Я шукаю...

Apple представить нову зручну функцію калібрування батареї в iOS 14.5

ios 14.5

iPhone 11 в цей час є одним з найпопулярніших смартфонів у світі. Найдешевша модель з сімейства iPhone 11 й до цього дня продається з рекордною швидкістю. Однак в кожному гаджеті можна знайти свої недоліки. На жаль, багато покупців стикаються з проблем некоректного відображення рівня заряду на своїх пристроях. Apple готує сюрприз для власників таких пристроїв і не тільки.

Протягом декількох тижнів розробники тестували iOS 14.5, випускаючи все нові бета-версії. На останній конференції компанії, що відбулась у вівторок 20 квітня 2021 року було прийнято рішення про випуск фінальної версії цього оновлення. Крім нової прошивки на айфон вирішено було випустити нові операційні системи для айпада iPadOS 14.5 і розумних годинників watchOS 7.4. Так коли користувачам слід перевіряти наявність оновлень?

phone in hand

Що нового в iOS 14.5?

По-перше, оновлення буде підтримувати вищезгаданий AirTag для відстеження та пошуку важливих предметів, таких як ключі, гаманець, рюкзак і багато іншого. Конфіденційність і безпеку можна буде контролювати в додатку Locator. Крім того, з'явиться функція Precision Finding, яка використовує візуальний, звуковий і тактильний зворотний зв'язок, щоб направити вас до найближчого AirTag за допомогою чіпа U1. До пошуку ваших речей зможе приєднатися мережа Find My з підтримкою сотень пристроїв, які здатні знайти ваш AirTag, навіть якщо його немає поруч.

По-друге, у користувачів з'явиться можливість ділитися своїми улюбленими треками з Apple Music за допомогою повідомлень, історій в соціальних мережах, а підписники зможуть прослуховувати фрагменти в повідомленнях, не виходячи з бесіди. Всіма улюблені подкасти тепер будуть легше прослуховуватися. Їх можна буде автоматично зберігати та завантажувати в бібліотеку. Голосовий помічник в Siri тепер стане розпізнавати ще більш різноманітні варіанти голосу. За допомогою Siri можна буде відповідати на вхідні дзвінки, коли ви носите AirPods або сумісні навушники Beats. З'явиться можливість відповіді в режимі гучного зв'язку. Ви навіть зможете зателефонувати в службу екстреної допомоги, попросивши про це Siri.

iOS 14.5

Нові емодзі та окремі відтінки шкіри, сортування нагадувань по заголовку, пріоритету, терміну або за датою створення. Можливість видрукувати списки нагадувань. Покращена робота Мап. Регулювання швидкості відтворення перекладеного контенту і підтримка геймпада Xbox Series X. Передача потокового аудіо- відеоконтенту з тренувань Apple Fitness + на телевізори та пристрої, що підтримують технологію AirPlay 2. А також безліч виправлених помилок. Ось що очікує нас в iOS 14.5.

На додаток до цього, на ринку з'являться остаточні версії операційних систем, які, нарешті, зможуть розпізнавати користувача з маскою на обличчі, за умови, що його iPhone (модель X або новіша) підключений до Apple Watch Series 3 або новіше.

emoji

Коли вийде iOS 14.5?

Як дізнатися, коли з'явиться iOS 14.5? Все просто. Нова модель iPad Pro 11 з діагоналлю 12.9 дюймів оснащена iPadOS 14.5. Новий пристрій AirTag також запросить оновлення для успішної роботи. Отже, оновлення для айфона вийде разом з ними. Всі факти говорять про те, що чекати залишилося зовсім трошки. А саме до п'ятниці 30-го числа. Виходячи з попередніх публікацій, програмне забезпечення буде доступно приблизно о 10 годині ранку за місцевим часом в Каліфорнії, що відповідає 8 години вечора за київським часом.

До речі, це не єдиний захід, запланований Apple на кінець квітня. Після гучного заходу Apple Spring Loaded, компанія анонсувала вихід п'яти захоплюючих новинок.

Детальніше читайте тут: Весняна презентація 2021 року. Новий айфон 12s або Аirpods 3? Чим порадували в Аpple

man in mask

Калібрування батареї в iOS 14.5

Шоста бета-версія готується до випуску iOS 14.5 для розробників представить ще одну нову функцію. Настав час для інструменту що збільшує термін служби батареї. Такою опцією можна скористатися тим, у кого модель телефону Apple була випущена не раніше 2019 року.

Функція дозволяє легко відстежувати стан батареї, а отже тепер ваш телефон попередить вас перш ніж розрядиться остаточно. Також калібрування призначене для запобігання швидкої розрядки телефону. Поява подібної опції породжена цілою низкою проблем, з якими стикалися деякі користувачі. Вона дозволить збільшити максимальну місткість акумулятора на моделях попереднього року і допоможуть запобігти несподіваній розрядці батареї, або, в деяких випадках, зниженню пікової продуктивності.

Процес займе якийсь час, але є дуже велика ймовірність, що він вирішить проблему для переважної більшості користувачів. Повторне калібрування максимальної місткості й максимальної продуктивності буде відбуватися під час регулярних циклів зарядки. Відсоток максимальної місткості не зміниться під час повторного калібрування. Максимальна продуктивність може бути оновлена, але більшість користувачів можуть цього не помітити. Якщо користувач раніше міг отримувати повідомлення про зниження заряду батареї, то з появою iOS 14.5, воно автоматично віддалиться.

battery 14.5 iOS

Коли весь процес калібрування буде завершено, інформація про максимальний відсоток продуктивності, а також про саму продуктивності буде оновлена. Якщо програмне забезпечення вкаже, що стан батареї дійсно значно погіршився, користувач отримає повідомлення про стан батареї. Калібрування повинно бути особливо корисним для тих, хто зібрався відносити телефон в сервісний центр через проблеми з батареєю. Для запобігання погіршенню якості роботи батареї, яке може негативно позначитися на досвіді користувача iPhone, Apple представляє систему для зниження максимальної продуктивності в разі виявлення дуже поганого стану батареї. Цей механізм включається тільки через рік після виходу на ринок кожної з моделей пристроїв. Це означає, що поточна серія iPhone 12 ще не має даного механізму захисту.

Офіційних даних про точну роботу і всі переваги калібрування компанія не дає, а лише заявляє про збільшення часу автономної роботи гаджетів. Відомо тільки те, що вона буде відповідати фактичній реальній ємності акумулятора, щоб краще відображати споживання енергії. Швидше за все, тому, що вона є експериментальною і розробники не до кінця впевнені в сумісності на всіх пристроях. У випадку з невдалим збігом обставин, виробники зобов'язуються замінити використані акумулятори на нові в авторизованому сервісному центрі безкоштовно. Це не може не радувати. Післягарантійне обслуговування по заміні акумулятора в моделях сімейства iPhone 11 зазвичай коштує чимало, тому дана функція стане безумовно незамінною.

Читайте свіжу інформацію про кращі VPN сервіси для користувачів iPhone

low battery

Як встановити оновлення?

Щоб перевірити наявність оновлень програмного забезпечення на iPhone, перейдіть в «Налаштування» > «Основні» > «Оновлення». Для того, щоб встановити його досить клікнути на відповідну кнопку. Цілком можливо, що ввечері в п'ятницю виникнуть проблеми із завантаженням оновлень через високе навантаження на сервер. Інформація про калібрування з'явиться, якщо зайти в «Налаштування» > «Акумулятор» > «Стан батареї». Що цікаво, весь процес буде відбуватися у фоновому режимі та може зайняти пару тижнів.

Висновки

Ніякої раптової розрядки. Чіткий контроль за діяльністю і поглинанням енергії. Збереження продуктивності та гарантія довговічності вашого телефону. Що може бути краще? Розробники з Купертіно явно хвилюються про своїх споживачів і намагаються усунути всі помилки попередніх версій операційної системи. Нова iOS 14.5 обов'язкова до завантаження просто через своїх життєво необхідні функції, які в майбутньому можуть розвинутися і принести людству спрощений пошук речей, покращене спілкування і передачу інформації, а також доступ до повністю контрольованої активності в телефоні.

Ваша оцінка: