Я шукаю...

Чи буде iPhone 14 ще дорожчим?

Чи буде iPhone 14 ще дорожчим? - icoola.ua - фото

Виробництво смартфонів – складний процес. На кінцевий вигляд та ціну гаджета впливає ряд факторів, у тому числі пропозиції від сторонніх постачальників. В результаті навіть невелика зміна може призвести до збільшення ціни для кінцевого покупця, тому компанії уважно стежать за ціною кожного компонента. Але якщо ви як виробник хочете, щоб компонент був значно кращим, у вас немає іншого вибору, крім як придбати дорожчий варіант.

Як повідомляє ETNews, Apple йде на радикальний крок. Майбутня серія iPhone 14 замінить селфі-камеру, яка стане втричі дорожчою і на даний момент виробляється в Південній Кореї, зокрема компанією LG Innotek. Підвищення ціни на компонент має поважну причину - Apple хоче перетворити свою селфі-камеру на одну з головних переваг iPhone 14 і додати до неї автофокус.

Відомий аналітик Мінґ-Чі Куо, також розповів про автофокус та діафрагму f/1.9 і про нові характеристики фронтальної камери. Зміни повинні значно покращити результати не тільки селфі-знімків, але й відеодзвінків через FaceTime або Zoom, завдяки кращій глибині різкості та можливості вибирати, на чому фокусуватиметься камера. Для порівняння: актуальні моделі iPhone мають фронтальну камеру з фіксованим фокусом та діафрагмою f/2.2.

Необхідно враховувати, що підвищення ціни на селфі-камеру буде настільки радикальним, що позначиться на ціні продажу, яка й без того є значною.

Ваша оцінка: