Я шукаю...

5 порад з очищення свого пристрою від цифрового сміття

Екологія

Кожна нова епоха несе за собою як позитивні, так і негативні зміни. Так само сталося з приходом сучасних технологій в наше життя. За допомогою одного-єдиного смартфона можна спілкуватися з людьми в різних точках світу, орієнтуватися в незнайомих містах за допомогою GPS та значним чином полегшувати своє існування. Проте велика частина нашої планети навіть не думає про негативні речі, які з’явилися в нашому повсякденні зовсім недавно. Гаджети, що були створені для суттєвого полегшення робочих та розважальних процесів, поступово почали захоплювати життя окремих людей. Деякі соціальні мережі повністю поглинули чиюсь ідентичність і такі люди зараз не уявляють свого життя за межами Instagram, Facebook чи Twitter. Через зловживання сучасними технологіями користувачі у всьому світі потрапляють у ситуації, про які десять років тому ніхто й не міг подумати.

Екологія

Проте не будемо демонізувати сучасні технології. Попри негативні чинники цифровий прогрес приніс нам дуже багато корисних речей, тому насправді ця епоха має вагомі переваги. У регулярній взаємодії зі смартфонами та персональними комп’ютерами дуже важливо провести чітку межу між реальним та віртуальним світом.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Чому потрібно боротися з цифровим забрудненням?

Утворення цифрових забруднень негативно впливає не тільки на наші облікові записи та гаджети, але й на навколишнє середовище. Більшість людей навіть не уявляє якої шкоди завдає природі непотрібна інформація. Через неактивні профілі та тони непотрібних тек з фотографіями виділяється кількість вуглекислого газу, здатна зашкодити парку. Ми в iCOOLA ECO дбаємо про планету, на якій живемо, тому хочемо, щоб вона залишалася в якомога кращому стані. Тим читачам, які хотіли б трохи більше дізнатися про екологічну ситуацію в Україні ми рекомендуємо переглянути рейтинг міст з якості повітря та забруднення атмосфери.

Екологія

Так само як і під час будь-якої іншої роботи, нам потрібно іноді організовувати простір, з яким ми працюємо ледь не кожного дня. Для цього ми пропонуємо вам ознайомитися з порадами для очищення цифрового сміття на iPhone та інших пристроях. Це допоможе значним чином розвантажити ваші девайси та зробити їхню експлуатацію більш свідомою.

Відсортуйте всі медіафайли, що збережені на ваших девайсах.

Зазвичай більшість людей під час знімання вирішує зробити кілька фотографій, щоб у майбутньому обрати найкращі, а невдалі видалити. На жаль, деякі люди про це забувають і просто завантажують їх на ноутбуки чи інші пристрої, щоб на смартфоні залишилося більше пам’яті. У результаті пам’ять на іншому девайсі закінчується ще швидше, а кількість кадрів, які ви робите, виділяє стільки ж вуглекислого газу, як і автомобіль під час поїздки містом.

Екологія

Відпишіться від зайвих розсилок

На виділення CO2 впливають не тільки фотографії, зняті на телефон, а й повідомлення, які ви регулярно отримуєте на електронній пошті. Більшість користувачів про це не знають, тому просто ігнорують всі розсилки, які з’являються в їхній скриньці. У таких випадках варто позбуватися від електронного брухту шляхом відписки від всіх непотрібних ресурсів.

Екологія

Відновіть доступ до акаунтів, якими ви більше не користуєтесь

Кількість цифрового сміття, яка значним чином впливає на екологію, часто накопичується саме на закинутих електронних адресах  та інших сервісах. Також важливо позбутись залишкових файлів у хмарних сервісах. Це стане корисним не тільки для навколишнього середовища, але й для вашої безпеки та конфіденційності.

Деінсталюйте програми, які вам більше не потрібні.

Доволі часто багато користувачів завантажують додатки для одноразового використання на свої смартфони, проте потім забувають їх видалити. Позбувшись цього цифрового брухту ви не тільки звільните місце в пам’яті, а й подовжите життєвий цикл вашого девайсу.

Екологічний відпочинок

Перегляньте теку з завантаженнями.

Іноді ми навіть не уявляємо яка кількість непотрібних документів може ховатися на наших смартфонах та персональних комп’ютерах. Для того, щоб підвищити ефективність роботи ваших девайсів ми рекомендуємо провести цифрове прибирання в схожих теках. Це допоможе уникнути накопичення зайвих файлів.

На щастя сьогодні ми маємо можливість ознайомитися з цифровою грамотністю, яка допомагає нам оптимізувати робочий простір. Тепер ми маємо змогу регулярно влаштовувати цифрове прибирання, яке за своєю сутністю майже нічим не відрізняється від звичайного. Для того, щоб краще фокусуватися на роботі варто час від часу організовувати свій простір у віртуальному світі. Для того, щоб ефективно позбутися всіх факторів, які негативно впливають на вашу продуктивність варто самостійно визначити що і як впливає на вашу енергію. Проаналізуйте які додатки чи файли її дають, а які забирають.

Екологія

Як полегшити процес віртуального прибирання?

Варто також пам’ятати, що процес цифрового прибирання є винятково індивідуальним. Робочий стіл, що завалений ярликами може страшно дратувати одного, проте радувати іншого. Через це ви повинні усвідомлювати, що все сміття доведеться розділяти самостійно. Звісно, ознайомлення з різними експертними думками з приводу цього питання не буде зайвим, проте ви повинні пам’ятати, що результат віртуального прибирання залежить винятково від ваших потреб.

Розсортуйте ваші звички для того, що легше було зрозуміти які речі на робочому місці вас наповнюють енергією, а які спустошують. Це значним чином полегшить подальшу оптимізацію вашого пристрою.

Природа

Не занурюйтеся з головою в цифрову реальність. Навіть якщо у вас був важкий день на роботі після його закінчення не варто бездумно зависати в телефоні. Набагато кращим рішенням стане фізичний відпочинок, який допоможе розвантажити вашу голову.

Важливо також позбуватися фізичного брухту. Сюди входять телефони, смартфони та ноутбуки, якими ви вже не користуєтеся. Проте перед самою утилізацією дізнайтеся чому не можна викидати зламаний смартфон на смітник. Так позбавлення від брухту точно стане свіжим ковтком повітря для навколишнього середовища.

Якщо ви хотіли б ще більше вплинути на покращення екологічної ситуації в країні, вам варто дізнатися про 10 товарів, які допоможуть зберегти екологію.

Ваша оцінка: