Я шукаю...

Розслаблення за допомогою техніки: додатки для медитації на iPhone

Медитація

Медитація – дуже важлива частина життя сучасної людини. Іноді ми занурюємося з головою у повсякденні справи: навчання, робота та постійний контакт з нашими гаджетами. Важливим моментом кожного дня є той час, коли ви даєте відпочити собі та своєму мозку, уникаючи будь-якого навантаження. Сенс медитації – розвантажити ваше мислення та відпустити весь негатив, який накопичується у вас протягом дня.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Навіщо нам медитація?

Медитація створена для того, щоб ефективно розвантажувати ваш мозок і організм в цілому. Зміни, які відбуваються під час медитативних практик:

  • ви стаєте щасливіше, всі негативні емоції поступово зникають
  • зменшується рівень стресу
  • лікується емоційне здоров’я
  • з’являється можливість зменшення втрати пам’яті, яка відбувається з віком
  • сон покращується, а больові процеси краще контролюються
  • тренується навичка самоконтролю

медитація

Це далеко не весь перелік тих позитивних рис, які прийдуть у ваше життя з початком практикування медитації. Для того, щоб дізнатися що змінює це заняття конкретно у вашому випадку, варто спробувати позайматися кілька днів. Вже за короткий проміжок часу ви побачите зміни як у фізичному, так і у ментальному плані.

Сьогодні медитативні практики можна контролювати та проводити за допомогою смартфону, що значно полегшує процес ознайомлення з ними, якщо ви є новачком в цій сфері. Ми підготували для вас кілька додатків для медитації на айфон, які містять в собі всі необхідні інструменти для комфортної медитативної практики.

HeadSpace

Ледь не найпопулярніший додаток для медитації на айос, яким активно користуються люди закордоном. Через те, що попит на застосунок формується через іноземний юзерів, інтерфейс доступний винятково англійською мовою.  Голоси тут озвучив Енді Паддікомб – колишній монах, який і є розробником HeadSpace.

медитація

HeadSpace підходить майже всім, хто практикує медитацію. Як новачки, так і люди, які займаються цим вже не перший рік, знайдуть програму спеціально для себе, адже тут є можливість обрати власний рівень підготовки. Якщо ви маєте перед собою ціль – її можна вказати в кілька натискань. Так ви допоможете застосунку підібрати програму, яка буде націлена на покращення сну, фокусування, внутрішній спокій або зменшення стресу. 

У базовому курсі ви отримаєте десять безкоштовних занять. За продовження практики доведеться доплатити. Завдяки безплатному періоду ви зможете ознайомитись з додатком і вирішити чи варто продовжувати ним користуватися і купувати додаткові курси.

Stop, Breathe & Think

Іноді сучасним людям не вистачає трьох простих речей: зупинитись, подихати й подумати. Саме з цим задумом був створений застосунок Stop, Breathe & Think. За допомогою опції, яка дозволяє контролювати ваше дихання та спеціального таймера для медитації ви зможете повною мірою розслабитися й очистити голову від зайвих думок.

медитація

У Stop, Breathe & Think ви можете знайти більше ніж три десятки курсів, які підкріплюються чіткими інструкціями та є направленими на досягнення поставленої цілі. Також у додатку є спеціальний розділ для контролю емоційного стану користувача. Цей контроль відбувається на самому початку практики й допомагає зробити процес розслаблення набагато ефективнішим.

Meditation Music

Цей додаток підійде скоріше тим, хто вже давно займається практиками й знає як вони влаштовані. У додатку, на відміну від попереднього, немає жодних курсів. Сюди завантажені винятково ті звуки та музика, що можуть супроводжувати ваше заняття, роблячи абстрагування від зовнішнього світу комфортнішим.

Усі звуки можна вибрати персонально під себе, адже їхня назва повністю відповідає вмісту аудіофайлу. Якщо іноді ви занадто поринаєте в медитацію і забуваєте відраховувати час, можна скористатись таймером зі звуком гонгу, який нагадає вам про закінчення сеансу.

Якщо ж вам не вистачає тієї музики, яку пропонують додатки для медитації, ми рекомендуємо ознайомитися зі статтею, у якій ми розповіли про додатки для звантаження музики на iPhone.

медитація

Calm

Пробний період у цьому застосунку безкоштовний: одразу після входу у свій обліковий запис користувач отримує доступ до всього вмісту додатка, який не блокуватиметься протягом одного тижня. Як тільки сім днів сплинуть, деякі функції стануть платними, проте застосунком все одно можна буде користуватися. У безкоштовній версії  Calm залишиться доступний цілий перелік аудіофайлів та майстер-класів, які допоможуть підтримувати медитативні практики та залишатися в розслабленому стані.

Дизайн у програми цілком відповідає її вмісту, адже на головному екрані нас зустрічають візуально приємні картинки, а саме: зображення гірських масивів, озер та інших частин природи. Усі ці картинки супроводжуються заспокійливими звуками природи, які допоможуть краще провести медитативну практику. Також тут ви можете ввімкнути собі аудіо під назвою «казка на ніч», за допомогою якого зможете не тільки добре помедитувати, але й підтягнути знання іноземної мови, адже інтерфейс в додатку доступний винятково англійською мовою. Щодо майстер-класів, тут розробники пропонують цілий перелік різноманітних лекцій про саморозвиток та підтримання здоров’я, що розроблені провідними психологами.

медитація

Smiling Mind

Додаток підійде користувачам будь-якої вікової категорії, адже тут діє спеціальний розподіл програм медитацій, що починається з семи років. Якщо ви маєте якусь поставлену мету або ж просто тему, яка вас цікавить, завжди можна обрати щось з переліку, який пропонує програма. Таким чином ваші заняття стануть ще більш персоналізованими в залежності від того, щоб ви хочете отримати від практик: хороший сон, медитацію на робочому місці, підтримання здоров’я чи покращення концентрації уваги.

Одною з переваг програми є можливість створювати облікові записи, якими можуть користуватися кілька людей водночас та які з легкістю синхронізуються з іншими девайсами. Також тут є окремий розділ для тих, кому цікаве викладання медитації в групах. Зазвичай  Smiling Mind допомагає своїм користувачам справитися з цілим переліком повсякденних проблем, нормалізувати високий тиск, а також натренувати їхню стресостійкість.

медитація

Insight Timer

Інтерфейс додатку недоступний українською мовою, проте за бажання ви можете обрати російську. Зазвичай практика медитації націлена на пізнання власного «Я» та усамітнення, проте як і будь-якій людині з якимось захопленням, цим хочеться ділитися зі своїми однодумцями. Тут ви можете знайти теми, які вам цікаві та спілкуватися про них з людьми з усього світу. Також інших користувачів можна додати в друзі, щоб не втрачати зв’язок з людьми, які вам сподобалися.  Insight Timer безкоштовний, проте тут за додаткову плату можна придбати аудіокурси від спеціалістів у сфері медицини та психології, які триватимуть протягом десяти днів. 

У програмі є функція, за допомогою якої ви можете побачити юзерів, які користуються цим додатком для медитації з усіх сторін світу. Також якщо вас не цікавить ні спілкування, ні перегляд карти світу, ви можете скористатися однією з десяти тисяч безкоштовних програм медитації, які пропонує застосунок. 

медитація

Zenify

Часто у щоденних справах ми навіть не помічаємо як наша свідомість переходить на режим автопілоту. Zenify – додаток, який покликаний натренувати вашу уважність та допомогти проводити свій день усвідомлено. З усіма трапляються ситуації, коли навіть не думає про причини та наслідки наших днів протягом якогось часу. Програма націлена на виправлення цієї риси шляхом спеціальних завдань. Ці завдання вам регулярно приходять прямо в додаток, де ви вже можете вибрати один з десяти рівнів складності.

Безкоштовним є заняття на першому рівні, проте за подальше тренування власної свідомості доведеться доплатити. Задачі, з якими користувачі повинні справлятися, можуть варіюватися за темами. Наприклад, ваше завдання може бути пов’язаним з емоційним інтелектом, медитативними практиками, особистими стосунками з друзями та сім’єю, спогадами з дитинства, романтичними стосунками й так далі. Якщо ви іноді забуваєте регулярно займатися, у програмі можна налаштувати функцію сповіщень, які приходитимуть впродовж дня. 

медитація

Мо: медитація і сон

Цей додаток допоможе вам підтримувати стан гармонії впродовж всього дня. Приємний дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс стануть вашими провідниками у світ спокійного здорового сну та медитації. Бібліотека програми нараховує понад сто медитативних курсів, конвертованих в аудіофайли. Підійде тим користувачам, у яких виникають проблеми з засинанням, адже тут є спеціальна функція, де ви слухаєте аудіо, текст в якому стає все тихшим і нуднішим, що допомагає зробити процес засинання набагато швидшим та приємнішим. До того ж у додатку доступні курси, які значним чином знижують рівень стресу та тривоги й підвищують рівень загального щастя. З-поміж усіх додатків з нашого переліку саме  Мо: медитація і сон найкраще допоможе тим користувачам, які довго не можуть заснути.

медитація

Meditopia

Програма з приємним інтерфейсом, яка допоможе зняти стрес, що накопичився за день. У цього додатку близько 20 мільйонів користувачів, більшість з яких залишилася цілком задоволеною функціоналом додатку. Одна зі значних переваг додатку – можливість завантажувати курси у форматі аудіо на свій гаджет. Це дозволяє програвати їх навіть тоді, коли ви не маєте постійного стабільного підключення до Інтернету. Багатий функціонал додатку точно стане вам в пригоді та допоможе хоч трошки побороти хвилювання.

медитація

Aura

Додаток для користувачів, яким подобається практикувати медитацію з музичним супроводом. Медитативні практики тут не будуть одноманітними, адже кожного дня додаток сам генерує нове унікальне заняття, що триває три хвилини. Розробники, які самі є викладачами медитації, регулярно оновлюють вміст додатку, оскільки бажають йти в ногу зі своїми користувачами. Через це у програмі доволі часто з’являються нові теми, які роблять практики набагато приємнішими.

Тим читачам, які надають перевагу іншим видам відпочинку ми рекомендуємо ознайомитись з нашою статтею і дізнатися як скачати книгу на iPhone.

Якщо в майбутньому вам захочеться завантажити додатки для медитації на iPhone, сподіваємося, що наша стаття стане вам у пригоді.

Ваша оцінка: