Я шукаю...

Knife Hit: кумедна гра, яка дозволить скоротати час

Knife Hit

Є багато ігор, мета яких - це дати людям можливість провести час із задоволенням. До таких відносяться різні клікери, простенькі аркади, різні головоломки. І вони, як правило, працюють. Вони дозволяють проводити час, ви дивитеся рекламу, розробники отримують гроші. Все прекрасно, все так, як і повинно бути.

Та що вже говорити, є цілий пласт видавців, які випускають ігри подібного типу, адже вони мають попит. Очевидними лідерами в цій галузі є Ketchapp і VOODOO. Більш того, додатки від кетчап, найчастіше, є тими, які відразу встановлюють на сучасні андроїд-смартфони. І це не дивно. Ігри приємні для ока, в них, як правило, медитативний геймплей, не особливо велика кількість реклами. Загалом, чого душа казуального геймера тільки може побажати. І проєкт Knife Hit - це яскравий приклад.

Варто також прочитати про Rush Royale - одну з найкращих ігор на iPhone.

найф меню

Що таке Knife Hit?

Knife Hit - це гра, яка не має сюжету. Спочатку у вас є ніж, який вам необхідно кинути в колоду. Після цього, у вас на шляху з'являються «боси», які є унікальними об'єктами, в які вам і потрібно метати ножі. От і все!

Все до неможливості просто. Звичайна аркада, в якій вам потрібно спритно метати ножі, без промаху, отримувати за це очки, нагороди, і просто просуватися далі. Простенько, але зі смаком!

Геймплейні особливості гри Knife Hit

Що ж, гра, за фактом, дуже проста. У вас є ножі, і є дерев'яні колоди. Вам потрібно метати ножі, щоб знищувати колоди, і проходити на нові рівні. Але є кілька складнощів.

Почати варто з самих колод. Вони не крутяться по одній осі, ваблячи вас метнути в них. Ні. Вони крутяться-вертяться, та так, що в них не влучиш. Так, алгоритм, звичайно ж, можна прорахувати, однак, це станеться далеко не в перші секунди. Якщо поспішати, то встигнете лише влучити в молоко. Але не тільки одні обертання можуть дати вам можливість програти. У деяких колодах вже знаходяться ножі, через що влучити стає дедалі важче.

Ах, так, ви програєте в тому випадку, якщо той ніж, який ви кидаєте, потрапляє у вже встромлений раніше. Тому, ваш успіх залежить не тільки від того, як ви кидаєте ніж «зараз», а й від того, як ви його кинули «до того». Ось така ось механіка.

Також, кожні кілька колод, ви натикаєтеся на боса. Вони теж досить цікаві. Кожне перше вбивство боса дасть вам новий ніж, що також дуже непогано. Крім цього, боси бувають рідкісні та легендарні. Вони отримують різні унікальні механіки, круто виглядають, мають цікаві перешкоди та алгоритми рухів. Але, що важливо, так це той факт, що за рідкісних і легендарних босів ви отримуєте більше досвіду.

Стоп, що? Досвід? Який досвід? А звичайнісінький і простий. У грі у вас є, скажімо так, рівні. Називати їх повноцінними рівнями у мене не підіймається рука, адже, скажімо так, особливої ​​системи прокачування у вас немає. Але ви отримуєте рандомну навичку. А ось вони досить круті й цікаві. Їх всього 6:

  • Вірогідність випадання «Другого шансу» (можете продовжити гру після промаху).
  • Ймовірність спрацьовування «Додаткового продовження» (можливість переглянути ще раз рекламу, щоб ще раз відродитися)
  • Збільшення кількості яблук в безкоштовному наборі.
  • Вірогідність випадання золотих яблук.
  • Збільшення кількості яблук за перегляд відео.
  • Імовірність отримання додаткового досвіду.

Але не тільки за досвід ви можете прокачати якусь із цих шести навичок. Ні, витративши 750 яблук, ви зможете придбати також прокачування рандомної навички, правда прокачаєте ви їх не так ефективно. Але стоп. А що за яблука? А це внутрішньоігрова валюта. На колодах з'являються яблучка, розбиваючи які, ви отримуєте дві одиниці ігрової валюти. Крім цього, валюту ви можете отримати, збираючи щоденні бонуси, а також, дивлячись відео.

А є ще й режим випробувань, в якому ви повинні проходити рівні, з унікальними босами, які мають потішні механіки, щоб розблокувати нові ножі. В цілому, зупинятися на ньому окремо не має сенсу.

Во, в цілому і все, що стосується геймплею.

Симулятор Fifa Mobile 2021: геймплей, гравці та характеристики гри.

найф ножі

Переваги гри Knife Hit

Тут явно є про що поговорити. Адже у гри круто все. Класний музичний супровід, графіка, різноманітність ножів, геймплей. Але про все по черзі.

Звук, звичайно, хороший, все відмінно, супровід повністю влаштовує. Але і графіка не відстає. Все таке мультяшне, веселе. Текстури цілком красиві та плавні, анімації теж круті. Колоди, рівно, як і боси, промальовані відмінно. І це не може не радувати.

Різноманітність ножів - це окремий пункт. Тут вам їх навіть купувати не треба, адже за перемогу над босами дають дуже класні та красиві артефакти, з якими хочеться бігти в бій. Так, тут ви не побачите якихось класних продуктів, які зустрічаються в реальному житті, однак, є просто кумедні. Крім цього, є важливий критерій, який може зробити проходження набагато простіше. А саме - товщина ножів. Не знаю, як іншим гравцям, а особисто мені неймовірно тонкі ножі, яких в грі досить багато, здаються більш зручними, ніж звичайні варіанти. Це мені дуже подобається.

Плюс боси. Вони прекрасні. Це можуть бути якісь відсилання, можуть бути просто кумедні штучки, які радують око. Однак, навіть звичайні боси можуть бути справжньою проблемою для вашого проходження. А тепер уявіть, що вам попадається рідкісний, або легендарний бос. Це ж просто справжній піт і сльози. Але від того гра стає куди цікавішою!

Також, випробування теж досить захопливі, та за них можна отримати класні ножі. Вони непогано стилізовані під загальну атмосферу випробування, що не може не радувати око.

А система прокачування - це диво. Так, ви прокачуєтесь довго, однак, ви відчуваєте прогрес, ви відчуваєте, що гра стає трохи простіше, і що ви отримуєте ті самі бонуси, які тільки прокачали. Теж досить приємно.

А також, реклами майже немає, що дуже радує. Ви, напевно, були б готові побачити її після кожного вбитого боса, але ні! Вона з'являється після поразки, і то, далеко не завжди.

Але не тільки переваги є у цієї гри.

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір!

найф геймплей

Недоліки Knife Hit

Так, тепер час поговорити про недоліки. Їх не так багато, але вони досить істотні.

Почати варто з дрібних фризів. Невідомо з якої причини, але в грі часто трапляються фризи. І я так і не змогла зрозуміти чому. Незалежно від пристрою, гра просто бере, і місцями починає лагати. Причому, коли я грала в неї ще років 2-3 тому, то все було чудово. А зараз, ніби ввели якусь опцію проти швидких тапів. Через це гра перетворюється в досить повільне тикання ножів, адже якщо хоч трохи переборщити зі швидкістю, то все. Вважайте, що ви програли.

Другий же мінус - просто дратівливі навички. Так, я вже згадувала, що вони досить круті, і, в цілому, мені подобаються. Однак є дві навички, які гнівають: бонусні яблука за перегляд відео, або ж ймовірність появи другого шансу вдруге. І в чому ж суть? Та в тому, що ці навички великодушно дозволяють вам дивитися рекламу більш вигідно. Тобто, 2 з 6 навичок, 33 відсотки - це ті навички, які просто дозволяють вам дивитися рекламу. І все. І, ви не здивуєтеся, але якщо прокачувати навички за яблука, то з більшою ймовірністю прокачається саме поява другого шансу. Звісно! Адже хай вам випаде ще трохи рекламної навички! Це порядком дратує.

Які ігри на Айфон 2021 найкращі: у що пограти власникам Apple?

найф боси

Чи варто гра уваги гравців?

Що ж, гра явно справляється зі своїм завданням. Вона дозволяє вбити час, надаючи цікаву аркаду, в ході якої вам не потрібно замислюватися. Ви повинні просто механічно тапати на екран, щоб просуватися далі. І це дійсно може порадувати багатьох гравців. Адже прогрес відчувається за допомогою прокачування, за допомогою розблокування ножів, установки нових рекордів.

І вона підійде, напевно, для всіх. Простенька аркада, яка однозначно заслуговує на увагу.

Ваша оцінка: