Я шукаю...

iWork - офіс в телефоні

iWork app

iWork - це додаток для Айфон, який вміє працювати з офісними документами. До його складу входять три програми. Давайте ознайомимося з ними більш пильно.

Pages - це програма для редагування текстових документів. Keynote - програма, для створення презентацій. Numbers - додаток для роботи з електронними таблицями.

iWork - офіс в телефоні

Читайте також про особливості безплатної версії WPS Office для смартфонів iPhone.

Інтерфейс всіх трьох програм зроблений в загальному стилі. Все дуже просто і зручно.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Numbers - Excel на Айфон

Ця програма до складу пакету увійшла останньою. Давайте познайомимося з її функціями. Крім таблиць, тут можна створювати графіки, діаграми. Numbers не можна назвати електронним аналогом Excel. Тут реалізований дещо інший підхід. Після відкриття програми, вам буде запропоновано зупинитися на одному з шаблонів. Шаблонів багато - вони підходять для різних документів, починаючи від фінансового звіту, закінчуючи додатком для особистих записів. Ми бачимо, що над таблицями попрацювали не тільки програмісти, але й дизайнери, все оформлено красиво. Це не дивно, стиль і графіка завжди були сильними сторонами Apple. Працювати в таблицях на подив легко, навіть якщо ви новачок, труднощів не виникне.

Створення формул тут простіше, ніж в Excel. Виділяєте необхідні комірки, з бічної панелі вибираєте необхідну дію. Готово.

Відзначимо зручний механізм сортування даних в стовпчиках. Всі 3 додатки між собою інтегровані. Ви можете сміливо брати діаграму і додавати її в текстовий файл і навпаки.

В Numbers iWork створюються таблиці, графіки, діаграми

Допомагають в роботі та чекбокси, які доступні безпосередньо в таблиці. Ви можете під час роботи робити позначки, відзначати виконані справи тощо.

Працювати з графіками, діаграмами теж вельми просто. Варіантів побудови графіків багато. Є і тривимірні моделі, бульбашкові діаграми та багато чого іншого. Можна міняти їх тип, вид, колір, тіні, додавати дані. В процесі роботи можна змінювати тип графіка, його розташування, вносити інформацію. До таблиць можна додавати опис, ілюстрації. Редагувати дані в таблиці, можна не заходячи в додаток, а в режимі попереднього перегляду. Це дозволяє трохи зекономити час.

Дані можна експортувати. Оскільки їх можна зберігати в таких популярних форматах як xls, csv, ofx, надалі інформацію можна відкрити та в іншому додатку, наприклад, в Excel.

Програма гарна, працездатна. Редагувати дані, будувати таблиці, графіки тут зручно. Єдиний мінус, на гаджетах з екраном менше ніж 13 дюймів, частина таблиці залишається поза увагою.

Pages для редагування тексту на iOS

Це текстовий редактор, але з розширеними функціями. Основне завдання Pages - написання листів, документів, заміток. Робота починається з вибору шаблону, їх тут безліч. Можна міняти варіант шрифту, його розмір. Але набір тексту - це лише частина функцій. Можливості програми дозволяють створювати листівки, плакати. На жаль, для найяскравіших шаблонів відсутня підтримка кирилиці.

Тестовий редактор Pages iWork

Pages дозволяє додати фото, є зручні інструменти для складання документів в книжковому варіанті.

Додані зображення теж можна редагувати. Фотографії можна обробляти за допомогою фільтрів, змінювати колір, контраст й інше. Для текстового редактора це дуже просунуті функції.

Істотний недолік - відсутність автозбереження. Хоч гаджети від Apple підвисають досить не часто, втратити весь документ через випадкову помилку, буде дуже прикро. Єдиний вихід - використовувати додаток для автоматизації робочих процесів Automator. З його допомогою можна налаштувати автозбереження документів. Але все ж це зайві, непотрібні витрати часу.

Система перевірки правопису залишає бажати кращого. Програма іноді робить явні ляпи та підкреслює правильні слова.

Набраний в Pages документ вдасться відкрити практично в будь-якому іншому додатку, наприклад, doc, PDF, rtf.

Редактор досить непоганий. Для того, щоб швидко набрати документ він підходить, але від Word поки що відстає.

Дізнайтесь про Топ програм для створення презентацій на iPhone.

Keynote для презентацій на Айфон

Це досить непоганий інструмент для роботи з презентаціями. Створену на Макбук або телефоні презентацію спокійно вдасться переглянути на персональному комп'ютері.

Keynote iWork інструмент для роботи з презентаціями

Всі програми, що входить до складу iWork сумісні. Наприклад, ви можете створити графік у Numbers, а після чого спокійно вставити його в презентацію. В останній версії програми з'явилася можливість надати презентаціям безліч неповторних ефектів: додалася анімація, варіативність. Додавання ефектів тут максимально спрощено, досить вибрати елемент, додати до нього якусь дію, після чого накреслити траєкторію руху.

Не варто думати, що Numbers підходить виключно для бізнесу. Він ідеальний для всіх. Наприклад, ви були на морі, залишилася маса фотографій. Як тільки з'явилося бажання згадати приємні моменти, вибираєте папку, включаєте режим слайд-шоу і насолоджуєтеся переглядом приємних моментів. Картинки змінюють одна одну. Не потрібно нічого перемикати. Відкиньтеся в кріслі та відпочивайте.

iWork - це дуже корисний додаток, який варто встановити на пристрій. Попри невеликі недоліки додатки Pages, щодо автоматичного збереження документів, все інше ідеально.

Numbers зі своїми завданнями справляється добре. Звичайно, є професійні додатки, але для домашнього користування таблиці в самий раз. Підійде Numbers і для складання простеньких звітів.

Keynote залишає приємні враження. Після оновлень він став значно краще. Тут можна створювати чудові презентації.

iWork чи Microsoft Office

Звичайно, від Microsoft Office пакет програм відстає, але ціна додатку радує. За три програми доведеться викласти 79 доларів. Аналогічні додатки на 5 комп'ютерів будуть коштувати тільки на 20 доларів більше. Якщо при покупці Microsoft Office доведеться відразу заплатити за весь пакет, то тут вас ніхто не змушує купувати непотрібні програми. Можна придбати лише те що слід.

Серед незаперечних переваг iWork можна відзначити систему підтримки жестів. Корисною функцією є і синхронізація з хмарним сервісом iCloud, в якому автоматично зберігаються всі зміни. До речі, ця функція буде дуже зручна для тих, хто працює з одним документом з декількох пристроїв, або при колективній роботі з таблицями або презентаціями. У додатку є інструменти для спільної роботи з інформацією.

Крім iCloud, налагодити роботу можна і з іншими хмарними сховищами. Не можна пройти й повз технології AirDrop, для швидкого обміну файлами. Можна дистанційно керувати презентаціями, які будуть демонструватися на іншому комп'ютері за допомогою мобільного пристрою.

Результати роботи можна роздрукувати з будь-якого гаджету через підключений принтер. Необхідні документи можна захистити паролем від сторонніх очей.

Якщо у вас виникнуть складності з користуванням додатком, тут вельми просунута система підказок. Всі поради переведені.

Оцінюючи вищесказане, приходимо до висновку, що програма цілком підходить для домашнього користування, особливо, з огляду на привабливу цінову політику. Для професійної діяльності Microsoft Office поки ще краще.

Ваша оцінка: