Я шукаю...

iPhone не хоче встановлювати оновлення, що робити?

Не оновлюється iOS 14

Після того, як на айфон приходить повідомлення про доступність нової версії операційної системи iOS, більшість користувачів звикли негайно виконувати звичні дії, а саме, переходити в налаштування телефону і в розділі «Оновлення ПЗ» вибирати опцію «Завантажити та встановити». Але не завжди процедура оновлення проходить за очікуваним сценарієм, бо в деяких випадках хід установки оновлення може бути припинений у зв'язку з якою-небудь помилкою, або ж просто, оновлення не встановлюється без оповіщення про збій. Звичайно ж, в такій ситуації будь-який користувач буде намагатися знайти спосіб розв'язання даної проблеми, але що робити якщо не оновлюється iPhone, та які фактори можуть стати причиною подібних збоїв, про це й піде мова.

Встановлення оновлення на iPhone

Не оновлюється iOS 14

Насамперед потрібно переконатися, що ваша модель айфона підтримує нову версію iOS 14, адже останнім підтримуваним пристроєм для актуальної версії операційки є iPhone 6, тобто, починаючи з iPhone 5S і нижче, оновлення до iOS 14 буде неможливим. Іншими причинами збою при оновленні ОС можуть бути:

 • Погане інтернет з'єднання та часті збої при підключенні до мережі;
 • Брак вільного простору на пристрої для завантаження та встановлення нової версії;
 • Сильна завантаженість серверів Apple, що особливо спостерігається в перші дні після виходу оновлення;
 • Пошкоджений інсталяційний файл;
 • Низький заряд батареї айфона, недостатній для проведення установки оновлення.

Найчастіше саме вищевказані причини, які самі по собі не є серйозною проблемою, викликають збій установки оновлення iOS 14 на айфон. Тому перш ніж приступати до оновлення ПЗ, рекомендується завчасно переконатися, що успішному ходу установки нової версії iOS нічого не буде заважати.

Збій установки оновлення iOS 14 на айфон

Будь-яка важлива процедура з використанням смартфона вимагає достатнього заряду акумулятора, процес оновлення ПЗ не виняток, адже хід оновлення потребує певного часу й досить сильно витрачає ресурси пристрою, тому в разі низького заряду батареї, айфон може просто вимкнутися, не завершивши потрібні дії. Рекомендується починати оновлювати систему при рівні заряду понад 60%, або зовсім, на час оновлення під'єднати пристрій до джерела живлення.

Не менш важливе значення для успішного завершення установки оновлення iOS має стабільне підключення до мережі Wi-Fi, а також достатній рівень сигналу від неї. Визначити, що саме проблеми з мережею є причиною того, що айфон не оновлюється, можна шляхом підключення до неї іншого пристрою, або, якщо є така можливість, встановіть з'єднання з іншою бездротовою мережею. Також можна на якийсь час залишити спроби оновити айфон та повторити через деякий час, можливо навантаження на мережу зменшиться й оновлення зможе встановитися.

Недостатньо вільного простору на пристрої для завантаження нової версії iOS

Файл оновлення системи, як і будь-який інший, вимагає наявності вільного простору в пам'яті пристрою, тому якщо ви давно не очищали свій iPhone від накопиченого мотлоху, саме час зробити це перед процедурою оновлення ПЗ. Особливо це актуально для пристроїв з невеликим обсягом вбудованої пам'яті, адже видаливши непотрібні додатки, документи, мультимедійні файли та почистивши кеш, можна звільнити дорогоцінні гігабайти вільного простору, які були потрібні для успішного оновлення ОС. Не знаєте як очистити кеш вайбер на айфоні? Реальні поради від сервісу ICOOLA.

Завантаженість серверів Apple відразу після виходу нового оновлення досить часте явище, адже власники айфонів з усього світу починають завантажувати його на свої девайси, а також відправляти відгуки про баги й недоліки, які їм вдається виявити. Своєю чергою розробники намагаються якомога швидше виправити ситуацію, випускаючи нові релізи, що ще більше навантажує сервера, а це безпосередньо впливає на швидкість завантаження файлів оновленої версії iOS.

Що робити якщо не вдається встановити оновлення на iPhone?

У деяких випадках розв'язувати проблему з оновленням ОС можна банальним перезавантаженням пристрою, однак це працює далеко не завжди. Набагато ефективнішим методом буде видалення вже завантаженого інсталяційного файлу та його перезавантаження, а сама процедура виглядає наступним чином:

 • У налаштуваннях iPhone перейдіть у розділ «Основні»;
 • У розділі «Сховище iPhone» відшукайте iOS 14 та «видаліть оновлення»
 • Виконайте перезавантаження пристрою;
 • Знову зайдіть в налаштуваннях у розділ «Основні», а далі «Оновлення ПЗ»;
 • Перевірте наявність оновлень до версії iOS 14, натисніть «Завантажити та встановити», а після завантаження знову буде потрібно вибрати «Встановити».

Що робити якщо не вдається встановити оновлення на iPhone

Деякі користувачі стикаються з проблемою ще до самого процесу завантаження та встановлення нової версії ОС на айфон, адже на їх пристрій просто не приходить оновлення iOS. Пов'язано це може бути з цілим рядом причин, у тому числі з уже згаданими, наприклад, з сильною завантаженістю серверів Apple, не підтримкою нової версії ОС пристроєм, вже встановленою бета-версією прошивки та інше. У подібних випадках оновити пристрій до останньої версії ОС все ж можна, здійснивши дану процедуру через iTunes. Цей процес виглядає наступним чином:

 • Підключаємо телефон до ПК;
 • Запускаємо iTunes та чекаємо поки програма сама запропонує оновитися до нової версії iOS;
 • Після появи відповідного діалогового вікна треба вибрати «Завантажити та оновити»;
 • Далі прошивка буде завантажена з серверів, а потім встановлена на iPhone. Процес завантаження можна призупинити за необхідності, на відміну від безпосередньої процедури установки оновлення.

Як оновити айфон до останньої версії ОС через iTunes

Що робити якщо після оновлення iPhone не включається?

Якщо після установки оновлення iPhone відмовляється запускатися, не варто відразу панікувати, адже часто проблему вдається усунути самостійно, адже причиною цього може бути банальна розрядка батареї, адже процедура оновлення вельми енергомістка. А ви знали, що якщо місткість вашої батареї менше ніж 80%, то ваш смартфон навряд витримає повний робочий день. Радимо скористатися заміною акумулятора iPhone 7 Plus в ICOOLA.

Залиште смартфон на зарядці на деякий час, а якщо смартфон все також не вмикається, спробуйте виконати жорстке перезавантаження, яке іноді застосовується для усунення незначних збоїв в роботі пристроїв від Apple. Для цього утримуйте кнопку «Home» та кнопку ввімкнення протягом 10-20 секунд, а на моделях, на яких кнопка «Home» відсутня, натисніть кнопку збільшення, а потім зниження гучності, після чого утримуйте кнопку живлення до появи логотипу Apple. Якщо подібні маніпуляції не увінчалися успіхом, швидше за все причина криється в апаратній частині, а для розв'язання таких проблем буде потрібна допомога фахівця. Друзі, компанія ICOOLA пропонує якісний ремонт iPhone у Львові та Україні, то ж, якщо з вашим гаджетом трапилася неприємність, ми з радістю відремонтуємо будь-яку поломку.

Ваша оцінка: