Я шукаю...

ECOPHONE – якісний відновлений iPhone за доступну ціну

ECOPHONE

ECOPHONE – це повністю ідеальний смартфон, відновлений досвідченими спеціалістами renew company ICOOLA. Цей смартфон доступний покупцям за куди нижчу ціну, аніж новий, до того ж купуючи Екофон, ви зменшуєте кількість виготовленого електронного сміття. Хочемо донести до вашого відома, що обираючи нові смартфони, ви завдаєте величезну шкоду навколишньому середовищу, позаяк для того, щоб розробити та створити новий смартфон, будь-який виробник змушений викинути в природу більш ніж 1 тонну відходів. Будь свідомим – купуй відновлене.

Гарантія на екофон 1 рік

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ми посадимо 1 Дерево за 1 Екофон

Renew-компанія ICOOLA взяла на себе обов’язок висаджувати 1 дерево за 1 проданий Екофон, позаяк ми безпосередньо маємо відношення до екології та озеленення, відновлюючи електроніку та зменшуючи кількість електронного сміття. Відзначимо, що ми впевнено рухаємось у напрямку сталого розвитку, бо віримо в те, що кругова економіка – це наше майбутнє. Кожен елемент електронного сміття може бути відновлений і використаний повторно. До прикладу, старий алюмінієвий корпус iPhone легко можна розплавити та виготовити диски до машини або ж звичайні чашки.

Чи ECOPHONE – це оригінальний смартфон?

Так Екофон – це ідеальний гаджет, який нічим не відрізняється від нового. Саме Apple розробила свої гаджети таким чином, що будь-який елемент може бути легко замінений на новий. Ми ж, як ренью компанія, відновлюємо і віддаємо в повторне використання те, що повинно було б бути викинутим і до того ж садимо дерево за 1 відновлений iPhone.

Коробка Екофону

Чи є гарантія на Екофон від ICOOLA?

Звісно і до того ж вона безплатна. Ми знаємо, що наші гаджети працюють ідеально, саме тому ми й даруємо нашу гарантію безплатно. Якщо при користуванні з гаджетом, що-небудь трапилось і він перестав ідеально працювати, в такому разі такий дефект покриває гарантія. На відмінну від звичайних магазинів чи сервісних центрів ми, як renew компанія - хочемо, щоб люди почали користуватися відновленою електронікою і побачили в цьому новий шлях до зменшення забруднення та перерозподілу корисних елементів у світі. Дякуємо що обрали Renew, дякуємо, що обрали ICOOLA.UA

Ваша оцінка: