Я шукаю...

Огляд ReadKit. Кому корисно буде завантажити додаток ReadKit?

Огляд ReadKit

Після того як закрився Google Reader, більшість «читалок» RSS, для яких він був агрегатором, теж припинили свою роботу. Сюди ж потрапив улюблений усіма Reeder. Багато користувачів стали почали спішно шукати заміну серед різних платних і безкоштовних утиліт, в результаті зупинивши свій вибір на додатку ReadKit.

Через деякий час використання, багато хто зрозумів, що річ ця дійсно розумна. Розробники примудрилися грамотно з'єднати тут кілька сервісів відкладеного читання на зразок Pocket, Instapaper і інших традиційних фідів RSS.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Про розробників

Створенням додатки займалася незалежна команда угорських фахівців - Webin. Підстава фірми довелося на 2009 рік. Компанія займається випуском програм і додатків для Mac, а також iOS. Автори розробки до створення своїх продуктів намагаються підходити максимально ретельно, вкладаючи в своє дітище всю душу. Тому перш ніж завантажити додаток ReadKit слід уважно вивчити, що ж собою являє дана утиліта.

Особливості роботи ReadKit

Основним завданням програми є забезпечення зберігання важливого контенту з кількох сервісів. Якщо зберігати посилання, статті і пости таким способом, то час, який витрачається на перемикання між різними сервісами, істотно скорочується.

Програма синхронізує між різними обліковими записами контент в таких затребуваних сервісах: Readability, Instapaper, Pinboard, Delicious, Pocket. Основною перевагою роботи з додатком ReadKit є доступ до збережених закладок і контенту навіть за умови відключення інтернет-з'єднання.

За допомогою тегів всю зберігається інформацію можна розмітити, а також впорядкувати і переглядати у вікні програми. Крім того, можна легко поділитися з друзями цікавим контентом. Це дуже зручно, оскільки не кожен сервіс дає можливість підтримувати одночасно синхронізація і подальшу публікацію в соціальні мережі.

Якщо стаття сподобалася, можна посилання на неї скинути іншим користувачам за допомогою акаунтів Twitter, Evernote і Facebook. Крім того, можна скористатися електронною поштою або онлайн-месенджером. Щоб читати було зручніше, можна відображати збережений текст в різних режимах, легко перемикаючись між ними.

За допомогою програми ReadKit можна зробити налаштування зовнішнього вигляду сторінки (вибрати зручний шрифт і фон на свій смак). Те дозволить максимально комфортно переглядати текст в будь-яких умовах і в будь-який час доби. Для того щоб повністю сконцентруватися на яку читає інформації, є можливість провести відключення всіх зайвих елементів, а також відобразити сторінку на повний екран.

Зручно організовувати збережені матеріали в додатку допомагає функція додавання тегів за тематиками. Таким чином можна проводити сортування статей і закладок за рубриками, авторам або темам.

Іноді при активному використанні онлайн закладок з'являється необхідність зберегти посилання, а не саму статтю. В такому випадку збережені закладки можна скачати для використання офлайн, тоді і посилання, і заголовки будуть одночасно відображатися в одній інформаційній стрічці.

Весь медіа і текстовий контент в програмі ReadKit сортується за різними категоріями:

 1. Статті.
 2. Відео.
 3. Архіви.
 4. Чи не прочитані матеріали і прочитані.
 5. Сподобалися публікації.
 6. Зображення та ін.

Режим перегляду Unread Items (НЕ прочитані матеріали) користувач має можливість швидко дізнатися основну тему статті навіть без її відкриття. Така опція особливо цінується тими, хто за службовим обов'язком змушений працювати з масштабними обсягами інформації, що надходить з різноманітних сервісів. В результаті легко можна зберегти статейний контент.

Ті користувачі, які завбачливо зберегли свої підписки в файл OPML, можуть легко перенести всі дані в додаток ReadKit шляхом їх імпорту через Import OPML.

Під час першого запуску система попросить додавання своїх джерел і фідів. Додаток підтримує всі популярні сьогодні платформи.

Список сервісів, які підтримує ReadKit:

 • Feedbin;
 • Instapaper;
 • Feed Wrangler;
 • Pocket;
 • Fever;
 • Readability;
 • NewsBlur;
 • Pinboard;
 • RSS-потік;
 • Feedly.

Ну хіба не може не вразити такий функціонал? До речі, багато часу додавання підписок у вас не займе. Просто потрібно ввести дані своїх облікових записів, після чого можна приступати до читання.

Як виглядає інтерфейс

Якщо вам довелося завантажити додаток ReadKit, то ви обов'язково звернете увагу на спокійний і мінімалістичний інтерфейс програми. Тут присутній трьох панельного класична розкладка, що нагадує Reeder. Ви знайдете панель читання, непрочитані статті і список сервісів. Найбільша частина екрану відводиться саме для панелі читання, що, в принципі, не дивно. Природно, ширину панельок можна регулювати.

Для користувача доступні 4 теми оформлення: темна, світла і 2 альтернативні. Достатні можливості кастомізації, де поєднуються настройки відображення і шрифтів. Варто відзначити, що тут можна встановити будь-яку гарнітуру, список якої зазначений в системі. Однак у багатьох симпатичних шрифтах кирилиці, на жаль, немає. Досить непогано виглядає кириличний шрифт із зарубками Georgia. Також є можливість провести настройку міжрядкового інтервалу, встановити ширину блоку тексту і здійснити його вирівнювання.

Щоб зануритися в читання повністю, можна панелі навігації для зручності приховати. Для цього потрібно натиснути піктограму у вигляді ока або застосувати шорткати, натиснувши одночасно Cmd, Shift, L. Таким чином, відволікатися від читання ви не будете, особливо коли додаток запущено на повний екран. Зверніть увагу, що шорткати тут вистачає, тому рекомендується не нехтувати їх використанням.

стандартні налаштування

 1. Accounts - додавання і видалення своїх підписок.
 2. General - угруповання і сортування фідів, лічильник в доці, підтвердження видалення статей і прочитання.
 3. Syncing - терміни зберігання вже прочитаних заміток, включення оповіщення про повідомлення в Центрі OS X, частота оновлення фідів.
 4. Reading - настройка шрифтів, вибір браузера і спосіб відкривання посилань.
 5. Appearance - настройка тим, висота елементів на панелі навігації, колір іконок потоку контенту.
 6. Sharing - вибір сервісів, доступних для функції «Поділитися», можливість для кожного призначати свій шорткати.
 7. Images - розмір кешованого зображення, можливість його очищення.

До ексклюзивних фішок можна віднести смарт-папки. Така можливість є просто знахідкою для багатьох користувачів, які мають безліч підписок на різних сервісах. Інформаційний потік можна легко фільтрувати за допомогою заданих умов. Доступні фільтри настільки різноманітні, що розумну папку, де буде збиратися потрібна інформація, налаштувати досить легко.

Які умови потрібні для фільтрації (приклад):

 • контент (з вмістом тексту або без нього);
 • дата додавання;
 • URL;
 • заголовок (з текстом або без);
 • сервіс;
 • не прочитано;
 • прочитано;
 • відзначено.

Якщо використовувати смарт-папки, то перед вами відкриються просто безмежні можливості. Варто відзначити повну інтеграцію з Центром повідомлень, хоча декого це може відволікати. Але користувачі, які відстежують певні термінові новини, такої корисної функції будуть раді.

Крім того, однією з сильних сторін програми ReadKit є можливість автономної роботи, при цьому всі зображення зберігаються в кеш. Головною ключовою особливістю є можливість збору необхідного контенту з різних джерел. Також варто відзначити продуману навігацію і подання тексту в оптимальному вигляді для комфортного читання.

Можливості та основні параметри

 • Можливість синхронізації закладок з популярних сайтів в єдиному додатку.
 • Гнучка настройка форматування і стилів.
 • Підтримка різних облікових записів.
 • Офлайн-читання контенту.
 • Офлайн-перегляд посилань, попередньо збережених з браузера.
 • Можливість швидкого перемикання між різними режимами перегляду.
 • Збережено контент можна відобразити в одному з оригінальних форматів, або подати у вигляді інформаційної стрічки стисненого типу.
 • Посилання можна відкривати і в додатку, і в браузері, який встановлений за замовчуванням.
 • У «Вибране» можна додати будь-які закладки.
 • Можна відключити елементи оформлення і графіки в статтях, щоб мати можливість переглядати тільки текстовий контент.
 • У користувача є можливість видаляти і додавати різний контент, сортувати його, працювати з тегами і закладками.
 • Всю корисну інформацію можна зберігати в офлайн-архіві.
 • Щоб не відволікав інтерфейс, його можна налаштувати для комфортного читання основного тексту.

Підведемо підсумки

В цілому завантажити додаток ReadKit- корисну справу. Працювати в цій програмі дуже зручно. Можна проводити різні маніпуляції з медіаконтентом і текстом, які були збережені за допомогою одного з популярних сервісів, щоб бути переглянутими потім. Іншими словами, це відкладене читання, яке прийде на допомогу, якщо в цей момент з якоїсь причини немає можливості прочитати контент.

Завантажити додаток ReadKit точно буде корисно онлайн-журналістам, блогерам, оглядачам, а також тим, хто повинен за родом своєї діяльності зберігати багато текстового контенту, взятого з різних джерел, щоб в подальшому його прочитати або обробити публікації і закладки.

Єдиним мінусом програми є англійський інтерфейс, хоча користувачів цей нюанс не зупиняє.

Ваша оцінка: