Я шукаю...

Machinarium для iPhone: огляд гри, особливості скачування

Machinarium для iPhone

Machinarium - перша повнометражна пригодницька гра від Amanita Design, в якій гравці беруть на себе роль робота, відправленого на смітник. Ви повинні використовувати логіку, збирати важливі предмети та вирішувати головоломки, щоб повернути робота в місто Машінаріум, щоб він міг врятувати свою дівчину-робота, врятувати главу міста і перемогти поганих хлопців з Братства «Чорної Кепки».

Machinarium- яскравий приклад того, чому пригодницькі ігри point 'n' click не померли. Гра була створена людьми, які явно люблять цей жанр, з метою надати першокласну розвагу для всіх тих геймерів, які дійсно сумують по чарівному світу пригодницьких ігор. Кожен елемент, навіть найменший, створюється з винятковою старанністю і поліруванням людьми, які чітко знали, що роблять. Такий рівень деталізації важко знайти в більшості сучасних ігор, вироблених масово, тому дуже приємно бачити гру, створену з такою ретельністю і пристрастю.

Цікава та нестандартна гра Machinarium

Переваги Машінаріум:

  • Удостоєна безлічі престижних ігрових нагород, таких як «Перевага в візуальному мистецтві» (фестиваль незалежних ігор) і «Кращий саундтрек» (PC Gamer у 2009 році).
  • Класичний ігровий процес в стилі point-n-click в сучасному стилі оживляє пригодницький жанр захоплюючими способами.
  • Красивий і чарівний саундтрек, в якому класичні та футуристичні мотиви незабутньо поєднуються.

Про проходження та особливості Machinarium для iOS поговоримо далі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Огляд Машінаріум для iOS

За візуалізацією і стилем Machinarium - проєкт досить нетрадиційний, але по суті - це часом складний, часом досить простий в проходженні квест. Після входу в локацію потрібно як мінімум 5 хвилин, для того, щоб все розглянути та зорієнтуватися. Чому на проводах сидить птах, навіщо пролітає повз метелик, про що задумалась старенька, сидячи біля перил? На кожну задачу знайдеться логічна відповідь, наповнена здоровим глуздом. Наприклад, для того, щоб завести машину, не потрібно викопувати квіти, виловлювати рибок зі ставка або наспівувати пісеньку, потрібно просто знайти ключ.

Сюжет Machinarium

Сюжет гри

Дії розгортаються в місті роботів «Машінаріум», де абсолютно все, починаючи від дрібних предметів і закінчуючи великими побудовами, виготовлено з металу. Історія маленького робота Йозефа починається з того, що він виявляється за межами міста - на звалищі. Він зумів самостійно відновитися і повернутися в місто, для того, щоб відновити всю картину того, що сталося, розгадавши блок різноманітних загадок і головоломок. На його шляху зустрічаються різні цікаві персонажі, які допомагають досягти герою головної мети - знайти та звільнити свою кохану.

Геймплей гри

Як і в інших квестах геймплей досить простий - двомірні персонажі, двомірний світ, можна предмети комбінувати, підбирати та застосовувати, вирішувати головоломки та розмовляти з іншими персонажами.

Але, важливо зазначити й існуючі особливості, наприклад: у головного героя телескопічні ноги та руки, саме під цю особливість розроблені певні завдання.

Також є одна фірмова особливість Amanita - при проходженні певних екшен-сцен, діяти необхідно тільки тоді, коли інші персонажі відвертаються, або в період роботи певного механізму.

В процесі гри ви не почуєте від героїв жодного слова, весь настрій передається шляхом музичного супроводу і детально промальованої локації. Також думки героя показуються графічно в невеликій чорно-білій хмаринці (як в коміксах). Дехто, відсутність слів можуть порахувати недоліком, але тільки до того моменту, як почнуть грати. Адже це дійсно розумний хід з боку розробників, бо гра ідеально підійде для геймерів з різних країн, її не потрібно адаптувати під певну мову. Навіть якщо людина не вміє читати, вона зможе проявити свою кмітливість після того, як завантажить гру.

Machinarium має графіку 2D мультфільму

Графічні особливості

Світ залізного містечка виконаний шляхом використання ручної олівцевої техніки малювання. Кожна локація промальована до найдрібніших деталей і з любов'ю. Анімація, та й самі герої, на тлі цієї промальовки просто бліднуть.

Машінаріум - як 2D мультфільм з анімацією, яка ожила. Одна стилістика проглядається від початку гри до фінального акорду. Основна кольорова гама? Соковиті, але трохи приглушені червоно-коричневі й сірі тони. Відтінки обрані максимально природно, адже навколо все металеве і з іржею. Ні дерев, ні зелені, ні сонячних променів - нічого природно-природнього.

Сірість індустріального пейзажу розбавляє синє небо - в цілому світ «Машінаріума» виглядає глибоко продуманим, теплим і цілісним. Могутні цехи заводів і механізмів, площі та фонтани, забігайлівки та церкви, підвали, дахи, височенні будинки - закохують в себе моментально своєю самобутністю і затишком.

Для шанувальників двовимірної естетики рекомендуємо огляд зворушливою гри «OLD MAN'S JOURNEY».

Місто населяють різношерсті герої, але при цьому дуже симпатичні (милі міські жителі, ремонтники, суворі поліцейські, вуличні музиканти) і тільки лиходії демонструють свою сутність повною мірою і не викликають любові та поваги.

В якості музичного супроводу обрана непримітна і не нав'язлива мелодія, яка не запам'ятовується, але гармонійно доповнює ігрову атмосферу. Композитор - Томаш Дворжак.

Поради по проходженню Machinarium на iPhone

Поради по проходженню:

  • Підходьте до кожного роботу, який зустрічається на шляху, більшість допоможе в проходженні тієї чи іншої головоломки.
  • Збирати на своєму шляху потрібно всі предмети, оскільки невідомо, що знадобитися далі.
  • У Йозефа витягується шия, подовжуються ноги та руки - не забувайте про цю особливість.
  • Якщо ситуація в грі тупикова, завжди можна покликати на допомогу, натиснувши лампочку. Розташовану в правому верхньому куті.
  • Дотримуйтесь своєї інтуїції на шляху до поставленої мети.

Для початку гри необхідно її завантажити на Айфон. Процес скачування і налаштування займе кілька хвилин.

Злом Машінаріум на iOS

Машінаріум - це захоплюючий і досить складний квест з безліччю рівнів і оригінальною графікою. Основне завдання - це обійти хитромудрі пастки, вирішити всі головоломки та загадки, щоб очистити місто від лиходіїв і звільнити з полону кохану дівчину головного героя.

У грі немає вступного ролика, тому спочатку буде складно зрозуміти, що відбувається навколо. Ставши власником зламаної версії гри для Айфона, буде відкритий доступ до всіх секретів. Версія Machinarium зі зломом - це можливість проходити всі локації на одному диханні без тупикових ситуацій і непередбачених обставин.

Машінаріум підходить не для всіх типів iOS

Завантажити на iPhone Machinarium

Отже, як завантажити Машінаріум на iPhone? Насамперед необхідно увійти в магазин додатків на iPhone - App Store. Далі, в пошуковому рядку прописати назву гри на англійській або російській мові та натиснути «Пошук». Після того, як на екрані з'явитися сторінка з додатком, необхідно натиснути «Встановити». Процес завантаження та установки відбувається автоматично. Після того, як на екрані з'явиться значок гри, його буде достатньо активувати та почекати, поки відкриється перша локація.

Гра доступна для всіх бажаючих абсолютно безплатно. Перед скачуванням важливо прочитати всі необхідні характеристики операційної системи, оскільки Машінаріум підходить не для всіх типів iOS, в деяких версіях з'являються чорні смуги з боків екрану.

Підіб'ємо підсумки

Завантажити Machinarium на iPhone- це можливість зануриться в захоплюючий, незвичайний світ, наповнений любов'ю, добротою і небезпекою. При проходженні квест розвиває логічне мислення, спостережливість, посидючість. Головоломка підійде для різних вікових груп, від шкільного до нескінченності.

Зберіть весь пазл з таємниць і загадок, досліджуючи усі куточки «залізного світу». Остання, оновлена ​​версія гри вже доступна для скачування.

Ваша оцінка: