Я шукаю...

Що краще: iPhone SE чи iPhone 8?

iPhone SE чи iPhone 8

Вихід iPhone SE у світ викликав безліч різноманітних емоцій у людей, особливо негативних. Багатьом не подобалось, що в смартфоні лише одна камера, застарілий дизайн і висока ціна.

iPhone SE другого покоління вийшов, щоб замінити застарілий iPhone 8.

Упакування iPhone SE здійснений в такому ж стилі, як і для інших попередніх смартфонів. В комплектації є: зарядний пристрій, кабель Lightning, навушники EarPods і набір листівок.

Гарнітур iPhone SE

Корпус iPhone SE першого покоління був майже ідентичний до iPhone 5, то друге покоління SE має подібний дизайн до iPhone 8. Дивлячись на нові й сучасні дизайни смартфонів від Apple, то смартфон SE другого покоління виглядає застарілим. Але це ще можна назвати як «класичний» дизайн, який може комусь і подобатися. Тим більш, коли багато людей більше надають перевагу Touch ID, ніж Face ID.

Скло спереду й ззаду, округленні краї, відсутність гнізда для навушників, кнопка «Додому» з функцією тактильного Taptic Engine й висунута камера – все так само як і в iPhone 8.

Розмір залишився без змін взагалі. Для тих, хто сумує за невеликим розміром iPhone, то цей варіант вам сподобається. Адже більшість нових гаджетів від Apple достатньо великого розміру.

Нічого відмінного в дизайні між iPhone SE i 8 немає, окрім кольорів, адже смартфон другого покоління пропонує нам такий вибір: чорний, червоний і білий.

Кольоровий iPhone SE

Екран виконаний у вигляді скляної пластини із дзеркальною і гладенькою поверхнею, що є стійкою до подряпин.

iPhone SE отримав повну підтримку 4k відео. Ви можете без проблем записувати й монтувати відео з високою чіткістю. Завдяки високому доступу під час монтажу можна працювати з приближенням і переміщенням ракурсу без втрати високої якості.

Такий смартфон дасть змогу ще знімати відео при 240 кадрів в секунду. Це також може бути гарною перевагою для когось.

Також для тих, хто любить робити селфі, то вам сподобається функція Retina Flash. Екран вашого смартфону здатен на мить робитися в три рази яскравіше і робити спалах. iPhone SE підтримує також True Tone функцію, завдяки їй система виставляє необхідне освітлення і кольори температури.

Основна камера iPhone SE має функцію Live фотографій. Знімок буде показуватися у звичайному режимі, якщо притримувати палець на екрані. Також ця функція може бути й в бібліотеці фотографій.

A13 Bionic вважається найшвидшим процесором для смартфонів від Apple, що забезпечує неймовірну продуктивність для різних задач. Він ідеально підходить для роботи з фотографіями.

Найшвидший процесор iPhone SE

Цей процесор має восьми ядерну систему Neural Engine, що здатна обробляти величезну кількість операцій в секунду. До цього всього, центральний процесор і новий контролер забезпечують необхідний баланс продуктивності й ефективності.

Робота A13 Bionic й iOS 13 дозволяє створювати нові додатки, що мають інтелектуальні можливості машинного навчання.

Також цей найшвидший процесор створений для ефективної роботи й забезпечує економні витрати акумулятора на iPhone SE. Цей смартфон підтримує безпровідний заряд за допомогою пристроїв стандарту Qi, а також можливість швидкого заряду – до 50-ти відсотків лише за 30 хвилин.

iPhone SE має стереозвук. Його розмовний динамік може працювати для озвучки відео, музики чи ігри. І таке є далеко не в кожному смартфоні. Звук динаміків також на гарному рівні. Гучність динаміку є достатньою для шумного оточення.

Акумулятор iPhone SE 2020 року вважається найслабшим його місцем. Хоча виробники Apple говорять, що завдяки енергоефективному процесору час автономної роботи гаджета збільшився майже на 2,5 години, а це краще ніж в iPhone 8. Але на практиці все навпаки.

Заряд iPhone SE

Навіть без серйозних енергозатрат таких, як знімання відео, ігри чи перегляд фільму, то заряду смартфону не вистачить на весь день. А вночі він може втратити 20-25 % свого заряду.

Отже, iPhone SE забезпечує користувачам доступ широкої екосистеми сервісів. Також є додаткові функції безпеки конфіденційності. Цей смартфон є прикладом чудової роботи апаратного й програмного забезпечення. В iOS 13 доступним є виразний темний режим і захищена автентифікація у додатках сайтах.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Перейдемо до iPhone 8

iPhone 8

Корпус цього телефону зроблений зі скла, що дуже засмутило багатьох користувачів, поки вони не зрозуміли, що навпаки безпечно. Тому що, такий тим корпусу захистить смартфон від потрапляння пилу і вологи, а також від падінь.

iPhone 8 доступний у таких кольорах: срібний, золотий і «сірий космос».

Також корпус зі скла дає доступ до безпровідного заряду.

Стосовно дизайну, то думки різні: комусь не подобається застарілий зовнішній вид смартфону, а хтось полюбляє таку «класику».

Дисплей iPhone 8 може змінювати кольорову температуру в залежності від навколишнього освітлення. Це працює на високому рівні.

Динамік у цього смартфону також на гарному рівні. А якість розмовного динаміка і мікрофону також чудова.

Камера має високу швидкість роботи. Ви можете навіть робити знімки по ходу. Але це, звичайно, залежить від освітлення, адже можуть в результаті отримати розмазані фото, тому краще це робити днем.

Режим HDR працює в автоматичному режимі.

Також камера в iPhone 8 має чудові переваги в зйомці відео. Ви можете записувати відео в режимі 4k при швидкості 60 FPS, а дозвіл уповільненого відео доступний в Full HD.

Яскраві відео на iPhone 8

Щодо фронтальної камери, то при денному світлі фотографії виходять якісні, але при умовах поганого і темного світла – зображення будуть не чіткими й без деталізації.

Система кодування відео, створена компанією Apple, дозволяє досягти оптимальної якості, перетворюючи зображення у режим реального часу.

Функція портретного освітлення базується на основі студійної зйомки, що створилась після широких дослідів в районі теорії й практики портретного мистецтва.

Використовуючи подвійну камеру й процесор обробки сигналу зображення, ця функція розпізнає об’єкти в кадрі, створює структурну карту й віддаляє об’єкт зйомки від фону. А за допомогою машинного навчання портретна функція розпізнає риси обличчя і додає світло навкруги контуру, даючи можливість фотографу зробити неймовірний кадр.

A11 Bionic є дуже потужним й інтелектуальним процесором, що має чудову продуктивність й ефективність. Доступні неймовірні нові технології машинного навчання, програми з додатком реальністю і 3-D ігри з чудовими можливостями.

Також iPhone 8 доступний зі стандартним об`ємом пам`яті: 64 і 256 ГБ. Але завдяки формату HEIF, де зберігаються фотографії й відео, у ньому зображення займають у два рази менше місця. Це є гарною перевагою для тих, хто полюбляє багато фотографувати чи знімати відео.

 Що обрати: iPhone 8 чи iPhone SE?

Хто кращий iPhone SE і iPhone 8

Ця тема буде цікава особливо тим, хто вже володіє iPhone 8, щоб зрозуміти чи варто його змінювати на оновлену версію iPhone SE, чи продовжувати користуватися старим.

Стосовно дизайну, то різниці між ними майже немає.

Розмір корпусу, параметри екрану й вага однакові, але є такі зовнішні відмінності:

  1. Передня панель iPhone SE завжди чорного кольору, незалежно від кольору корпусу. А в iPhone 8 колір може змінюватися.
  2. Логотип Apple на задній стороні розміщений на різній висоті.

Процесор у смартфона SE потужніший чим в iPhone 8. Але, все одно, стосовно процесора у восьмої моделі смартфону, то від також до статично високого рівня. Адже він без проблем може впоратися з більшістю важких процесів.

Щодо камер, то завдяки процесору A13 Bionic iPhone SE отримав функцію портретної зйомки з розвинутим ефектом. Він доступний і на передній камері цього смартфону, на відміну від iPhone 8.

А якість зйомки відео, то ці два гаджети схожі. Але iPhone SE має і додаткові функції.

У смартфонах встановлені однакові акумуляторні батареї. Також вони двоє підтримують безпровідний заряд.

Тож, що краще придбати Айфон СЕ 2020 чи Айфон 8

iPhone 8 є непоганим пристроєм для тих, хто надає перевагу компактним і легким телефонам, але смартфон SE має покращені всі функції. Він також компактний, а завдяки його потужному процесору, працює дуже швидко і буде служити ще немало років.

І ціна не сильно відрізняється!

Отже, якщо ваш iPhone 8 працює все ще якісно і цілком влаштовує, то можете і продовжувати ним користуватися. А в іншому випадку, можна спробувати придбати iPhone SE.

Ваша оцінка: