Я шукаю...

Огляд MyFitnessPal. Чи варто завантажити додаток MyFitnessPal

Завантажити MyFitnessPal

Сьогодні програма MyFitnessPal є неймовірно популярним і затребуваним мобільним інструментом, який дозволяє вирахувати правильний баланс калорій. Загальна кількість завантажень даного сервісу становить понад 100 млн раз. За твердженнями розробників програми, в неї включена найбільша база харчових продуктів, за чисельністю перевищує 6 млн найменувань. Причому поповнення цього списку здійснюється регулярно, тому корисно буде завантажити додаток MyFitnessPal на свій мобільний пристрій.

Система не тільки контролює вагу конкретної людини, але і займається підбором спеціальної щоденної програми харчування. Крім того, додаток в роботі використовує дані про фізичну активність людини і його стан здоров'я.

Варто нагадати, що спочатку можна знайти і завантажити додаток MyFitnessPal абсолютно безкоштовно. Базова комплектація лічильника калорій містить досить прості опції - наприклад, денну норму калорій, інформацію по білках, вуглеводів і жирів, а також підрахунок чистих калорій. Всі інші корисні функції присутні виключно в платній версії програми, тобто за передплатою. Заплатити доведеться за рік приблизно 30 доларів, і тоді вам будуть доступні інші опції, які додадуться до вже існуючих.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Список платних функцій

 1. Аналіз харчової активності.
 2. Підбір правильних страв.
 3. Звіти за тиждень.
 4. Експорт файлу.
 5. Позначення часу страви.
 6. Денні мети.
 7. Розписування калорій для кожного блюда.
 8. Додавання білків, вуглеводів і жирів.
 9. Рівень БЖУ.
 10. Налаштування вправ за кількістю калорій.
 11. Цілі для БЖУ, підраховані в грамах.

Налаштування лічильника калорій

Додаток MyFitnessPal було розроблено американцями, проте Google Play дозволяє завантажити його російськомовну версію. Локалізація тут відрізняється пристойним рівнем, граматичні помилки відсутні, також немає типових неточностей машинного перекладу.

Перш ніж починати працювати з програмою, необхідно чітко визначитися з тим, чого ви в підсумку хочете досягти. Система запропонує вибрати один з трьох варіантів: підтримати вагу, набрати кілограми або схуднути. В результаті програма підрахує необхідно вам число калорій на добу, відштовхуючись від таких параметрів, як вага, статева приналежність, зростання, а також активність і вік. Також беруться до уваги тижневі цілі людини. У профільному меню слід уважно налаштувати всі свої фізичні дані, а в «Цілях» меню збоку можна буде вказати допоміжні дані.

У преміальної версії додатка можна вибрати дні, в які ви будете вживати більше калорій або, навпаки - менше, ніж встановлені системою норми. Програма врахує цю інформацію і внесе необхідні корективи в основний план дій. Якщо ви заплануєте високу фізичну активність на вихідні, то врахуйте, що повинні будете витрачену енергію відновити за допомогою правильного харчування. Необхідно перейти в пункт «Спеціальні цілі», де вказати на обраний день правильний калораж. Причому мета задавати можна для чистих калорій, а також для БЖУ. Якщо задати мета щодо прийомів їжі, то лічильник розпише, скільки конкретно калорій слід вживати протягом дня.

Виставлені фітнес-мети дозволять підібрати оптимальне число тренувань і встановити час для кожної вправи. Якщо ви плануєте додавати якісь нові вправи, то доведеться активувати денну мету за кількістю калорій.

В меню також слід вказати всі пристрої, які допомагають контролювати ваше здоров'я - наприклад, трекер бігу, крокомір, пульсометр. Всі ці гаджети дозволять швидко відкоригувати фітнес-план, а також дозволить підтримувати тіло у відмінному стані.

При первинній настройці в системі є тільки вихідні дані. Потім додаток саме буде проводити корекцію щоденних рекомендацій, відштовхуючись від фізичної активності і особливостей харчування.

Ручне заповнення щоденника харчування

Для планомірного досягнення поставленої мети необхідно щодня заповнювати самостійно фітнес-план. При цьому слід враховувати добову норму своїх калорій, зазначених програмою. На підставі всієї інформації, що надходить створюється персональна схема досягнення мети на основному екрані або у вкладці «Щоденник».

Для управління додатком розробник створив п'ять кнопок:

 1. Страви.
 2. Статус.
 3. Вага.
 4. Вода.
 5. Вправи.

Вагові зміни розписувати слід по днях. А для наочного прикладу своїх досягнень рекомендується робити фото, як змінюється ваше тіло щодня.

Фізична активність

Далі слід додати вправи. Велика база даних утиліти MyFitnessPal містить понад 350 різновидів активності. Всі вони класифікуються на 2 групи - кардіо і силові вправи. Точно розрахувати калорії програма зможе шляхом моніторингу серцево-судинної системи. Оцінити ж число втрачених калорій з силових тренувань досить проблематично, оскільки тут грають роль кілька факторів: піднімається вами вага, кількість повторів вправ, ступінь інтенсивності тренування.

Список активностей містить різні види спорту, такі як баскетбол, хокей на льоду, футбол, а також велотренажери та бігові доріжки. Додаток навіть враховує йогу, полювання, риболовлю, гру на музичному інструменті, прогулянку з дитиною, прибирання снігу та ін. Граючи, наприклад, на гітарі, протягом пів години, можна спалити 70 калорій, у той час, як приблизно 20 хвилин занять йогою рятують від 59 калорій.

Найскладніше для схуднення людини - розробити правильний режим харчування. MyFitnessPal розмічає щоденні прийоми їжі, грунтуючись на необхідному для вас кількості калорій. Користувач вибирає, наприклад, пункт «обід» і натискає «Додати їжу».

Опрацювати власне меню теж можна. Необхідно в щоденник занести окремий продукт за допомогою меню, що випадає, потім створити рецепт. Точно так же слід заповнити весь денний раціон протягом усього періоду наміченої програми. За допомогою функції «Рецепти» з різних страв і меню можна скласти особисту куховарську книгу, просто додавши інгредієнти в певний склад.

«Ідеї для меню» - преміальна опція

Багато користувачів, вибираючи з обширної бази додатки різні продукти, сумніваються в правильності своїх дій. Одні намагаються налягати на йогурти, інші розбираються в користь зернового хліба, підсмажених тостів і каш. Варто зазначити: якщо завантажити додаток MyFitnessPal преміум-версії, вам відкриється доступ до дуже корисної функції, яка дозволить визначитися з правильним вибором продуктів для нормалізації здоров'я.

«Ідеї меню» організовані за групами, одна ідея може містити 4-20 різних страв, до кожного з яких розписана калорійність і вказано кількість БЖУ.

Вкладка «Харчування» містить можливість аналізу страв. Потім на діаграму виводиться весь раціон користувача, а також показуються продукти з великим вмістом калорій. А ось сусідні вкладки видають повну інформацію по корисних речовинам.

Весь процес можна відслідковувати на спеціальному графіку, де потрібно вибирати показники, такі як обхват стегон, грудної клітки, талії, кількість кроків, а також вага.

Зовнішня активність

Додаток дозволяє своїм результатом з іншими людьми за допомогою відповідних опцій. Будь-яке, виконане вами дію, будь то додавання нового блюда або проведення активного тренування, можна зробити надбанням громадськості за допомогою кнопки «Поділитися».

Крім того, можна вступити в одне з спільнот, які тут створені за інтересами, і обговорити рецепт, меню або програму тренувань. Також можна поцікавитися думкою інших користувачів щодо того чи іншого питання.

У додатку можна додати друзів, які будуть контролювати ваші досягнення. А ось експорт файлу, що містить ваші дані, можливий виключно в платній версії. Для того щоб перенести інформацію, слід скористатися опцією «Експортувати». Після натискання на цю кнопку файл відправиться на вказаний при реєстрації адресу.

Веб-версія програми

Завантажити додаток MyFitnessPal для ПК можна за допомогою apk-файлу, потім запуск провести на «Андроїд». Але більш зручним буде вивчення своїх показників на робочому столі. Тобто доведеться веб-версію утиліти відкривати в браузері. Необхідно для входу скористатися своїм акаунтом, щоб отримати доступ до всієї бази програми.

Веб-версія дає можливість отримати наочний звіт щодо харчування, корисних рецептів, дієвих вправ. Також користувач може скористатися форумом, що буває дуже корисним, а також легко встановити програму і без проблем підключити її. Веб-версія, як, власне, і додаток, має офіційне посилання в магазин Under Armour, де можна прикупити фірмові аксесуари.

Підведемо підсумки

Виходячи і написаного вище, можна з упевненістю рекомендувати завантажити додаток MyFitnessPal, оскільки це одна з кращих розробок сьогодні в цій галузі. Програма стане незамінною для тих людей, які звикли стежити за особистим здоров'ям. Попри платну розширену версію, утиліта свою вартість, чесно кажучи, виправдовує повністю. Багато хто відразу ж оплачують підписку на рік, оскільки в базовій версії знаходиться лише 20% всього функціоналу мобільного сервісу.

Деякі користувачі відзначили, що вкладка з ідеями містить багато англомовних рецептів, що не дуже зручно тим, хто знає тільки російську. Також тут використовується така система заходів, як фунти і унції. В іншому ж додаток заслуговує на увагу.

Ваша оцінка: