Я шукаю...

Як змінити музичний сервіс за замовчуванням в iOS 14.5: покроковий алгоритм дій

музичний сервіс за замовчуванням в iOS 14.5

Коли компанія Apple оголосила про те, що незабаром презентує нові можливості для користувачів айфонів, одним з найпопулярніших питань в мережі стало: «Як змінити музичний сервіс за замовчуванням в iOS 14.5?». Нічого дивного в цьому не зазначається. Нагадаємо, що зовсім недавно ніхто не міг змінювати музичний додаток на ОС iOS, що деяким власникам девайсів від американського бренду Apple не подобалося. Причин для невдоволення було чимало, адже кожен сам має право вирішувати, якою програмою йому зручно користуватися, в тому числі й плеєром.

Компанія Apple довго йшла до цього, але продемонструвала нововведенням готовність відкрито та сміливо приймати сторонні рішення, навіть якщо сама не є розробником. До чого це призведе надалі, говорити складно – найімовірніше, в айфонів з'являться нові програмні фішки, які зроблять їх використання ще більш комфортним. Але в цій статті мова піде про те, як користувачу змінити музичний сервіс за замовчуванням, маючи справу з iOS 14.5.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Про операційну систему iOS 14.5

Навесні 2021 року Apple представила офіційну версію iOS 14.5. Назвати оновлення ОС революційним не можна, але є низка змін в її структурі. Основна особливість в тому, що ОС підтримує технологію мереж 5G. Правда, вона доступна далеко не у всіх регіонах. В іншому гаджети на iOS 14.5 стали «розумніші» за своїх попередників, вони отримали можливість розпізнавати побажання власника ще до того моменту, як девайс виявиться в його руках.

В оновленій версії ОС є опція розблокування за FaceID, навіть якщо особа одягнена в захисну маску. Ця фішка є, на думку представників Apple, вельми актуальною. Багато власників айфонів скаржилися, що використовувати FaceID не виходить. Щоб телефон розпізнав господаря, потрібно було порушити профілактичні заходи проти коронавірусу та зняти маску з обличчя в громадському місці. «На злобу дня» розробник вирішив оснастити смартфон новою можливістю. Тільки, щоб вона функціонувала, у власника повинні бути на руці WatchOS 7.4 і вище. Розумний годинник розпізнає біометричні дані користувача.

Ще одна фішка iOS 14.5 полягає в збереженні конфіденційної інформації користувача. Маркетологи здатні відстежувати пошукові запити власників девайса, підштовхуючи його до конкретної покупки за допомогою реклами. Часом, їх нав'язливі натяки сильно дратують. Щоб не відчувати негатив з цього приводу, власники айфона з iOS 14.5 можуть заблокувати збір даних про користувача та включити опцію у разі необхідності.

Також в iOS 14.5 є 217 нових смайлів, наприклад, дама з бородою. А ще ОС самостійно завантажує оновлення безпеки системи в разі критичних значень. Це зробить девайс ще більш безпечним і стабільним у використанні.

Сьогодні ОС знаходиться на стадії бета-тестування, але вже можна використовувати вищевказані опції та міняти додаток Apple Music на інше. Розберемося з цим докладніше.

Алгоритм заміни Apple Music в iOS 14.5

Користувач повинен мати у своєму розпорядженні айфон з iOS 14.5 і пристроєм на базі iOS, який сумісний з представленою версією ОС смартфона. Потрібно завантажити додаток, яким вирішено замінити Apple Music. Зверніть увагу, що він повинно бути сумісним з ОС. Зараз вибір пропозицій зводиться до 2 популярних додатків: Spotify і Deezer.

Для заміни Apple Music потрібно.

  1. Звернутися за допомогою до голосового асистента Siri з такими словами: «Сірі, програй Гвен Стефані на Spotify». Це дозволить налаштувати додаток Spotify, встановивши його за замовчуванням для прослуховування музики.
  2. Виберіть програму зі списку, який випаде на екрані.
  3. Дайте дозвіл Siri отримати доступ до даних сервісу, сказавши тільки «Так».

Ось і все, кожен музичний запит буде відтворюватися голосовим асистентом за допомогою Spotify. Щоб переконатися в цьому, потрібно сказати Siri: «Відтвори Гвен Стефані». Якщо все було зроблено раніше правильно, включиться трек в музичному сервісі Spotify.

Аналогічно можна замінити Apple Music Deezer. Виходить, що для зміни сервісу для прослуховування музики, потрібно сказати Сірі трек і назву програми.

Зверніть увагу, що поки iOS 14.5 знаходиться на етапі бета-версії, можуть бути проблеми зі зміною музичного сервісу. Як показує досвід активних користувачів айфонів, в iOS 14.5 часто виникають помилки, але вони не критичні. До того ж розробник обіцяє, що в кінцевій версії збоїв не буде зовсім.

Переваги зміни музичного сервісу в iOS 14.5

Великим плюсом в можливості зміни музичного сервісу в iOS 14.5 з Apple Music на будь-який інший (нехай їх поки не так багато, як хотілося б) полягає в тому, що зробити це можна без проблем. Завдання повністю лягло на «плечі» голосового асистента Сірі. Користувачеві iPhone не потрібно входити в меню «Налаштування» і складними маніпуляціями здійснювати заміну. Таку опцію навіть не передбачив розробник. Досить просто звернутися до Siri.

Якщо говорити в теорії, Сірі повинна виконувати поставлене завдання користувачем не тільки у разі його прохання включити певний трек, а й підкаст або аудіокнигу. Можливо, що в майбутньому буде передбачено використання встановлених на пристроях Google підкаст або «Яндекс Музика». Поки цього немає.

Дивлячись на інтерфейс, складається враження, що можна натиснути на Apple Podcasts змінити сервіс на інший, але це не так. Вся відповідальність за це лежить виключно на Сірі.

Підсумовуючи

Завершуючи статтю, хотілося б згадати, що справа зміни музичного сервісу на iPhone – особисте рішення кожного власника. Власне, це можна сказати й про те, чи варто встановлювати ОС iOS 14.5. Поки компанія Apple проводить попереднє тестування, масові оновлення будуть можливі тільки після цього етапу. Якщо з'явиться пропозиція на айфоні змінити ОС, тоді можна говорити, що розробник закінчив тест-драйв і готовий гарантувати стабільну роботу додатків і системи в цілому. Відмовлятися від зміни тим, хто хоче мати підтримку останніх функцій iOS 14.5 і додатків з офіційного джерела App Store вже точно не варто. Але робити це чи ні – рішення індивідуальне для кожного!

Ваша оцінка: