Я шукаю...

Планер Brite: огляд додатку, чому варто скачати саме його

Додаток Brite для iPhone

Розробники створили універсальний додаток, що дозволяє повноцінно відстежувати всі свої дії та оцінювати продуктивність діяльності. Свого роду Brite поєднує в собі всі функції, які є в стандартних віджетах смартфона і дозволяють повністю вести облік свого часу в більш зручній формі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Для чого необхідно використовувати подібні додатки

Багато людей, зіткнувшись з проблемою сильної завантаженості, розуміють, наскільки незручно всі плани та дії пам'ятати. При цьому є великий шанс того, що яку-небудь важливу подію буде пропущено або на неї не вистачить часу.

Персональне планування свого дня допомагає уникнути подібних ситуацій і зробити так, що ви завжди будете перебувати в потрібний час в потрібних місцях. Які способи для цього можна використовувати?

 • Ведення щоденника. Як правило, при слові «щоденник» у всіх виникає образ паперової книжки, в якій записані всі необхідні справи за датами та часом. Це дозволяє не пропустити зустріч і розпланувати свій день.
 • Нотатки в телефоні. Цей віджет також може виконувати подібну функцію і в деякому обсязі справляється зі своїм завданням.
 • Події в календарі. Подібний додаток буде повідомляти вас про всі заплановані події та заходи. При цьому дату і час оповіщення ви обираєте самостійно.
 • Ведення трекера звичок. Це абсолютно нова ідея, яка дозволяє виробити корисні навички або навпаки позбутися від шкідливих складових.

Для всіх цих дій необхідний свій сервіс, додаток або паперовий носій, щоб встигати скрізь і всюди.

Додаток Brite для гаджетів Apple

Над розв'язанням цієї проблеми задумалися російські розробники, які вирішили об'єднати в одному місці всі необхідні опції та функції, щоб максимізувати комфорт від використання.

Що таке додаток Brite, і для чого він потрібен

За своєю суттю цей додаток є контролером для продуктивності діяльності. Концепція його розробки полягала в тому, щоб поєднати на одній платформі всі необхідні для планування інструменти. При цьому не потрібно буде завантажувати велику кількість сторонніх сервісів.

Під час запуску цієї програми пропонується вибрати тему, яка стане ключовою для роботи. Всього пропонується два варіанти: світла та темна. Але їх можна урізноманітнити різними варіантами вибору колірного оформлення:

 • синій;
 • зелений;
 • червоно-рожевий;
 • бежевий;
 • сірий, у світлому і темному оформленні;
 • рожевий;
 • жовтий;
 • коричнево-оранжевий.

Такі можливості допоможуть виділити вашу індивідуальність і нададуть можливість для підбору кольорової гами під настрій.

Brite - контролер для продуктивності діяльності

Особливістю Brite є те, що він виступає в ролі конструктора. Після установки та при першому використанні для користувача стає доступним вікно з настройками та блоками.

 • Хто ви? Цей блок пропонує вибрати стать користувача для найкращого рівня оптимізації.
 • Сфери. На цьому етапі сервіс уточнює, які напрямки діяльності хотілося б встигати контролювати. Під час їх вибору платформою будуть запропоновані більш детальні варіанти.
 • Функції. Серед запропонованих блоків необхідно вибрати ті, що будуть постійно використовуватися в цьому додатку. Тут можна вибрати те, що точно підійде для вирішення конкретного завдання або є необхідністю для продовження діяльності.
 • Інформація. Останнім кроком буде вибір пропозиції корисної інформації з саморозвитку та продуктивності. Тут можна погодитися на цю функцію або відмовитися від неї.

На робочому столі можна провести всі необхідні настройки за колірною гамою та виведення найбільш використовуваних віджетів на головний екран. Це зробить управління Brite інтуїтивно зрозумілим і допоможе в плануванні та веденні справ.

Які особливості передбачені в додатку Brite

Оскільки це конструктор, то розробники пропонують вибрати складові на свій розсуд. Зараз в сервісі є низка особливостей, які можна виділити в його перевагах.

 • Тайм-менеджмент. За своєю суттю це інтерактивний список всіх справ, які були внесені. Також сюди додано інформацію про погоду, мету, завдання та інші корисні речі. Також можна провести індивідуальне налаштування всіх складових.
 • Завдання. Цей пункт дає можливість завжди відстежувати свої дії та виконувати плани. Така опція допоможе привести до дисципліни, якщо в якихось моментах проскакує слабинка.
 • Робоча мета. Це дозволяє підвищити робочу продуктивність і створити оптимальний варіант для реалізації себе як енергійного співробітника.
 • Нотатки. Вони спрямовані на створення невеликих записів, якими можна поділитися з іншими зацікавленими людьми. Сюди можна вносити ідеї або різні думки, щоб потім оформити їх в повноцінний проєкт.
 • Планер. З його допомогою можна налаштовувати завдання на певні дні та отримувати повідомлення про їх здійснення.
 • Фінанси. За допомогою цього блоку можна контролювати свої доходи та витрати. Це дозволить істотно заощадити й знизити витрати.
 • Трекер звичок. На його основі можна прищепити собі нову звичку, яка буде корисною та правильною. Наприклад, виконання гімнастики або пиття води. Також можна позбутися поганих звичок, наприклад, куріння. Завдяки цьому ви зможете переглянути свої результати та досягнення.

Особливості додатку Brite

Подібні платформи дозволяють не тільки спростити діяльність, а й максимізувати продуктивність і ефективність дій. Завдяки їх використанню можна навчитися вести організацію дня, щоб встигати виконати всі заплановані справи.

На цей час додаток Brite є як для операційної системи iOS, так і для Android. Багато користувачів скаржаться, що версія для плей маркету ще сирувата і вимагає доопрацювань. Це не дивно, оскільки спочатку цей сервіс створювався для роботи з технікою Apple, а вже після був оптимізований і під інші варіації. В будь-якому випадку, після грамотного доопрацювання, цей додаток має всі шанси називатися найзручнішим сервісом для планування.

Ваша оцінка: