Я шукаю...

Яким смартфоном користується Білл Гейтс?

Яким смартфоном користується Білл Гейтс? - icoola.ua - фото

Білл Гейтс не користується складним телефоном Microsoft Surface Duo, який отримав доволі неоднозначні відгуки користувачів. Засновник Microsoft нещодавно публічно зізнався у цьому у соціальній мережі Reddit. Натомість він користується послугами конкурента Samsung Galaxy Z Fold 3 . Враховуючи давню співпрацю Microsoft і Samsung, це не так вже й дивно. Вперше Гейтс заявив про те, що надає перевагу телефонам Samsung ще у 2017 році, проте не уточнив модель. Що ж, тепер ми володіємо актуальною інформацією.

Білл Гейтс сказав, що користувався різними телефонами, але на даний момент Galaxy Z Fold 3 ідеально йому підходить. Він каже, що розмір дисплея Galaxy Z Fold 3 в основному дозволяє йому використовувати пристрій як «портативний ПК».

Хоча Surface Duo можна визначити як оригінальний та функціональний телефон, його дисплей складається з двох окремих панелей. Таким чином, він не використовує автентичну гнучку панель, яку пропонує Z Fold 3. Крім того, Samsung Galaxy вже давно є хорошим вибором для користувачів Windows. Завдяки функції Windows Link телефоном можна керувати з комп'ютера, зокрема переглядати галерею камер. 

З моменту запуску Surface Duo компанія здійснила багато покращень. Surface Duo 2 був запущений ще в жовтні минулого року. Звичайно, очікується, що Microsoft представить свого наступника цього року. Хоча, звісно, ще невідомо, коли він запуститься. Оригінальний Surface Duo був запущений у серпні 2020 року, а його наступник – у жовтні 2021 року. Будемо сподіватися, що компанія вчилася на своїх помилках. Surface Duo 2 був значним покращенням у порівнянні з моделлю першого покоління, і ми очікуємо помітних змін на краще і цього разу.

Ваша оцінка: