Я шукаю...

Cardlax EarBuds Washer: маленька пральна машина для ваших AirPods

Cardlax EarBuds Washer

Якщо у користувача навушників AirPods виникають труднощі з чисткою пристрою для прослуховування музики від бруду, що накопичується під час його зберігання чи використання, у компанії Cardlax є ефективне рішення — Cardlax EarBuds Washer. 

Cardlax спрощує чистку навушників від бруду в труднодоступних місцях шляхом випуску компактної пральної машини Cardlax EarBuds Washer, з якою вже немає потреби користуватись традиційними інструментами для очищення навушників від бруду та вушної сірки. З Cardlax EarBuds Washer, який потрібен для чистки TWS (True Wireless Stereo) моделей навушників, можна забути про ремонт, а звернутися у сервісний центр, коли потрібна технічна допомога. 

Можна користуватись вушними паличками, зубочистками та іншими предметами побуту невеликого розміру для чистки навушників. Та не завжди такі інструменти є ефективними, щоб покращити рівень звуку у компактному пристрої для прослуховування музики.

Cardlax EarBuds Washer

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

99% TWS навушників

Пральна машина Cardlax EarBuds Washer розробляється для чистки безпровідних TWS-навушників, тому пристрій не використовується для чистки дротових навушників. Розробка Cardlax сумісна з 99% моделями TWS навушників, які представлені на ринку, тому можна не перейматись вибором TWS навушників.

Cardlax EarBuds Washer використовують для чистки AirPods. Пристрій підійде й для Bose, Samsung, Jaybird, Kwrdene, Superx, Enacfire, хоча цей перелік не є повним. Cardlax EarBuds Washer сумісна й з Samsung Galaxy Buds.

Пристрій Cardlax можна використовувати й для чистки внутрішньовушних слухових апаратів, у той час, як в компанії не рекомендують використовувати пральну машину для того, щоб відчистити від бруду підвісні слухові апарати. Адже у компанії не гарантують, що після процедури чистки в Cardlax EarBuds Washer працюватимуть й навушники підвісного типу.  

Cardlax EarBuds Washer

Комплектація приладу

З чого складається Cardlax EarBuds Washer? У стандартній комплектації Cardlax EarBuds Washer є м'яка губка та тонка щітка, що знімаються для регулярної чистки після завершення процедури чистки безпровідних навушників. 

Тоненька щіточка Cardlax EarBuds Washer, яка після включення пральної машини починає крутитись, видаляє бруд в труднодоступних місцях. Після обробки безпровідних навушників за допомогою щітки, що фіксується у боковій частині машини, потрібно витягнути спрей та розбризкати антибактеріальну рідину з флакона невеликого розміру з дозатором у внутрішню частину машини, куди й поміщається пристрій для прослуховування музики. У такому випадку 70% спирт є абсолютно нешкідливим для навушників. Потім навушники поміщаються у внутрішню частину барабану, що крутиться, який і прибере залишки бруду. 

Правильний догляд за Cardlax EarBuds Washer є ефективним способом збільшити термін експлуатації пристрою в домашніх умовах.

Cardlax EarBuds Washer

Як користуватись Cardlax EarBuds Washer?

  1. За допомогою спрею, що входить в стандартну комплектацію пральної машини для навушників, потрібно обробити спонж та щітку для чистки пристрою для прослуховування музики. Обробляється спонж, зафіксований у верхній частині машини, та той, що є складовою внутрішнього барабана.
  2. Потрібно приєднати кабель Type-C до Cardlax EBW, а інший його кінець — до джерела живлення. 
  3. Безпровідні навушники вставляються у вертикальному положенні у простір між губками. 
  4. Необхідно нажати кнопку Power, щоб включити Cardlax EBW, та тримати до 3 секунд. Потім на кнопку натискають ще раз, щоб запустити механізм чистки. 
  5. Після 2-хвилинної чистки слід дістати навушники з барабана та почистити сітку навушників, використовуючи бокову щітку. 
  6. Щоб зупинити процес чистки, достатньо нажати кнопку та відкрити кришку. 

Cardlax EarBuds Washer

З Kickstarter на полички магазинів

Насправді використання навушників TWS, у тому числі AirPods, дійсно спрощує пересування у місті чи за його межами. Адже його користувачам вже не потрібно розплутувати кабелі перед фіксацією у вухах для прослуховування музики чи спілкування. 

Та тривале використання навушників обов'язково призведе до підвищення внутрішньої температури вуха, та накопичення вушної сірки та жиру. Звісно, все це осідає на навушниках, що стає причиною погіршення якості звуку. Ба більше, навушники, які носяться у сумці, кишенях, руках, будуть забруднювати, на верхній частині пристроїв для прослуховування музики та спілкування буде накопичуватись пил та мікроби. Очищуючи навушники від бруду, користувач Cardlax EarBuds Washer дбає про здоровʼя вух та їх гігієну. 

Розробку Cardlax EBW підтримали користувачі краудфандингової платформи Kickstarter, де й команда Cardlax поділилась проєктом компактної пральної машини для навушників під назвою Cardlax EarBuds Washer. Пристрій має вигляд невеликого кейса квадратної форми. За словами розробників, такий пристрій здатен видалити бруд, який важко прибирається традиційними інструментами.

Cardlax EarBuds Washer можна було попередньо замовити на Kickstarter за ціною $33, та опція вже недоступна. Хоча доступна ще Cardlax EarBuds Washer за ціною $39, та й в цьому випадку кількість покупців обмежена. Загалом кампанія по запуску Cardlax EarBuds Washer зібрала понад 3 900 бекарів, що підтримали ідею з виробництвом такого пристрою. На Kickstarter можна слідкувати за тим, скільки днів залишилось до офіційного релізу. Станом на 30 квітня 2021 року залишилось 35 днів до офіційного релізу. 

Пристрій буде доступний для продажу вже у червні 2021 року. Розробникам вдалось зібрати на 500% більше тої суми, яка потрібна на запуск виробництва. 

Cardlax EarBuds Washer

Радимо прочитати про «Plague Inc.».

Декілька слів про Cardlax

Cardlax, штаб-квартира якої знаходиться в Лос-Анджелесі, не вперше запускає власний проєкт на платформі Kickstarter. На Kickstarter вказано, що це третій проєкт компанії з 2018 року. 

Задовго до Cardlax EarBuds Washer компанія представила масажер EMS, який має розмір банківської карти. Найтонший масажер під назвою EMS (товщина 4,7 мм), який є на ринку, можна носити з собою навіть у гаманці. Слідом за EMS з'явився й масажер Cardlax 2.0, товщина якого складає 4,5 мм.

Ваша оцінка: