Я шукаю...

Огляд програми Flipboard

Flipboard

Flipboard - це агрегатор новин. Він дуже популярний, про це свідчать понад 100 млн. завантажень. Серед аналогів, експерти цю програму виділяють, як найкрасивішу. Навіщо вона потрібна?

Сучасний світ - світ великої кількості інформації. Згадайте, з чого ми починаємо ранок? Заходимо в Інстаграм, після в Фейсбук, після переглядаємо улюблений сайт спортивних новин. А як було б добре, якби була можливість отримувати тільки найнеобхіднішу інформацію.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Навіщо потрібен Flipboard

100 млн завантажень свідчать про те, що люди починають цінувати свій час. Програма збирає для вас контент з соцмереж, новинних порталів. Користувачеві вона подається у вигляді журналу. Інформація фільтрується, виходячи з ваших критеріїв. Непотрібна інформація буде виключена, що значно заощадить час. Фактично, в одному додатку вдається об'єднати соцмережі та канали новин.

Flipboard корисний додаток

Flipboard надає можливість зберегти матеріали, які сподобались: статті, фото, відео. Контент об'єднується в єдиному стилі. Додаток дуже презентабельний, він вважається одним з найкрасивіших серед аналогів. Матеріалом можна ділитися з друзями, додати свій коментар під статтею, поділитися в різних соцмережах.

Після завантаження програми, відзначаємо свої інтереси, створюємо персональні добірки, збираючи в них потрібну інформацію. Журнал можуть створювати й кілька учасників. Він може бути, як закритим, так і перебувати в загальному доступі. Якщо ви хочете, щоб ваші друзі вели журнал разом з вами, надішліть їм запрошення. Можна і підписатися на інших учасників, це дає можливість отримувати ще більше цікавого контенту.

Перші кроки

Завантажуємо програму з Apple Store. Після завантаження на телефон, проходимо авторизацію, зробити це можна за допомогою пошти Гугл, або через Фейсбук. Є ще кілька інших варіантів. Вибираєте один, найзручніший. Як варіант, можна пройти реєстрацію прямо в програмі.

Завантажити Flipboard з Apple Store

Наступний крок - вибір цікавих тем. Інтерфейс нагадує журнал. Сторінки можна перегортати, як в цій книзі. Алгоритм додатку визначає інтереси, локацію, підключені ресурси. Крім Гугл і Фейсбук можна під'єднати подачу інформації з Твіттер, Інстаграм, Ютуб, Лінкедін. Такі популярні додатки, як Вконтакте та Однокласники тут не підтримуються. Це не пов'язано з санкціями, просто це західна розробка, вона орієнтована, в першу чергу, на європейського та американського користувача.

Особливості програми:

  • можна вибрати до 9 тем;
  • можна отримувати свіжі новини;
  • створювати журнали, як особисті, так і групові;
  • ділитися інформацією, що сподобалась, зі знайомими;
  • залишати коментарі;
  • лайкати вподобану інформацію;
  • переглядати контент популярних інтернет-ресурсів;
  • спілкуватися з друзями.

Як встановити програму

Додаток можна встановити на Андроїд, Айфон, мобільну платформу Windows, на ПК (операційні системи Windows 7 і 10). Для мобільних телефонів додаток качаємо з офіційних магазинів App Store і Google Play. Для ПК додаток закачується з сайту Майкрософт.

Flipboard новини

Найчастіше Flipboard встановлюють на мобільний телефон. Знайти в магазині додаток легко. Наприклад, заходимо в App Store, в пошуковий рядок вбиваємо назву програми. Закачування стандартне, натискаємо кнопку «Встановити». Додаток завантажується на телефон автоматично.

Видаляється Flipboard так, як і будь-яка звичайна програма. Знаходимо Flipboard в диспетчері програм. Вибираємо Видалити. Все стандартно.

Якщо ви власник Samsung, вам повело. Flipboard тут встановлена ​​за замовчуванням. Оскільки програма тут встановлена ​​спочатку, видалити її не вийде. Ви зможете її просто відключити в налаштуваннях.

Робота в програмі

Коли відкриваємо додаток, переходимо в його основне меню. Новини тут можна перегортати, також, як і у звичайному журналі. На кожній сторінці є новини, налаштовані виходячи з ваших уподобань. Гортаємо і вибираємо сподобалися.

Якщо новина цікава, її можна відкрити. Інформація відкриється в окремому вікні. Впадає в око красиве, стильне оформлення. Правда, є одне маленьке, але. Загружається інформація і з веб-ресурсів. Якщо у сторінки немає мобільної версії, завантажуватися вона буде некоректно.

Програма з широкими функціями Flipboard

Інформація, яка знаходиться на сторінці, автоматично масштабується під розмір екрану пристрою. Збільшувати або зменшувати шрифт вручну не доведеться. Якщо ви порахували інформацію цінною, її можна додати в Закладки. Якщо ви думаєте, що це буде цікаво вашим друзям (всім або одному), інформацією можна поділитися. Під статтею або фотографією можна залишити свій коментар або питання.

Джерел інформації, яку черпає Flipboard дуже багато. Попри це, можна зробити висновок, що акцент зроблений в сторону розважального контенту. Катастрофи, війни, епідемії тут не є головною темою. Якщо ви любитель трешу, це розчарує.

Наступна за головним меню вкладка містить ваші інтереси. Тут є категорії інтересів, люди, які нам подобаються та ін.

У вкладці наступна сторінка - це пошук. Тут можна вбити теми, які ми хочемо відстежувати.

Наступна тема - повідомлення. Тут ви будете отримувати повідомлення від знайомих в т. ч. і ті новини, які, як вони вважають, будуть вам цікаві.

Остання закладка - це особистий профіль. Тут показана ваша активність: журнали, закладки, статті та ін.

Має програма і свій віджет. Натиснувши на нього, можна перегортати новини або відкривати статті.

Налаштовуємо додаток

Особливих налаштувань тут немає. Зазначені новини можна відправляти в аналогічні програми. Тут можна налаштувати географічний регіон, з якого будемо отримувати новини.

Вийде змінити й розмір тексту в браузері. Правда, текст можна поміняти тільки для розділу Меню. Можна налаштувати отримання повідомлень, частоту оновлення віджетів, приховати джерела, з яких ви не хочете отримувати новини.

Є можливість налаштувати отримання новин через мобільну мережу, очистити кеш і ін.

Корисний та розважальний додаток Flipboard

У режимі розширеної настройки можна вказати в профілі статус, налаштувати отримання анімації, підказки та деякі інші опції.

Flipboard працює чітко, без збоїв. Це дуже цікавий і барвистий агрегатор новин. Єдина його відмінність - орієнтація на розважальний контент.

Серед недоліків ми бачимо тільки один істотний - інформація з сайтів, у яких немає мобільної версії, буде некоректно відображатися.

Якщо ви хочете витрачати по мінімуму часу на серфінг, рекомендуємо встановити цей додаток. З ним ви будете отримувати тільки необхідні новини.

Ваша оцінка: