Я шукаю...

5 безкоштовних додатків для вашого Mac

Додатки для Mac

Всі вже давно звикли до незліченної кількості програм, створених для комфортнішої роботи на iPhone, оскільки мобільні пристрої є набагато популярнішими, ніж інша техніка. На жаль, безкоштовних додатків, розроблених спеціально для Mac суттєво менше, проте вони точні варті того, щоб про них знала якомога більша кількість людей. Якщо ви користуєтеся технікою від Apple на регулярній основі, то чому б не покращити процес її експлуатації як в смартфоні, так і в персональному комп’ютері?

Додатки для Mac

Оскільки не всі додатки завжди можна знайти в App Store, варто час від часу переглядати підбірки з різними цікавими застосунками, які можуть зробити вашу роботу цікавішою, легшою або веселішою. Ми ознайомимо вас з переліком 5 безкоштовних додатків для Mac, які покликані зробити процес використання вашого Mac більш оптимізованим та набагато ефективнішим.

Sensei для глобальної діагностики Mac

Sensei – це дуже корисний інструмент, який стане кращим другом вашого комп’ютера. Чудова програма для тих користувачів, які дбають про здоров’я свого Mac та регулярно проводять глобальну діагностику своєї техніки.

Додатки для Mac

Читайте також: 14-дюймовий екран, MagSafe і слот для SD-карт: все, що нам відомо про MacBook Pro 2021

Неймовірно швидке сканування має змогу виявляти всі непотрібні й зайві файли на пристрої та видаляти їх для того, щоб звільнити якомога більше місця в пам’яті й ваш пристрій нормально функціонував. Дуже важливо регулярно переглядати стан вашого  Mac, щоб його життєвий цикл не ставав все меншим і меншим. Одна з суттєвих переваг Sensei: програма не видаляє та не змінює особисті файли, тому можна не хвилюватися, що ви випадково видалите щось по-справжньому важливе. 

Багатий інструментарій Sensei вражає своїми здібностями, адже він здатний зробити все від відстежування та до оптимізації, щоб Mac функціонував якомога довше і краще. За допомогою Sensei можна:

  • Дізнатися все та навіть більше про можливості зберігання файлів на вашому пристрої. Тут можна переглянути не тільки загальні відомості, а й дізнатися про всі підключені дисководи й дізнатися детальнішу інформацію про інші носії, пов’язані з вашим комп’ютером. Орієнтуйтеся у вашому сховищі та знаходьте те, що потрібно вилучити для подальшої оптимізації пристрою.
  • Збільшити продуктивність. Функція Disk Benchmark створена спеціально для того, щоб ви могли швидко та ефективно виміряти важливі показники роботи вашого диску.
  • Провести точний аналіз працездатності дисків. Для того, щоб виміряти й правильно оцінити стан вашого диску, програма використовує складну систему, яка містить в собі важелі для аналізу змінних, що відповідають за коректну роботу деяких елементів Mac. Таким чином, використовуючи цю систему, ви отримаєте точні розрахунки з приводу здоров’я ваших дисків.
  • Відстежувати стан сховища в режимі реального часу. Тут стає в пригоді опція Realtime I/O, яка дозволяє контролювати продуктивність сховищ в той чи інший проміжок часу.
  • Покращити роботу SSD. За допомогою одного перемикача ви можете значно підвищити ефективність роботи SSD, а для вашого Mac таке покращення стане ковтком свіжого повітря.

Додатки для Mac

Також з допомогою Sensei вам буде значно легше деінсталювати конкретні програми, навіть якщо вони сховалися так далеко, що знайти їх вручну є майже неможливим. Ця функція виконує свою роботу якісно і не залишає на вашому комп’ютері жодних зайвих файлів.

Sensei допоможе вам відстежувати здоров’я не тільки цифрових носіїв, а й фізичних частин вашого персонального комп’ютера. Загалом, Sensei є чудовим помічником у роботі з файлами та вільним місце у вашому сховищі.

Mouseless – робота з гарячими клавішами

Програма, яка створена спеціально для тих людей, які давно хочуть навчитися користуватися гарячими клавішами, але не знають з чого почати. Тут вам запропонують цікаві інтерактивні заняття для якомога швидшого засвоєння знань. Якщо вам здається, що іноді пошук потрібних функцій займає багато часу, то Mouseless розроблений саме для вас.

Часто ми не знаємо й половини комбінацій, які здатні значно спростити роботу і зекономити час під час роботи з різними документами й файлами.

Програма використовує спеціальний спосіб навчання, який допомагає не просто запам’ятати потрібні клавіші, а міцно закарбувати їх у вашій м’язовій пам’яті.

Все що потрібно для того, щоб ефективно займатися у програмі – п’ять хвилин вільного часу. Саме стільки триває навчальна сесія, протягом якої ви за короткий час можете вивчити до десяти комбінацій. Також одним  з безперечних плюсів є те, що після короткого уроку вам дається змога застосувати свою нові знання та навички. Таким чином всі ваші дії повільно, але впевнено закарбовуються у м’язовій пам’яті й подальший пошук потрібних комбінацій відбувається на підсвідомому рівні.

Додатки для Mac

Також Mouseless дуже допомагає в покращенні власної продуктивності, оскільки з цим додатком можна заощадити досить багато часу і не відвертатися на несуттєві речі протягом робочого процесу. Навчання у застосунку є настільки ефективним, що користувачі помічають значні покращення в роботі зі своїми комп’ютерами вже за декілька занять.

Додаток працює не тільки з базовими комбінаціями операційної системи iOS, а й з окремими додатками. Робота з майже трьома десятками програм може стати набагато легшою, якщо ви знатимете потрібні вам гарячі клавіші.

Mouseless пропонує більше ніж 1000 комбінацій, в яких складно заплутатися через дуже зручне розділення по категоріях та додаткам. Також тут присутня оптимізація клавіатури під ту мову, якою користувач зазвичай друкує. При відсутності стабільного підключення до мережі можна без проблем перейти в офлайн-версію.

Clew – робота з хмарними сховищами

Додаток, призначений для пошуку інформації та файлів у хмарних сховищах на Mac. Він дозволяє заощаджувати час, швидко знаходити саме те, що потрібно, а потім ділитися цим в інших програмах і пристроях.

Додатки для Mac

Якщо ви часто керуєте певними проєктами або ж цілими робочими потоками, то цей процес можна зробити набагато легшим разом з Clew. За допомогою цього застосунку організаційні питання перестають бути проблемою, а спільна робота виконується швидко і якісно. Плануйте свій робочий простір правильно разом з Clew, щоб досягати більшого.

Неважливо чи ви керуєте маленькою організацією, чи успішною компанією, адже цей додаток стане в пригоді як бізнесменам початківцям, так і визнаним підприємцям.

Clew може проводити пошук не тільки в хмарних сховищах, а й у доволі об’ємних базах з інформацією та інших інструментах, призначених для зберігання файлів.

Часто пошук потрібної інформації відбирає у нас дорогоцінний час, який можна витратити на покращення своєї продуктивності. Це можна змінити, встановивши Clew на iOS. Таким чином всі ваші файли й додатки будуть у вас під рукою, а навігація перестане бути проблемою.

Платформи, що взаємодіють з Clew:

  • GSuite,
  • DropBox
  • GitHub
  • Figma
  • Slack

Додатки для Mac

Функціонал тут дозволяє організувати свою роботу шляхом утворення спеціальних тек. Якщо вам необхідно завершити проєкт, просто знайдіть усі потрібні вам медіа, документи й посилання та створіть окрему теку з ними. Вся інформація буде у вас під рукою, а вам більше не доведеться повертатися до процесу пошуку.

Також теки допомагають з плануванням. Коли весь матеріал зібраний в одному місці, а робота грамотно організована, працювати стає набагато приємніше. Також  через це ви не втрачаєте момент концентрації, оскільки більше не треба відвертатися на сторонні речі.

Звісно ж, розробники Clew розуміють, що до кожної роботи й людини потрібен індивідуальний підхід. Саме тому у додатку наявні різні способи систематизації матеріалу та широкий інструментарій, покликаний створити окреме комфортне середовище роботи конкретно для вас.

Як ми вже підмітили раніше, Clew є хорошим інструментом для командної роботи. Якщо виникає необхідність поділитися проєктом і працювати разом з інших користувачем, завжди можна поділитися всім матеріалом через створені вами теки. Навколо завдань різного характеру крутиться вся робота в команді Сумісна праця в теках покликана допомогти вам та вашим партнерам з оптимізацією роботи прямо в Mac.

Додатки для Mac

Використовуйте спільний перегляд для продуктивнішого виконання завдань і оптимізації робочого процесу для всієї компанії.

Gooba – текстовий редактор та диспетчер задач

Якщо ви часто надсилаєте різні документи чи файли й хотіли б мати можливість отримувати сповіщення з нагадуванням про необхідний час відправки, цей додаток розроблений саме для вас. У ньому текстовий редактор грамотно поєднується з диспетчером задач, тому вам точно не знадобляться інші додатки для керування файлами.

У додатку присутня миттєва синхронізація, тому ви зможете переглядати всі ваші замітки на різних девайсах без жодних зусиль.

Для усіх ваших текстових документів у Gooba є незліченна кількість тек, тому ви зможете ефективніше організувати свою роботу.

Формати та дизайни текстових полів прості й практичні. У них можуть розібратися навіть люди, які до цього ніколи не мали досвіду роботи з Gooba. Додаток створений для всіх можливих типів користувачів, тому з великою ймовірністю підійде саме вам. Інтерфейс зрозумілий: майже всі інструменти представлені в одному місці, тому заплутатися в керуванні майже неможливо.

Додатки для Mac

Варто прочитати: Кому не обійтись без MacBook

Також щоб зберегти конфіденційність записів, ви завжди можете зайти в налаштування і встановити PIN, який буде відомий тільки вам. Вся інформація в застосунку синхронізується з хмарними серверами й автоматично на них зберігається, тому можна не переживати про те, що замітки випадково зникнуть чи видаляться.

Тут доступна і персоналізація додатку, тому ви зможете змінити всі необхідні налаштування і користуватися тією версією, яка подобається саме вам, а не розробникам.

Gooba – універсальна програма для створення та зберігання заміток, що використовується в першу чергу на Mac і синхронізується з іншими пристроями Apple, а саме: iPhone, iPad, Apple Watch. За потреби ви можете змінити формат вашого тексту і конвертувати його в PDF файл.

Clicker – оптимізація потокових сервісів

Clicker являє собою кілька додатків, які допомагають оптимізувати перегляд фільмів на різних потокових сервісах. Найвідоміші з сервісів, з якими працює Clicker - Netflix, Disney +, YouTube TV і Hulu. Зазвичай браузер на Mac значно урізає можливості відеопослуг, тому цей набір застосунків покликаний зробити ваш перегляд якомога комфортнішим.  

Додатки для Mac

Завантаживши Clicker на iOS ви отримуєте чудову оптимізацію та контроль над відеохостингами. Інтерфейс трохи нагадує головну сторінку Netflix, проте водночас він є досить простим і з його допомогою можна легко персоналізувати свій простір для відпочинку. Автоматичне програвання трейлерів, ефекти зависання картинки на екрані та навіть приховання цілого ряду фільмів – те що може ця програма. Якщо вам не подобається переглядати одні й ті самі заставки в серіях, їх можна відключити в налаштуваннях і в майбутньому Netflix автоматично пропускатиме всі інтро. Також ви можете повністю відключити функцію автовідтворення і тоді всі ваші серіали просто зупинятимуться вкінці окремих серій. Всі ці функції можна налаштувати буквально за кілька кліків у відповідних розділах.

Clicker також підтримує функцію під назвою Touch Bar, з допомогою якої можна повністю керувати процесом відтворення і переходити в розділ «Quick Switcher». Цей розділ створений для того, щоб користувачі могли швидко перемикатися між поточним стрімінгом чи переглянутими відео і миттєво вибирали те, що ви хотіли б подивитися. 

Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер ви знаєте за допомогою яких додатків можна суттєво полегшити й оптимізувати свою роботу в Mac.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Ваша оцінка: