги. Напевно найпопулярніший варіант. Наявність власного блогу не вимагає інвестицій, та дозволяє проявити власну творчу свободу та скористатися безмежними можливостями афілійованого маркетингу. Головне визначитися з його темою. Наприклад, це може бути туризм, мода, пригоди тощо.

Новини. Ви можете публікувати новини та останні тенденції у напрямку в якому ви добре розбираєтеся. Однак пам’ятайте, що такий сайт вам доведеться постійно оновлювати й додавати новий контент.

Портфоліо або резюме. В незалежності хто ви, художник чи власник бренду вебсайт допоможе продемонструвати власні навички та досягнення.

Спорт. Якщо ви захоплюєтесь спортом, то можете перетворити це у хороший заробіток. Ваш ресурс може містити новини, результати, прогнози тощо.

Музика. В незалежності від того чи ви музикант-початківець, або ж звичайний фанат – створення вебсайту подібної тематики може стати гарною ідеєю. Якщо ж ви музикант, то наявність власного ресурсу допоможе збільшити вашу аудиторію.

Ігри. Зробіть сайт на якому фанати ігор зможуть ділитися власним враженням про різноманітні ігри. Крім цього, на подібному ресурсі можна розміщувати огляди на ігри та новини у даній сфері.

Подорожі. Для туристичних агентств та туристичних блогерів – творення сайту стане правильним вибором. Можливо ви постійно подорожуєте й відвідуєте нові місця. Ваш досвід може бути цікавим, особливо для тієї категорії користувачів які подорожуватимуть вперше.

І це далеко не весь список тем. Ви можете створити будь-який сайт. Й після того, як тема буде обрана ви можете розпочинати роботу над створенням власного ресурсу.

Як заробляти на власному сайті?

Якщо ви вже маєте сайт, то саме час підібрати найкращий спосіб для заробітку в інтернеті. Однак не рекомендуємо тестувати всі варіанти одразу. Кращим рішення буде обрати якийсь один варіант і зосередитися на ньому.

Банерна реклама. За допомогою Google Adsense та Taboola вам вдасться досить швидко налаштувати банерну рекламу. Дані сервіси вам платитимуть щоразу, як відвідувач на сайті буде натискати на рекламу. Також ви можете продавати банерну рекламу напряму компаніям. І подібний варіант за вартістю буде значно вигіднішим, адже ви зможете самостійно диктувати вартість подібних послуг.

Продаж спонсорських публікацій. Досить часто компанії шукають блоги, де можна буде розмістити власний авторський контент з метою реклами. Проте подібний контент повинен відповідати тематиці сайту.

Продайте власний сайт. Якщо ваш ресурс має хороший рівень трафіку та вже монетизується, то ви можете його продати.

Огляд продукції. Даний заробіток на сайті буде актуальним, якщо ви маєте вузьку читацьку аудиторію. Більшість компаній будуть готові надіслати вам свою продукцію безплатно для тестування й розміщення відгуку на сайті.

Реферальна система. Партнерський маркетинг – найпопулярніший спосіб заробітку на власному вебсайті. Для початку потрібно знайти продукт, який вам подобається і який би ви хотіли рекламувати. На сайті вам потрібно розповісти про нього відвідувачам. Якщо послуга, або продукт сподобаються вашій аудиторії вони перейдуть за розмішеним вами посиланням і придбають даний продукт. А ви за це отримаєте кошти. Як правило, компанії готові нарахувати вам відсоток від продажу проданого продукту. Перевага реферальної системи полягає у тому, що ви просто публікуєте посилання й фактично більше нічого робити не потрібно. Все інше зроблять ваші читачі.

І це далеко не всі варіанти заробітку. Проте якщо ви новачок рекомендуємо звернути увагу на реферальну систему. Адже афілійований маркетинг – найпростіший дієвий спосіб отримати кошти. І подібних програм сьогодні існує дуже багато, завдяки чому ви зможете обрати найкращий варіант.

Партнерська програма ICOOLA.UA

Компанія ICOOLA має власну партнерську програму, за допомогою якої ви зможете заробляти. Все що вам потрібно – перейти на сайт компанії та отримати власне реферальне посилання. Після цього ви маєте можливість розмістити його на своєму вебресурсі.

Подбайте, щоб ваше посилання помітило якомога більше користувачів. Адже за кожне замовлення оформлене на сайті компанії за вашим запрошенням ви отримаєте в середньому 500 грн (3% від вартості покупки). І вже через 2 тижні після придбання кошти зарахуються на ваш рахунок і ви зможете вивести їх на банківську карту.

Реферальна програма від ICOOLA дозволить вам отримувати пасивний дохід. Тому не гайте часу й розміщуйте своє реферальне посилання на власному сайті прямо зараз.

Ваша оцінка: