Я шукаю...

iPhone не хоче встановлювати оновлення, що робити?

iPhone не хоче встановлювати оновлення - icoola.ua - фото

У кожного в житті були моменти, коли вискакувало повідомлення про оновлення програмного забезпечення iOS, і в кожного думки розходились на дві сторони, позитивні та тривожні, чи варто мені оновлювати на новий iOS, чи "О, клас, обновлю!". Та трапляються випадки, коли ваш Айфон не хоче встановлювати оновлення, і що ж робити?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чому не оновлюється айфон?

Якщо брати найпоширеніші причини, чому не встановлюється оновлення на Айфон.А також причина може критися в тому, що ваш iPhone бу не підтримує останнє оновлення iOS

Не вдається перевірити оновлення ios

Якщо в вас виникла помилка не вдається перевірити оновлення програмного забезпечення, то знайте така помилка виникає часто, і багато користувачів з нею стикаються. Якщо вам не вдається перевірити, то перезавантажте ваш смартфон, може ще спробувати увімкнути та вимкнути режим польоту.

Читати також: Коли вийде iOS 18: презентація оновленої iOS від Apple

Не вдається інсталювати оновлення ios 17.3.1?

З моменту встановлення оновлення у мене не виникло жодних проблем, навіть уникнувши типового зменшення часу роботи акумулятора після оновлення, яке я очікував. Відгуки інших користувачів збігаються з моїм досвідом, припускаючи, що iOS 17.3.1 і iPadOS 17.3.1 є відносно незначним і, що важливіше, нешкідливим оновленням.

Отже, чи варто інсталювати це оновлення? Якщо ви зіткнулися з проблемою дублювання тексту або накладенням тексту, рекомендуємо його встановити. Однак, враховуючи те, що це оновлення не містить жодних виправлень безпеки, ви можете почекати, якщо бажаєте встановити оновлення, які вирішують важливіші проблеми.

Скільки часу оновлюється айфон

В середньому оновлення останньої версії iOS займає приблизно 30 хвилин.

Перш ніж оновлювати iPhone, бажано створити резервну копію iPhone на комп’ютері або в iCloud. Якщо розбити час на оновлення iPhone, то процес завантаження займає від 5 до 15 хвилин, встановлення займає від 10 до 20 хвилин, а налаштування займає максимум 5 хвилин.

Як правило, час, необхідний для повного оновлення, коливається від 15 до 40 хвилин. Якщо ваш пристрій оновлюється довше, скажімо, більше години, це означає, що виникла проблема.

У наступному розділі ми покажемо, чому оновлення iPhone може тривати довше, і можливі способи їх вирішення.

Що робити якщо не вдається встановити оновлення на iPhone?

Ефективнішим методом буде видалення вже завантаженого інсталяційного файлу та його перезавантаження, а сама процедура виглядає наступним чином:

  • У налаштуваннях iPhone перейдіть у розділ «Основні»;
  • У розділі «Сховище iPhone» відшукайте iOS 14 та «видаліть оновлення»;
  • Виконайте перезавантаження пристрою;
  • Знову зайдіть в налаштуваннях у розділ «Основні», а далі «Оновлення ПЗ»;
  • Перевірте наявність оновлень до версії iOS 14, натисніть «Завантажити та встановити», а після завантаження знову буде потрібно вибрати «Встановити».

 

Деякі користувачі стикаються з проблемою ще до самого процесу завантаження та встановлення нової версії ОС на айфон, адже на їх пристрій просто не приходить оновлення iOS. Пов'язано це може бути з цілим рядом причин, у тому числі з уже згаданими, наприклад, з сильною завантаженістю серверів Apple, не підтримкою нової версії ОС пристроєм, вже встановленою бета-версією прошивки та інше. У подібних випадках оновити пристрій до останньої версії ОС все ж можна, здійснивши дану процедуру через iTunes. Цей процес виглядає наступним чином:

  • Підключаємо телефон до ПК;
  • Запускаємо iTunes та чекаємо поки програма сама запропонує оновитися до нової версії iOS;
  • Після появи відповідного діалогового вікна треба вибрати «Завантажити та оновити»;
  • Далі прошивка буде завантажена з серверів, а потім встановлена на iPhone. Процес завантаження можна призупинити за необхідності, на відміну від безпосередньої процедури установки оновлення.

 

Читати також: До якого року буде оновлюватися ваш iPhone?

Ваша оцінка: