iPhone не тримає заряд: чому так сталося та куди звернутися за допомогою?

iPhone не тримає заряд: чому так сталося та куди звернутися за допомогою?

Термін служби батареї на iPhone завжди був і буде залишатися актуальною темою. Якщо ваш смартфон не тримає заряд, або почав розряджатися значно швидше напевно ви хочете дізнатися чому так відбувається. А можливо ви плануєте не лише дізнатися причину, але й позбутися цієї проблеми?

У статті ми розповімо, чому батарея вашого iPhone не тримає заряд, а також дамо порати які допоможуть у розв'язання даної проблеми.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 590 грн -21%
15 600 грн

від 1560 грн/міс

Які проблеми виникають при експлуатації акумулятора iPhone?

В процесі використання iPhone ви можете ненавмисно пошкодити акумулятор. Звичайно, ви запитаєте як це можливо, адже він знаходиться всередині смартфону?

У внутрішній частині кожного iPhone серед безлічі конденсаторів, мікросхем і інших деталей знаходиться акумулятор. А, як відомо, він є витратним ресурсом, тому з часом може втрачати свою ефективність. Та через це зовсім не обов’язково купувати новий гаджет, адже заміна акумулятора iPhone дозволить продовжити час автономної роботи.

В ідеалі необхідність здійснити заміну виникне через декілька років (зазвичай від 2 до 5 років). Щоб забезпечити якомога довший термін експлуатації акумулятора iPhone ми розповімо про поширені дії, яких варто уникати для того, щоб не завдати шкоди батареї.

 • Висока температура. Чи знаєте ви, що тепло є ворогом батареї? Звичайно холод також призводить до розрядження смартфона, однак до моменту поки акумулятор iPhone не нагріється. Що стосується тепла, то в Apple стверджують, що пристроєм можна користуватися до 95 градусів за Фаренгейтом. До прикладу, ви можете покласти смартфон екраном до сонця або притиснути його до вентиляційного отвору в автомобілі – все це може негативно вплинути на батарею. 
 • Занадто низький рівень заряду акумулятора. Багато років тому нам говорили, що телефон потрібно інколи повністю розряджати й заряджати на 100%. Сьогодні ж у цьому немає потреби. Адже 0% заряду негативно впливає на батарею вашого смартфона й зменшує термін її служби. Тому краще не допускати цього й заряджати iPhone протягом дня.
 • Тривале зберігання. Якщо ви вирішили не користуватися своїм смартфоном, не заряджайте його перед виключенням на 100%. Краще зарядити пристрій на 50-80%. Потрібно також періодично спостерігати за пристроєм й слідкувати, щоб він не був розрядженим повністю. Якщо покласти повністю заряджений Айфон на зберігання, то через тривалий час можна буде помітити, що його батарея більше не тримає заряд так добре як це було раніше.

Звичайно, це лише рекомендації. Однак дотримування даних простих правил в ході використання допоможе не нашкодити батареї.

Мій телефон швидко сідає: чи потрібна мені заміна акумулятора iPhone?

Всі користувачі знають, що акумулятори на смартфонах з часом починають розряджатися значно швидше. І якщо батарея вашого Айфона не працює так довго як раніше, не варто хвилюватися, адже з даною проблемою стикається велика кількість користувачів. Усі батареї з часом починають характеризуватися меншою ефективністю й це загальновідомий факт.

Та якщо ви тільки придбали iPhone, то вам не варто за це хвилюватися. Заміна акумулятора може знадобитися, якщо батарея перевищить 500 повних зарядів. На жаль, складно спрогнозувати на скільки саме зарядів вистачить акумулятора. До того ж перевірити цей показник за допомогою iOS не вийде. Та існують й деякі інші способи які допоможуть у даному питанні.

В один момент ви зрозумієте, що автономної робити пристрою недостатньо для комфортного використання. Й напевно саме у цей момент приймете рішення звернутися у сервіс Apple. Та у яких випадках вам дійсно потрібна заміна акумулятора, а не ремонт iPhone? Є декілька ознак, які вказують на те що вашому пристрою потрібна нова батарея:

 • Батарея почала збільшуватися у розмірах. Це найочевидніша ознака яка вказує на те, що вам потрібно негайно звернутися у сервіс Apple. Навіть якщо деталь все ще продовжує функціонувати, вона може негативно вплинути на ваш гаджет. Крім цього задня кришка в один прекрасний момент може просто тріснути. Й відповідно ремонт iPhone обійдеться вам значно дорожче.
 • Пристрій почав швидко розряджатися. Якщо ви користуєтеся Айфоном понад 2 років, то можливо стикнулися з подібною проблемою. Як відомо, з часом показник автономної роботи буде лише зменшуватися. І якщо ви розумієте, що пристрій потребує постійної підзарядки то ймовірно час виконати заміну акумулятора iPhone настав.
 • Телефон постійно нагрівається. Якщо ви помітили, що навіть при звичайному використанні Айфона він перегрівається – можливо проблема у батареї. Кожен літій-іонний акумулятор повинен захищати пристрій від перегрівання. Якщо ви помітили, що ситуація лише погіршується краще якомога швидше звернутися до сервісного центру. Інакше перегрівання негативно позначиться на інших деталях, що в фінальному результаті призведе до того що вам доведеться купити новий iPhone.
 • Старіння акумулятора. Навіть якщо ви добре дбаєте про свій смартфон, рано чи пізно доведеться замінити батарею. Якщо ви цього не зробите, то ймовірніше функціонування пристрою буде лише погіршуватися. Особливо якщо вашому гаджету понад 5 років. В такому разі заміна акумулятора дозволить відновити роботу гаджета.
 • Пристрій працює лише під час заряджання. Якщо ваш смартфон більше не працює в автономному режимі, це означає що ваш акумулятор повністю розрядився.
 • Айфон не заряджається. Можливо в такому разі проблема навіть не в акумуляторі. Необхідно перевірити зарядний пристрій. Якщо з ним все в порядку проблема може бути пов’язана і з чимось іншим, наприклад зарядним портом. Якщо самостійно причину несправності визначити ви не можете, краще звернутися до сервісу.
 • Повідомлення про помилку. Інколи смартфон може вас повідомити, про те що необхідно виконати обслуговування акумулятора, або його заміну. Як замінити акумулятор iPhone самостійно? Краще звернутися до сервісного центру. Фахівці виконають всі необхідні дії після чого, повідомлення про помилку виникати не буде.
 • Пристрій не вмикається. Якщо батарея повністю розряджена, то ваш пристрій не буде вмикатися. Інколи ви зможете його увімкнути, але екран все одно залишатиметься темним. Можливо вам вдалося увімкнути Айфон, та він все одно часто вимикається. У такому разі вам потрібно купити акумулятор та здійснити його заміну у сервісному центрі.

Заміна батареї – це чудова ідея, яка допоможу продовжити термін служби смартфона й при цьому вам не прийдеться купити iPhone нової версії. Якщо ви намагаєтеся зекономити й розумієте як замінити акумулятор iPhone, то повинні врахувати всі ризики. Адже невмілі дії можуть лише нашкодити пристрою. Ми не рекомендуємо займатися ремонтом самостійно. Й при виникненні подібної необхідності пропонуємо звертатися до сервісного центру.

Як швидко необхідно міняти акумулятор на iPhone?

Після проходження 500 циклів ваш Айфон збереже 80% від початкової місткості. І вже після цього, кількість заряду поступово почне зменшуватися. Та не варто відразу після проходження 500 циклів поспішати до сервісу.

Наприклад, якщо ви використовуєте пристрій не для ігор, то навіть при ресурсі 80% він зможе витримувати цілий день без підзарядки. Найкращий час для заміни – той момент, коли ви помічаєте що пристрій не тримає достатньо заряду протягом дня. Або ж якщо іншими словами, заряд не відповідає вашим потребам, що робить смартфон непридатним до використання.

При 40-50% працездатності ви помітите зміни. Адже стан батареї буде поступово погіршуватися. Й після кожної нової підзарядки пристрою вистачатиме лише на декілька годин. А як рівень буде нижче 40% то варто звернутися до професіоналів. Адже через деякий час телефон перестане бути придатним для використання.

Найкраща заміна акумулятора на iPhone в сервісі ICOOLA.UA

Якщо ви не знаєте як замінити акумулятор iPhone, не рекомендуємо шукати поради в інтернеті й намагатися виконати даний процес самостійно. Адже в такому випадку ви можете лише зашкодити своєму пристрою. Кращим рішенням буде звернутися до професіоналів.

Замінити батарею можна в ICOOLA. У компанії працюють професіонали, які за допомогою спеціалізованих інструментів та обладнання виконають ремонтні дії з урахуванням всіх чинних стандартів. Майстри ICOOLA – досвідчені спеціалісти, які працюють з технікою Apple не один рік. Крім цього, звертаючись до сервісного центру ви можете розраховувати на гарантію.

Якщо ви помітили серйозні проблеми з продуктивністю вашого смартфона – придбайте нову батарею та здійсніть її заміну в Айкула. Після чого ваш Айфон знову зможе радувати вас своєю функціональністю та відмінним часом автономної роботи.