Я шукаю...

Чи варто власникам смартфонів Айфон купувати Apple Watch?

Apple Watch 5 vs Apple Watch 6

Смартгодинник Apple також як і інші продукти від компанії на ринку користуються чималою популярністю.

Пристрій є доповненням до основного гаджета. Користувачі набувають дані годинник не для того, щоб відповідати основним модним тенденціям, а оптимізувати пристрої бренду.

Розумні годинники самі по собі не викликають у покупця такого інтересу, але як додатковий багатофункціональний аксесуар до смартфона цікавить багатьох. Особливо потрібно такий пристрій спортсменам, бізнесменам і іншим активним особистостям.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Які особливості мають годинник Apple

Смартгодинник від компанії Apple являють собою наручний аксесуар, який за допомогою Bluetooth можна підключати до смартфона. Дисплей гаджета має досить хорошу контрастність, а щільність пікселів останніх моделей практично така ж, як і у смартфонів Apple випущених в останні роки.

Вони можуть включатися, коли на них дивитися, а якщо їх необхідно вимкнути, досить провести долонею.

Вже перші моделі аксесуара підтримували функцію Force Touch, яка допомагала при сильнішому натисканні на екран отримувати додаткове меню. Крім цього, за допомогою коліщатка, яке знаходиться праворуч є можливість робити керування. Можна регулювати гучність і перегортати списки.

Якщо аксесуар не з'єднувати з айфоном, то його можливості будуть значно обмежені. Так будуть доступні тільки такі функції:

 • фітнес;
 • музика;
 • час;
 • плавання;
 • контроль фаз сну.

Тому, купувати годинник необхідно разом зі смартфоном.

Смартгодинник Apple: функціональні можливості при з'єднанні зі смартфоном

За зовнішнім виглядом вони не створюють враження чогось примітного. Від звичайного пристрою вони відрізняються тільки дизайном. Але, після детального тестування можна зробити зовсім інший висновок. Годинники Apple - це новий підхід від компанії, який значно спрощує життя сучасної людини.

Аксесуар допомагає виробляти віддалений контроль і управління смартфоном. Так, при телефонному дзвінку або повідомленні відповісти можна за допомогою годинника.

Крім цього, користувач буде бачити всі повідомлення на екрані нового пристрою зі смартфона. Навіть невеликі повідомлення, які регулярно приходять з встановлених додатків будуть видні на невеликому екрані.

Повідомлення при цьому всім приходять не шляхом звукових сигналів, а за допомогою функції Taptic Engine. Крім цього, користувач може здійснити настройку даної функції окремо під кожне додаток. Але, частіше за все це використовується для безшумного будильника.

Крім цього, вони можуть виконувати та роль хорошого фінтес-трекера, за умови того, що на Айфон буде встановлено спеціальний додаток. Пристрій містить в собі невеликий датчик, який безперервно вимірює пульс користувача, і коригує режим дня на підставі всіх отриманих показників.

На екрані протягом дня будуть виводитися рекомендації з приводу збільшення або зниження навантажень на тіло. Всі показники аналізуються і надаються у вигляді діаграм, на яких можна побачити:

 • загальну активність;
 • загальне число періоду, протягом якого людина перебувала на ногах;
 • час, який було витрачено на великі фізичні навантаження.

Також, варто відзначити, що гаджет здатний підраховувати калорії, що особливо корисно для спортсменів, або людей які стежать за своєю вагою. А вбудований крокомір допомагає показувати дистанції, які були пройдені за день.

Однією з важливих і зручних функцій у смартпристрої є, то, що з його допомогою можна проводити безконтактну оплату. Все це можливо в разі синхронізації зі смартфоном, до якого прив'язана банківська карта.

Нові моделі мають більш сучасні функції. Наприклад, буде можливість переглядати новини, слухати музику за допомогою бездротових навушників.

При використанні смартгаджета, користувач має можливість не відволікатися під час роботи та мати всі необхідні функції під рукою.

Гаджет можна налаштовувати по-різному. Так, наприклад, при використанні настройки контролю стану власника, можна отримувати повідомлення з питанням про самопочуття при критичному показнику пульсу. А якщо протягом хвилини людина так і не відповість, то пристрій викличе швидку допомогу.

Скільки коштують смартгодинник Apple Watch і як синхронізувати всі пристрої

Ціна аксесуара безпосередньо залежить від року випуску. Так сьогодні перші моделі можна придбати на вторинному ринку за зниженою ціною. Нові, презентовані рік тому - у фірмовому магазині.

Після того, як було прийнято рішення купити годинник Apple Watch, важливо врахувати, що працювати й виконувати всі важливі функції вони будуть тільки при наявності брендового смартфона, планшета або ПК. Більшість шанувальників компанії Apple, виробляють за допомогою годинника управління айфоном. А якщо в користуванні є відразу вся лінійка продуктів, то наручний аксесуар стане прекрасним доповненням.

Після покупки запуск проводиться за допомогою кнопки на бічній панелі. Для того, щоб смартгаджет почав працювати її треба потримати кілька секунд не відпускаючи. Потім проводиться вибір мови. Наступний крок установка програми на смартфоні.

Девайс буде активований тільки за допомогою Айфона. Щоб зробити налаштування за допомогою телефону, необхідно направити камеру смартфона на годинник і процес буде запущений. Для здійснення ручного налаштування необхідно:

 1. У нижньому правому куті натиснути на значок «i».
 2. Після того як на невеликому екрані з'явитися номер, його необхідно ввести в додаток, є у вільному доступі на Афоні (Pair Apple Watch Manually).
 3. Для того, щоб процес синхронізації був завершений необхідно підтвердити команду установки програми.
 4. Потім проводитися вибір, на якій руці буде носитися аксесуар, після цього необхідно ознайомитися з умовами використання гаджета, які пропонує компанія творець.
 5. Для того, щоб використовувати наручний гаджет для керування всіма пристроями бренду, необхідно вказати Apple ID, а також параметри геолокації.
 6. Після цього включиться голосовий помічник, за допомогою якого власник пристрою зможе створити пароль і логін.

Далі рекомендується встановити всі програми, які вже є на смартфоні. А такими важливими функціями, як список справ, повідомлення з електронної пошти багато чого іншого можна буде користуватися тільки після синхронізації iCloud.

Купити годинник Apple Watch з додатками, або які програми та компоненти доступні

Компанією ще не були створені спеціальні програми для Smart Watch, тому тут доступний практично весь спектр функцій, як і на iPhone. Серед основних можливостей можна виділити:

 • калькулятор;
 • час;
 • календар;
 • перегляд фільмів і читання книг;
 • переадресація дзвінків;
 • відповідати на повідомлення месенджерів;
 • компас;
 • таймер;
 • світовий час;
 • крокомір.

Сьогодні у продажу є моделі, які підтримують і кілька додаткових функцій. Наприклад, передача картинок, новин, а в деяких випадках навіть рукостискань.

А в Європі та в США Smart Watch досить часто використовують для управління не тільки телефоном, а й розумним будинком.

З яким інтерфейсом купувати годинник бренду Apple

Всі ярлики на екрані гаджета розташовані щільним полотном, а в центрі можна побачити додаток «Годинник». Користувач за своїм бажанням може змінювати його структуру.

Також тут є можливість формування ярликів в папки. Практично всі іконки додатків схожі на ті, що представлені на Афоні, головною відмінністю виступає їх форма. Тут вони круглі.

Всі користувачі, які не перший рік користуються продуктами компанії з легкістю розбиратися з користуванням нового пристрою. Інтерфейс нескладний і досить зрозумілий.

Не важливо, скільки коштують смартгодинник Apple Watch, якщо користувач вибрав для себе продукти від компанії Apple, то повинен звернути увагу і на даний пристрій. Воно полегшить життя і допоможе здійснити синхронізацію і робити керування з Smart Watch.

Вони здатні працювати в автономному режимі протягом 18 годин. Але, також користувач має можливість знизити споживання заряду акумулятора, для цього необхідно знизити рівень яскравості, вимкнути повідомлення, перервати процес оновлення додатків. А також допоможе заощадити батарею відключення функції голосового помічника.

Apple Watch 5 або Apple Watch 6, порівняльна характеристика

Восени 2020 року було презентовано 6 серія. Але, у 2021 році Apple Watch 5 все ще продовжує залишатися найпопулярнішою версією даних пристроїв. З одного боку вона має функцію завжди включеного екрана, а також сучасний чипсет. З іншого боку - вартість, вона стала набагато меншою після появи у продажу нового пристрою.

Водночас з кожною новою презентацією гаджети стають більш продуктивними й поліпшеними. Чіп 6 серії на 20% швидше, ніж у попередньої версії. А також ще однією фішкою нового годинника є наявність пульсоксиметра. Ця функція дозволяє вимірювати рівень кисню в крові та проводити аналіз всієї отриманої інформації через спеціальний додаток.

Обидві версії після виходу оновлення володіють наступними функціями:

 • відстеження сну;
 • обміном циферблатами з іншими користувачами;
 • наявність додаткового режиму для здійснення тренувань;
 • здатність виявляти миття рук;
 • може бути відразу кілька розширень на циферблаті для кожної програми;
 • відстеження тривалості прослуховування навушників.

Сьогодні все ще немає відповіді на питання, яка модель краща. У нового аксесуара кращий процесор, вдосконалена передача кольору і присутній датчик для того, щоб визначати рівень кисню в крові. Але, 5 серія має той же екран і практично такі ж функції, як і 6.

Якщо вибір стоїть в оновленні попередньої версії на нову, то кращим варіантом буде вибрати Apple Watch 6. У ситуації придбання гаджета вперше як додаток до смартфона за зниженою вартістю, краще звернути увагу на 5 версію.

Чи варто купувати Smart Watch?

Перш ніж купувати даний пристрій важливо визначити чи є в ньому необхідність. Так, наприклад, він не потрібен для використання соціальних мереж.

Водночас Smart Watch - незамінний помічник сучасної людини, який одночасно виконує відразу кілька завдань. Гаджет спростить життя і зробить процес управління продуктів компанії більш зручним і швидким. З його допомогою, можна буде відповідати на дзвінки, бачити всі повідомлення і бути в курсі за все не тримаючи в руках постійно телефон.

Розумний смартаксесуар не перевищує за функціями сучасний смартфон, а тільки доповнює його. До того ж вартість останньої моделі досить велика.

Варто відзначити, що розумні годинник - це найкрасивіший наручний аксесуар з усіх наявних. І справа тут не тільки в самому дизайні, але і правильно підібраних деталях, матеріалах, якості збірки, і уважності розробників до всіх дрібниць.

Ваша оцінка: