Я шукаю...

Чи варто замінити Siri на Google Assistant на своєму iPhone?

Голосові помічники

Google Assistant - голосовий помічник, який спочатку був створений для Андроїд-пристроїв. Але, сьогодні його також можна використовувати й на iOS. Це чудова новина для власників «яблучної» продукції, які були не в захваті від Siri.

Попри те, що Google Assistant - доступний голосовий помічник, все ж на iOS-пристроях його не так просто запустити, як на смартфонах від інших виробників. На Айфоні значно простіше активізувати Сірі. Але, все ж при здійсненні деяких дій голосовий помічник Гугл також можна включити.

Заходь та обирай найкращі iPhone бу (Відновлені) з гарантією 1 рік.

Google Assistant на Айфон

При цьому кожен користувач має можливість зробити Google Assistant - своїм голосовим помічником за замовчуванням. Навіть з огляду на негативну думку багатьох користувачів стосовно Сірі, помічник Гугл - всього лише додаток, а не повноцінна функція.

Компанія Google вже давно розвиває свій голосовий помічник. Завдяки цьому він іноді здатний набагато краще справлятися з деякими завданнями. Якщо ви є власником Айфона, то з недавнього часу можете користуватися не тільки допомогою Сірі, але і Google Assistant.

Що краще Siri або Google Assistant?

У 2011 році компанія Apple продемонструвала всьому світу голосовий помічник Сірі, і це було щось неможливе і фантастичне. Адже раніше нічого подібного на ринку не існувало. Сьогодні інші виробники у сфері сучасних технологій створили аналоги, які за деякими критеріями перевершують Siri.

Що краще помічник від Apple або Google? Відповідь на таке запитання шукав Джин Майстер. Він провів дослідження, під час якого кожному з асистентів задали близько 700-800 питань. Всі вони були поділені на наступні підкатегорії:

 • покупки;
 • навігація;
 • інформаційні запити;
 • команди.

В ході перевірки було використано iPhone XS і Pixel XL. І підсумки даної перевірки виявилися досить несподіваними. Перемогу здобув додаток Гугл з результатом 93% правильних відповідей. Сірі посіла друге місце з результатом 82%, а третє Amazon Alexa з 80%.

Скільки коштує Айфон 7 Плюс бу (Відновлений). Переходь та дізнавайся все про цю модель.

Що краще Google Assistant чи Siri

При цьому автор дослідник відзначив, що по частині виконання всіх команд рівних Siri на ринку все ще не існує. Все-таки, хай там як, функція від Apple – порівнюється з повноцінним асистентом і не є додатком. А ось у всіх інших категоріях рівних немає Google.

Джин Майстер також повідомив, що Siri повільно, але все ж розвивається. Свої слова він обґрунтував черговим дослідженням, в якому були зрівняні показники за два роки.

Всі голосові помічники все ще далекі від ідеалу і не здатні виконувати безліч команд. Тому назвати їх повноцінним штучним інтелектом, все ще складно. А особливо якщо говорити про Сірі. Можливо, для громадян, які розмовляють англійською дана ситуація не стоїть настільки гостро, але для інших все ж функція не допоможе. Її здатності надзвичайно обмежені. Асистент здатний поставити будильник і не більше. А ось стосовно простих запитань, то асистент і зовсім не здатний розпізнавати контент. Алгоритм розпізнавання мови на високому рівні, а ось аналіз питань все ще заточений під прості конструкції.

Ймовірно, що найближчим часом від Apple не варто очікувати нічого грандіозного. Але, щоб асистент дійсно був корисним, компанії належить добре попрацювати, а особливо з огляду на настільки сильних конкурентів в даній ніші як Гугл і Амазон.

Помічник для Айфона

Вибираючи голосовий помічник на Айфон, все ж необхідно добре подумати, чи варто Сірі міняти на Гугл. Siri повністю інтегрована в iOS, і має повний доступ до всіх даних користувача. А ось при підключенні Google Assistant відсутні дані привілеї.

Для виклику оригінального асистента на Айфон досить сказати «Привіт, Сірі!», А ось з Google Assistant все зовсім по-іншому. Все полягає у тому, що останній це додаток, для використання якого для початку необхідно в нього зайти.

Який помічник обрати Siri чи Google Assistant для Айфона

Якщо попросити в Асистента зателефонувати комусь, то він видасть вікно, в якому для початку необхідно підтвердити всі дії, а ось з Сірі подібного не станеться. І якщо попросити записати нагадування, то Гугл додасть його до облікового запису користувача, а не в додаток «Нагадування».

При цьому під час роботи з контентом Гугл здатний виявляти себе набагато краще. У Асистента можна запитати про температуру, погоду, де знаходиться певне місто і почути коректну відповідь.

Корисним Асистент буде тільки для тих власників iPhone, які регулярно користуються продуктами Google.

Варто зазначити, що додаток Google Assistant все ще не здатний на iPhone 12 виконувати всі функції, так добре як на Андроїд-пристроях. Але, з часом ситуація може змінитися в кращу сторону.

Якщо в повсякденному житті користувач не використовує жодного продукту Гугл, а тільки iCloud, то сенсу завантажувати Асистента немає.

Як користуватися Google Assistant на iPhone?

Зрозуміло, просто так взяти зайти в налаштування Айфона і перемкнути голосовий помічник не вийде. Але, у користувача є всі шанси налаштувати його максимально комфортно. Для цього необхідно:

 1. Зайти в App Store і завантажити там Google Асистент.
 2. Після установки запустити додаток і надати необхідні дозволи програмі.
 3. Авторизуватись в облікового запису.
 4. Здійснить запуск програми «Швидкі команди».
 5. У розділі «Мої команди» вибрати «+».
 6. Потім клацнути «Додати дію» і вибрати «Окей, Google».
 7. Далі необхідно ввести назву команди, яка в майбутньому допоможе швидко викликати асистента.
 8. Підтвердити всі дії натиснувши «Готово».

Запуск Гугл Асистента буде відбуватися за допомогою Сірі. Тому, для того, щоб поставити питання, необхідно буде активувати Siri й назвати команду. Тільки після цього надійде пропозиція про запуск Google помічника.

iPhone безкоштовно! А ви знали, що існує безліч способів отримати бажаний смартфон задарма?

Як активувати Google Assistant

Чи є майбутнє в Гугл Асистента на Айфоні?

Необхідно врахувати, що Google Assistant відносно недавно з'явився на iOS, тому не варто очікувати від нього нічого грандіозного. А також, Гугл знаходиться тільки на початковому етапі в порівнянні з Сірі від Apple.

Чи є майбутнє у Google Assistant

Згодом Google Assistant буде тільки поліпшуватися. Але, можливо в Apple також ведуться роботи над удосконаленням Сірі, і найближчим часом весь світ знову буде шокований можливостями повноцінного штучного інтелекту. Тільки ось кому з компаній вдасться втілити в життя подібне, можна буде дізнатися лише через кілька років.

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Ваша оцінка: