Я шукаю...

Вирівнювання корпусу iPhone і iPad

Корпус iPhone і iPad

Матеріал, з якого виготовляють iPhone і iPad досить м'який, він дуже сильно схильний до деформації: на пристрій дуже швидко утворюються вм'ятини або подряпини, що погано позначиться на зовнішньому вигляді апарату.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Основні причини поломок задньої кришки.

Існує цілий ряд причин, через які можуть виникнути поломки:

 • Подряпини - відбуваються в слідстві тертя, коли прилад на регулярній основі знаходиться в кишені або сумці без чохла.
 • Тріщини - виникають під час удару або падіння.
 • Деформації і вм'ятини - якщо з приладом користуватися зовсім неакуратно або у випадку здуття батареї.
 • Розбіжність матеріалу між екраном і корпусом - це перші ознаки поломки пристрою. Тріщини, які утворюються в корпусі досить небезпечні оскільки в такому випадки істотно збільшуються можливість попадання вологи та інших дрібних елементів.

Вирівнювання корпусу - це дуже непроста процедура, для якої необхідні спеціальні пристосування і фахівець розбирається в даній проблемі, оскільки спочатку пристрій необхідно повністю розібрати. Якщо цього не зробити, то під час проведення ремонту досить велика ймовірність ураження складових пристрою або системної плати.

Заміна дисплея і випрямлення корпусу на iPad

Звичайно більшість користувачів не тримають при собі постійно iPad на відміну від смартфона, але вони все одно дуже схильні до пошкоджень, найчастіше це відбувається через падінь. Найпростішою приклад, коли прилад падає з дивана на підлогу і все вже поломка.

Багато хто думає, що в цьому нічого страшного немає, тільки це глибока помилка оскільки навіть найменша неакуратність призводить до поломки екрану. В основному через пошкодження екрану приємне користування пристроєм стає неможливим, тоді не варто навіть думати, а брати і міняти екран.

Як відбувається заміна екрану

Заміна дисплея відбувається в кілька етапів:

 • Перш за все, людина займається ремонтом акуратно знімає старий дисплейний модуль - його зверху добре прогрівають, що прибрати остаточно залишки заводського клею і відліпити від корпусу. Ні в якому разі не можна знімати розбитий екран руками, для цього є спеціальний інструмент, з його допомогою його обережно піддягають:
 • Коли фахівець отримує доступ до внутрішньої складової пристрою, він вимикає шлейфи модуля, а потім і акумулятор. Потім прибирають модуль і шлейф кнопки «Home».
 • Потім настає найважча частина ремонту. З модуля необхідно прибрати плату контролера Тача і кнопка зі сканером відбитків пальців. Для того, щоб провести дану процедуру, слід використовувати паяльник, а майстру неймовірну акуратність, інакше можна пошкодити шлейф або який - то контакт. Після зняття цих деталей до нового модуля слід встановити кнопку Home ».
 • Після установки кнопки, вже остаточно прочистити корпус від залишків скотчу та приступати до виправлення геометрії корпусу, якщо цього не зробити, то новий модуль може просто не встати. Для цього працівник використовує спеціальний прилад за допомогою якого можна відновити пом'яті кути, тим самим виходить підігнати корпус до необхідних розмірів для установки свіжого дисплейного модуля.

У даній ситуації варто знати, що на зовнішньому корпусі можуть залишитися вм'ятини і відколи, які утворилися в результаті падіння, але всередині все буде точно рівно.

Якщо геометрію встановили вірно, то модуль встане як влитий. Як тільки вона буде встановлена, працівник починає збирати все разом, тільки вже в зворотному порядку спочатку підключає шлейфи, а потім встановлює новий дисплейний модуль. Після виконаної роботи починається перевірка роботи модуля і чуйності сенсора.

Всі повинні розуміти, що заміна дисплея досить складна процедура, оскільки вимагає роботи з кнопкою «Home». В такому випадку якщо з'являється необхідність відновлення геометрії корпусу перед установкою, то ремонт може затягнутися на цілих 4 години.

Що таке G - Tool і навіщо він потрібен?

G - Tool - це спеціальний інструмент, який виготовлений спеціально для випрямлення кутів і пом'ятих пристроїв. Як ви вже змогли зрозуміти, що дана проблема досить поширена саме тому для її вирішення і був зроблений спеціальний прилад.

Він може допомогти:

 • У випадки падіння пристрою або коли пом'явся кут;
 • Коли щільний контакт між дисплеєм і корпусом пропадає;
 • У випадки сильного пошкодження айфона коли корпус не влазить.
 • На жаль даний прилад не зможе допомогти у випадку:
 • Коли кут повністю зламаний або є отвір;
 • У випадки звичайної подряпини або потертості.

Переваги G - Tool

Цей пристрій величезний ряд переваг:

 • Під час його застосування не потреби в повній заміні корпусу;
 • Досить пристойна економія коштів;
 • Процес дуже швидкі і досить простий;
 • Імовірність розбити дисплей ще раз прирівнюється до нуля.

У нинішній час в житті кожної людини присутні різноманітні гаджети, без яких багато хто навіть не уявляють свого життя і не розлучаються з ними ні на хвилину. Коли користувач постійно носить з собою гаджет може статися поломка, елементарне - це падіння і як наслідок розбитий екран або розбитий корпус. Багато хто вважає, що у випадку таких поломок пристрій прийдеться грубо кажучи викинути, а замість нього купувати нове при цьому зламаний прилад, теж може бути зовсім новим.

Тільки зараз можна бути абсолютно спокійними оскільки починають будь-яку поломку цілком реально, головне під час звернеться до майстра, який зможе провести діагностику і починають ваш пристрій. Сервісів, які займаються ремонтів смартфонів дуже багато, для того, щоб вибрати найкращий, досить просто зайти в інтернет і почитати чесні відгуки його користувачів. У будь-якому випадки слід пам'ятати, що перед тим позбавлятися від зламаного пристрою, спочатку потрібно звернутися в сервісний центр, де ви зможете точно дізнатися, що слід робити.

Ваша оцінка: