Я шукаю...

ТОП-8 найпоширеніших проблем з iPhone та способів їх вирішення

ТОП-8 найпоширеніших проблем з iPhone та способів їх вирішення

iPhone – один з найпопулярніших смартфонів у світі. І якби компанія Apple не намагалася його зробити ідеальним все ж в процесі експлуатації можуть виникати проблеми. Якщо в ході використання виникли якісь несправності – не варто хвилюватися. Інколи все настільки просто, що ви зможете самостійно це виправити. В іншому випадку – завжди є можливість звернутися до професіоналів.

У статті ми поговоримо про найпопулярніші проблеми з якими стикаються користувачі й дамо рекомендації щодо їх вирішення.  

Чорний екран iPhone

Ніщо так не дратує, як те що екран вашого смартфона став чорним і ви нічого з цим зробити не можете. Ви чуєте як хтось телефонує, однак відповісти ви можливості не маєте. Найчастіше подібні проблеми виникають після оновлення програми, або навіть системи.

Причина подібної проблеми може бути пов’язана з апаратним або програмним забезпеченням. Не виключено, що чорний екран на iPhone ви бачите через збій програмного забезпечення. Що можна зробити у такому випадку?

В першу чергу спробуйте перезавантажити телефон. Не варто хвилюватися, подібні дії не стать причиною втрати вмісту вашого пристрою. Якщо перезавантаження не допомогло, можливо доведеться скинути пристрій до заводських налаштувань. Та якщо ви не створили резервну копію iCloud або iTunes, то даний варіант не варто розглядати. Адже в такому разі ви втратите всі свої дані.

А при збої iOS  може знадобитися перепрошивка iPhone. Яку виконати самостійно ви не зможете. При виникненні подібних проблем зверніться у сервіс Apple. Майстер допоможе обрати найкращий варіант, який дасть можливість позбутися чорного екрана і при цьому не втратити дані.

iPhone швидко розряджається

Швидке розряджання iPhone – це напевно те, на що скаржиться кожен користувач. Як відомо, батарея смартфона з часом буде втрачати свою продуктивність. Коли ресурс акумулятора становитиме менш як 80% швидше за все виникне необхідність виконати заміну акумулятора iPhone.

Звичайно, для початку ви можете спробувати знайти рішення самостійно. Наприклад, перевірте у налаштуваннях скільки кожна програма використовує заряду. Можливо якийсь додаток споживає його занадто багато. В такому разі видаліть його й перевірте чи щось змінилося.

У цьому ж розділи ви зможете виконати перевірку стану акумулятора. Якщо ви помітили, що ресурс батареї нижче 80 % зверніться в сервісний центр й виконайте заміну акумулятора iPhone. Після чого ваш смартфон знову буде радувати вас тривалим часом автономної роботи.

iPhone впав у воду

Нові моделі оснащені захистом. Та все ж навіть подібний захист не здатен гарантувати безпеку під час постійних занурень гаджета у воду. Тому не рекомендуємо експериментувати й випробовувати дану функцію на практиці. Якщо телефон впав у воду – не варто хвилюватися, адже сьогодні є відразу декілька способів як врятувати пристрій.

Якщо ви є власником смартфона останніх поколінь, то ймовірно після потрапляння води гаджет буде продовжувати працювати. Якщо ж ви користуєтеся старішим пристроєм рекомендуємо не чекати погіршення роботи, а діяти негайно.

Для початку витріть вологу серветкою. Не намагайтеся увімкнути телефон, адже це лише погіршить ситуацію. А головне не використовуйте фен, або інші підручні засоби про які ви можете прочитати в інтернеті. Якомога швидше зверніться у сервіс який виконає ремонт iPhone. За допомогою професійного обладнання спеціалісти зроблять все необхідне, щоб вода не завдала пристрою непоправної шкоди.

Не працює екран

Якщо в ході використання iPhone ви помічаєте, що екран не працює – не варто панікувати. Для початку спробуйте здійснити перезавантаження. Якщо ж це не допомогло - варто звернутися у сервіс Apple.

Сенсорний екран є досить чутливим через що пошкодити його дуже просто. Тому заміна дисплея iPhone повинна виконуватися лише компетентними майстрами. Адже якщо проблеми виникли з якоюсь окремою деталлю у будь-якому випадку доведеться здійснити заміну всього модуля.

Крім цього, навіть невеликі тріщини можуть спричинити проблеми з чутливістю. Якщо екран вашого пристрою тріснув – необхідно якомога швидше виконати його заміну. Звичайно, ще деякий час ви зможете користуватися пристроєм, та у будь-який момент він може перестати працювати. Щоб уникнути цього здійсніть заміну дисплея iPhone у сервісному центрі.

Фахівці визначать причину несправності й виконають необхідні ремонтні дії. Можливо пошкодження екрана незначні, тому буде достатньо виконати заміну скла iPhone. У будь-якому випадку спеціалісти допоможуть відновити функціональність вашого смартфона. 

Подряпини та мікротріщини на корпусі

Смартфони iPhone відрізняються стильним дизайном. Та все ж в ході використання на екрані та корпусі можуть з’являтися подряпини, які з часом будуть перетворюватися у тріщини. Чим це небезпечно?

В першу чергу, вони будуть псувати зовнішній вигляд пристрою. Однак – це далеко не головна проблема. Все це призведе до зниження захищеності компонентів від вологи та пилу. Тому при  появі подряпин правильним рішенням буде здійснити заміну корпусу iPhone. Й краще виконати подібний ремонт у сервісному центрі.

Звертаючись до професіоналів ви зможете поміняти задню кришку, або ж повністю виконати заміну корпусу iPhone. Дана процедура не займе багато часу. Але після цього ваш смартфон виглядатиме як новий.

Програмний збій

Через різноманітні механічні пошкодження проблеми можуть виникнути й з програмним забезпеченням. Внаслідок чого пристрій буде постійно зависати й не виконувати свої функції належним чином. Також через різноманітні програмні неполадки, збої у роботі системи може виникнути необхідність здійснити перепрошивку iPhone.

Може статися й так, що ви забули пароль до свого смартфона. Перепрошивка дозволить відновити, або замінити операційну систему за допомогою резервної копії, яка присутня у пам’яті вашого пристрою. Після чого ваш смартфон буде працювати у звичному режимі.

Не підключається Wi-Fi

Перше, що потрібно зробити у такому випадку – перевірити коректність налаштувань вашого Wi-Fi-роутера. Можливо його потрібно перезавантажити. Також можна відключити смартфон від Wi-Fi, а потім виконати повторне підключення. Та якщо інші пристрої без проблем підключаються до мережі, то проблема у смартфоні.

У такому випадку необхідно звернутися до професіоналів, адже це може бути програмна, або апаратна проблема. Без доступу до інтернету – ваш смартфон не зможе нормально функціонувати. І це є досить серйозною проблемою. Тому варто якомога швидше звернутися до фахівців та виконати ремонт iPhone.

Не працює камера

Камера вашого смартфона може перестати працювати. Й механічні пошкодження не завжди є головною причиною цього. Досить часто проблеми з камерою виникають через неполадки в роботі програмного забезпечення. І набагато рідше все це відбувається у зв’язку з несправністю внутрішніх деталей.

Що робити, якщо камера iPhone не працює? В першу чергу ви можете спробувати перезавантажити смартфон. Якщо після цього ніяких змін не відбулося – зверніться до фахівців. Один з модулів вашої камери не працює - будьте готові до того, що може знадобитися заміна камери Айфона. У будь-якому випадку варто пам’ятати, що камери у сучасних смартфонах можу напрацювати навіть через різноманітні системні несправності. Головне не панікувати й звернутися за допомогою до професіоналів.

Якщо ви не знаєте де виконати ремонт iPhone, рекомендуємо звернутися до сервісного центру Айкула. Компанія надає послуги по всій Україні. Тому ви можете відправити свій смартфон на ремонт Новою Поштою. На виконану майстрами роботу діє гарантія, тому за якість ремонту ви можете не хвилюватися.

Ваша оцінка: