Я шукаю...

Нові смартфони не в тренді, люди надають перевагу вживаним

Відновлені смартфони

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Відновлені смартфони: яку інформацію потрібно знати про них

Смартфони

Світовий ринок вживаних смартфонів досить впевнено набирає оборотів. Компанії різними методами стимулюють до купівлі вживаної техніки та смартфонів, запускаючи програми трейд-ін. Купівля відновленого телефону - хороший спосіб заощадити кошти та зменшити шкідливі відходи. Як дізнатися скільки циклів зарядки на айфоні, вже використано?.

«Відновлені і вживані пристрої як і раніше є економічно ефективними альтернативами як для пересічного споживача, так і для бізнесу, які бажають заощадити при покупці смартфонів, – говорить менеджер з досліджень Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker IDC Ентоні Скарселла. – У постачальників з’являється можливість просувати більш доступні відновлені пристрої на ринках, де вони не до цього не були представлені. Це допомагає їм розвивати власний бренд, а також екосистему додатків, послуг та аксесуарів».

Якщо ви колись дивилися на цінник телефону і думали, що ціна «кусається». Ціна нових смартфонів найчастіше непосильна для середньостатистичного українця. Але є інший варіант: відновлені смартфони.

Відновлений телефон обійдеться значно дешевше, ніж новий тієї ж моделі. Звичайно, якщо ви знайдете той, який відповідає вашим вимогам. На жаль, загальна плутанина: що це за відновлення, де їх купувати, «справжнім» чи буде телефон і наскільки надійним - робить відновлені телефони куди менш популярними, ніж вони того варті.

Відновлення сматфонів

Світовий ринок вживаних смартфонів, за підрахунками IDC, за підсумками 2020 збільшиться на 9,1% в порівнянні з 2019 роком. Загальний обсяг поставок вживаних пристроїв складе 224,3 млн штук, що на 19,0 млн перевершує минулорічний показник. Безкоштовна електрика, та що потрібно щоб її отримати?

Аналітики IDC вважають, що до 2024 світові продажі вживаних гаджетів досягнуть 349,9 млн штук на суму в $66 млрд, показавши сукупний середньорічний темп зростання на рівні 10,9% в період з 2019 по 2024 роки. Зараз найпопулярнішою моделлю є iPhone X бу.

За прогнозом IDC, загальна виручка від продажів смартфонів у всьому світі знизиться за підсумками 2020 року до $419,9 млрд, що на 8,0% менше в порівнянні з виручкою в розмірі $460,9 млрд за підсумками 2019 року.

У 2021 році аналітики Trendforce прогнозують зростання глобальних продажів смартфонів до 1,45 млрд штук. Це на 9% перевищить продажі 2020 року в 1,30 млрд одиниць. Показник минулого року на 12% менший ніж показник 2019 року, який став рекордним.

Продукція епл

Хто відновлює смартфони:

«Відновлені виробником» (factory-refurbished) смартфони - це ті, які були відправлені назад виробникові для тестування і ремонт, і їх працездатність на тому ж рівні, що і у абсолютно нових. Серед них зустрічаються і ті, які були повернуті покупцем протягом терміну обміну і повернення (не через дефекти, а просто тому, що не сподобалися) або були спрямовані на відновлення гарантійної або страховою компанією після того, як клієнт повернув пристрій, наприклад, з скаргою на тріщину в пластику. Таку ситуацію іноді називають також «сертифікованим відновленням» (certified refurbished), і на них поширюється обмежена гарантія.

Другий вид відновлених смартфонів - ті, які були відремонтовані , при відновленні яких використовувались оригінальні запчастини. Такі пристрої часто працюють не гірше, ніж відремонтовані виробником, але варто акуратно поставитися до вибору компанії. Компанія Icoola надає річну гарантію на всю свою відновлену продукцію. Місією компанії Icoola є максимально дієвий вклад у збереження природи.

Компанія  вже довгий час займаємося ремонтом та відновленням техніки Apple, що дає змогу на повторне використання смартфонів, які мали би бути викинутими. Щодня вони переробляють декілька кілограм електронних відходів.

Купівля відремонтованої техніки дозволить вам в більшості випадків заощадити чимало грошей, і якщо ви купуєте в правильних місцях, ваш телефон не буде відрізнятися від нового пристрою. Читайте також як розблокувати айфон, якщо забув пароль?

Ваша оцінка: