Я шукаю...

Компанія Apple працює над смартфоном без фізичних кнопок

Айфон без кнопок

Компанія Apple неодноразово дивувала весь світ абсолютно новими технологіями, тому чутки про те, що прямо зараз можуть вестися роботи, над смартфоном без фізичних кнопок вже нікого не дивують. Підтвердженням подібних чуток стало інформація про отримання патенту на подібну технологію.

Особливістю нового телефону буде навіть не відсутність фізичних кнопок, а те, що управління на ньому буде таким же, як і раніше.

Інженери компанії замість всім звичних фізичних кнопок планують запропонувати сенсорні, які будуть реагувати на дотик.

Варто прочитати: Шкарпетки від Apple: новий патент на розумну техніку.

Що відомо про новий патент

Уже в найближчому майбутньому Apple може створити телефон зі кнопками, що зникають. Про це свідчить заявка на патент, яка була виявлена ​​на сайті відомства з товарних знаків і патентів США.

Інженери компанії почали роботу над сенсорними кнопками, які будуть реагувати на дотик. І новий винахід має назву «клавіш, що зникають».

Смартфон без клавіш

Інженери обґрунтували новий винахід тим, що фізичні кнопки, якими сьогодні оснащений кожен сучасний гаджет, є рудиментами. А у світі сучасних технологій існує попит на вдосконалений вигляд портативних гаджетів. Фізичні кнопки - повинні піти в минуле і не псувати зовнішній вигляд сучасного смартфона. Також така зміна буде корисною не тільки з точки зору поліпшення зовнішнього вигляду Айфона, але і його функціональності.

Також фахівці відзначили, що кнопки порушують цілісність гаджета. А також згадали й про той факт, що подібні клавіші схильні постійно ламатися, а ось з сенсорним варіантом все набагато простіше. Подібні кнопки не будуть западати й зможуть бути більш практичними у використанні.

За словами інженерів, головне завдання - пояснити користувачам, де саме знаходяться дані кнопки. Все це дозволить власнику нового гаджета інтуїтивно їх знаходити.

Минулого місяця інсайдери повідомили, що компанія не просто запатентувала новий винахід, але вже знаходиться на етапі тестування подібного гаджета. А новий створений розробниками інструмент Internet Recovery допомагає підключати Айфон до ПК без фізичного проводу.

Сенсорна кнопка буде виконувати всі ті ж функції, що і фізична. Для цього спеціальний датчик планують розмістити під екраном на бічній панелі. А дотики будуть зчитуватися за допомогою невеликих малопомітних отворів, які не будуть привертати зайвої уваги користувача.

При цьому подібне рішення вже було втілено в Mac mini. При включенні гаджета відбувається загоряння світлодіода, а при відключенні він зникає, як ніби його й не було. Але, в смартфоні подібний трюк планують здійснити за допомогою датчика дотику, а не лед-індикатора, як це було раніше.

Смартфон без фізичних клавіш

Реєстрація даного патенту - це не тільки метод зробити смартфон ще більш естетично привабливим, але і можливість запобігти потраплянню пилу, вологи через корпус. Подібні сенсорні датчики також не схильні до такого рівня пошкоджень, як фізичні й привести їх у несправність буде набагато складніше.

Якщо подібна технологія з'явиться на смартфонах від Apple, то ймовірно, що і на планшетах всього цього також варто очікувати в найближчому майбутньому.

Айфон 13 без фізичних кнопок, чи можливо це

Айфон 13 без кнопок - не такий і фантастичний сценарій. Головний дизайнер компанії вже неодноразово розповідав про те, що мріє створити ідеальний гаджет, який не матиме кнопок.

Чутки про подібну розробку з'явилися на просторах інтернету вже давно. Варто врахувати, що компанія Apple не перша, хто замислюється про створення подібного гаджета. Інші виробники також активно працюють.

Крім цього, в мережі представлені припущення, стосовно того який вигляд зможе мати новий смартфон, який буде повністю позбавлений кнопок і отворів.

Яким буде новинка від Apple

Багато хто впевнений, що телефон отримає ще більший екран коштом граней пристрою. А управління і регулювання звуку буде відбуватися за допомогою віртуальних кнопок. Також передбачається, що Айфон без кнопок, буде позбавлений і портів.

Але, подібний гаджет буде популярним, тільки в разі якщо створять прискорену бездротову зарядку.

Проєкт, який представляють багато користувачів в мережі, виглядає досить фантастично. Насправді все може бути зовсім по-іншому.

Компанія для початку може презентувати гаджет без наявності роз'ємів. І ймовірно, що така подія може відбутися вже восени 2021 року. Айфон 13 без наявності портів для зарядки - цілком реальний. Але, піти на радикальний крок і позбавити всі смартфони лінійки портів компанія все ще не зможе. Тому, тільки один телефон з тринадцятого покоління може отримати подібну особливість.

А ось, що стосується, смартфона без наявності фізичних кнопок, то у 2021 році подібного чекати не варто. Компанія вже неодноразово реєструвала різні патенти, але далеко не кожен з них був використаний. Тому, невідомо, коли все ж цю технологію зможе побачити світ.

Айфон без фізичних роз'ємів

Інженери Apple також працюють над створенням нових методів синхронізації Айфона з ПК. А це може означати, що вже зовсім скоро компанія відмовиться від фізичних роз'ємів.

Смартфон без портів

Технологія Internet Recovery, над якою зараз і ведуться розробки, зможе забезпечувати зв'язок між комп'ютером і смартфоном шляхом інтернет-з'єднання. Інсайдери стверджують, що інженери намагаються створити технологію, яка буде схожою на Bluetooth з'єднання. Але, ось цей метод з'єднання в ході тестування показав не найкращі результати. Він не зміг забезпечити відповідний рівень безпеки та рівня швидкості.

У Айфон 12 компанія вже змогла досягти, підтримку бездротового зарядного пристрою MagSafe. Але, багато користувачів все ще залишаються вірними старому, всім відомому способу підзарядки смартфона, через Lightning.

Читайте також: Apple презентувала iPad Pro 2021: несподівана продуктивність і дисплей Liquid Retina XDR.

Можливо, на осінній презентації все ще не представлять подібні технології, але гаджети з новими можливостями без наявності фізичних клавіш і портів уже з'являться в найближчі роки.

Ваша оцінка: