Я шукаю...

iMovie - технологія майбутнього

iMovie

В умовах сучасності у всіх володарів мобільного гаджета або комп'ютера є можливість переглядати, створювати і редагувати фільми в медіатеці за допомогою програми. Це простий і вільний доступ до для всіх користувачів.

Крім цього, можна обробляти відео та додавати спецефекти, музику і навіть титри. При цьому, доріжки виходять високої якості з роздільною здатністю 4К. Детальний гайд по користуванню imovie допоможе швидко освоїти елементарні техніки для створення власних експериментальних відеофайлів і справжніх фільмів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що таке iMovie?

Майданчик iMovie - це софт, створений розробниками Apple для всіх своїх пристроїв. Додаток наочно демонструє і відображає можливості великої корпорації. Редагування відео iMovie для платформи iOS є мега функціональним, працюють на всіх пристроях, включаючи iPad, iPod, МАС. Інтерфейс iMovie відрізняється лаконічним і стильним дизайном.

Стиль оформлення та елементи управління відповідають аналогічним програмам від Apple. Однак, у цій версії є безліч переваг. На ряду великої кількості новинок, відеоредактор iMovie дійсно заслуговує на високу оцінку і позиції в рейтингу кращих мобільних платформ для створення та обробки власних фільмів.

Кожен створений відеоролик можна перейменувати, є вісім варіантів шаблонів. Також, користувач може самостійно вигадувати заголовки, вказувати місце розташування. Геолокація автоматично визначає і підтягує точну адресу. Додатком легко керувати за допомогою різних маніпуляцій. Є можливість перетягувати файли, збільшити масштаб при необхідності, функція «подвійне натискання» відкриває всі доступні параметри кліпу.

Особливості та можливості iMovie

Детально описано в додаток iMovie як робити монтаж відео. Це одне з величезних переваг програми, особливо для тих, хто освоює цю сферу. Всередині програми вже можна створювати якісні відео, використовуючи тільки стандартні функції. При цьому, в редакторі можна виділити кілька особливостей:

 • Широкий асортимент і вибір звукових ефектів і композицій для накладення на відеоролик;
 • Можливість вставки голосового повідомлення, яке записано через пристрій Apple;
 • Функція «кадр в кадрі», поділ екрану на дві половини;
 • Використання жестів, додаток розпізнає спеціальні рухи для запуску найпопулярніших опцій;
 • Синхронізація з соціальними мережами, можливість відразу завантажувати створені відеоролики з програми;
 • Великий вибір вбудованих фільтрів, додаткових інструментів, всіляких титрів, анімація;
 • Створення фільмів в 60 fps і дозволом 1080p;
 • Наявність ефектів уповільнення і прискорення відтворення, реверсу, загасання звуку;
 • Функція таймлапс (можна робити відео з підібраних тематичних фотографій);
 • Можливість використовувати шаблони (більше 25);
 • Можна працювати на будь-якому пристрої Apple, зберігаючи зроблені роботи собі на пристрій;
 • Оригінальний дизайн і стилізація, зрозумілий і доступний інтерфейс;
 • Легке і зручне використання, підтримка російськомовної версії.

Керівництво до користування

Для того, щоб iMovie скачати, необхідно зайти в AppStore. Далі, в пошуковому рядку написати назву програми. У відкритому списку вибрати відповідну програму і натиснути кнопку «Завантажити», автоматичні запускається установка програми. При першому запуску висвічується екран в режимі перегляду проектів.

Якщо фільм створюється вперше, слід вибрати «Створити новий» і далі «Фільм». Як матеріал виступають відео, фотографії і музика. Для того, щоб вставити фото, відео або звукову доріжку, слід просто перетягнути потрібний файл в потрібне місце. Одночасно додаток може грати і відтворювати до 3 звукових доріжок, що називається «фонова музика».

Відмінною особливістю мобільного програми є простота, легке комфортне використання. Кожен новачок в даній сфері зможе швидко розібратися з функціоналом. Всі збережені відеоролики залишаються на сторінці «Проекти». Тут можна знайти все фільми, які додавалися або оброблялися. Також, паралельно вони завантажуються в медіатеку.

Головне меню на бічній панелі містить цілий список можливих додаткових функцій. Для початку роботи з відео, необхідно його імпортувати. Після цього, можна починати зйомку або обробку наявних фільмів. Після додавання ефектів і звукових доріжок, відеоролик можна відправити друзям або завантажити на особисту сторінку в соціальній мережі.

Редагування відео

Створення програми iMovie направлено на швидке і ефективне створення якісних відеороликів. Для високотехнологічних пристроїв важливо, щоб додаток працювало в різних режимах, з можливостями накладення спецефектів. Безліч коротких фільмів сьогодні створюється за допомогою мобільного гаджета, а також з використанням iPad, iPod.

Не дивно, що всі файли можна з легкістю переносити на більш зручні пристрої, з великим екраном. Важливо, для початку перенести необхідне відео на відповідне обладнання через AirDrop або iCloud Drive. Редагування відео в iMovie на iPhone, iPad, iPod можливо за допомогою вбудованих автоматичних функцій. Тут можна додати анімацію або застосувати корекцію. Додатково якщо відкрити відео через Final Cut Pro і використовувати справжні професійні інструменти.

Найпопулярнішими опціями в додатку є:

 • Додавання і обрізка кліпів.
 • Переміщення або розбивка на частини відео.
 • Додавання і зміна переходів.
 • Додавання і редагування титрів.
 • Додавання музичних і звукових кліпів (запис накладення голосу, зміна гучності звуку, додавання аудіо ефектів).

Крім цього, iMovie дозволяє створювати окремі трейлери або перетворення трейлера до фільму. Серед відеоефектів представлені: автоматичне поліпшення кліпів, обрізка і поворот, стабілізація тремтіння відео. Є ефекти перебивки, зеленої студії, «розділений екран», «картинка в картинці» і багато іншого.

Подібне різноманітність дозволяє отримувати хороший досвід при редагуванні кліпу, фільму, трейлера. Аймуві на айфон - це можливість вчитися і практикуватися за допомогою мобільного додатку. Варто зазначити, що програма від компанії Apple повністю безкоштовна і працює на будь-якому пристрої IOS.

Використання iMovie на Мас

Багато шанувальників редактора відео воліють працювати на забезпеченні Мас. Даний спосіб можливо буде більш комфортним в застосуванні, більший екран. Для завантаження фільмів і кліпів можна використовувати кілька методів, включаючи сховище iCloud або USB кабель.

Функціональний ряд відповідає мобільному додатку iMovie і значно полегшують процес створення, монтажу, редагування і обробки відео. Також, при використанні iPad або iPod додаток може працювати на більш високому рівні, значно потужніше і швидше, в порівнянні з мобільним гаджетом.

За короткий проміжок часу можна порадувати своїх передплатників і фоловерів якісним фільмом про проведену відпустку. Це просто, доступно і можливо в умовах сучасних технологій від компанії Apple.

Розмістити проект можна на Youtube, Facebook та інші соціальні мережі. З широким набором інструментів на iPhone, iPad, iPod є можливість робити домашні фільми в Голлівудському стилі. При цьому, кліпи створюються в високій якості на рівні професійного кіно.

Основні переваги

Додаток iMovie дійсно в рази відрізняється від інших програм обробки фото і відео, навіть з огляду на інноваційні розробки. Багато в чому функціональні особливості випереджають конкурентів завдяки широкому функціоналу. Вбудовані опції і наявність додаткових можливостей дозволяє займатися відеомонтажем у вільний час, набиратися досвіду і виходити на професійний рівень.

Додаток постійно оновлюється до новітньої версії від підтримки IOS. Детальна інструкція до застосування дозволяє швидко і ефективно використовувати програму за призначенням.

Робота в додатку відрізняється простотою і легкістю за рахунок принципу інтуїтивної дії. При вході і запуску програми активуються можливі функції, управління за допомогою тільки пальців. Процес захоплює і захоплює всіх небайдужих користувачів, любителів експериментувати або просто користувачів програми.

Тут можна імпортувати відео, змінювати його, накладати різноманітні фільтри, додавати голос. Після цього відправити друзям для перегляду. Програма може розпізнавати жести і голоси, а також назва відеоролика і місце розташування. Немає нічого складного для створення власного фільму. Завантажити iMovie можна на будь-який пристрій безкоштовно, в тому числі айфон і планшет.

Переваги:

 • Цікавий дизайн і оформлення;
 • Широкий вибір і асортимент відео і аудіо ефектів;
 • Можливість поділитися створеним роликом через популярні соціальні мережі;
 • Висока якість і підтримка розробників;
 • Вільний доступ на будь-якому пристрої.

Сучасний і свіжий додаток iMovie - це новий погляд на сучасні технології. Сьогодні у кожного користувача і володаря мобільного гаджета з'являється шанс реалізувати потенціал, застосовувати свій інтерес на практиці. При цьому, нема потреби купувати дороге обладнання для обробки фото і відео. Всі важливі функції зібрані в одному додатку iMovie.

Ваша оцінка: