Я шукаю...

У Шанхаї представлений перший автомобіль під брендом Huawei

Авто від Huawei

Huawei - це компанія, заснована ще в 1987 році китайським інженером. У перекладі назва звучить як китайські досягнення. На сьогодні, це величезна корпорація, яка все ширше набирає обертів свого технологічного розвитку. На той момент, стартовий капітал власника був не таким вже й великим і становив всього 21 тисячу юанів, проте завдяки завзятості та знанням у сфері сполучних розробок, він зміг домогтися неймовірного успіху, зрівнявшись з відомими світовими лідерами. Телекомунікаційні компанії тодішньої КНР не імпонували творцеві Huawei й саме це стало рушійною силою його прогресу.

Huawei вийшли на новий рівень розвитку, коли представили світові перший автомобіль. У Китаї його можна придбати від 33 тисяч доларів або дорожче, в залежності від типу приводу.

Авто від Huawei

Варто прочитати: Що таке плівка для об'єктива камери для iPhone 11?

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Технологічний гігант сучасності

Huawei займає провідні позиції у світі з продажу інноваційного обладнання і конкурує зі всесвітньо відомими Apple і Samsung. Вплив обумовлено тим, що корпорація представляє якісні смартфони, наділені численними функціями. Huawei все більше розширює свої можливості щодня пропонуючи своїм шанувальникам нові високотехнологічні гаджети. Випуск автомобіля вразив і привів всіх любителів сучасного обладнання в повний захват.

Однозначно можна читати що Huawei - феномен нашої сучасності. Китайські системи дуже впливають не тільки на випуск чергового смартфона, але і на всю економіку нашого світу в цілому. Перспективи китайського бренду вийшли далеко за межі своєї країни, тому сьогодні ми все можемо спостерігати за прогресом Huawei й користуватися винайденими ними технологіями.

Відмітна особливість компанії і його власника зокрема, полягає в неймовірній схильності до запитів користувачів їх розробками. Він завжди підкреслює, що готовий особисто зустрінеться з клієнтами будь-якого статусу і відповісти на всі питання, оскільки цінує користувача і тільки коштом такого підходу Huawei знайшла свою популярність і успіх.

Авто від Huawei

Варто прочитати: Зміна музичного сервісу в iOS 14.5.

Подробиці розробки автомобіля Huawei

Раніше проходили чутки про те, що прогресивна компанія Huawei планує представити світові абсолютно нову свою розробку у вигляді гібридного автомобіля сучасного зразка. Автомобільне виробництво вимагає ретельного підходу, а також тимчасових і фінансових ресурсів, для створення його були залучені кращі фахівці компанії. Спочатку гігант китайських технологій вів переговори з провідними автомобільними корпораціями. Але незабаром представив свій власний перший гібридний автомобіль у місті Шанхай. Подейкують що технологічна новинка вже доступна до придбання і буде масово поставлятися в автосалони Китаю.

Чудо техніки оснащено півлітрових бензиновим двигуном і масою інших вдосконалених деталей. Машина має два мотори й потужність в 550 кінських сил. Розгін автомобіля проводиться за рекордні 4,7 секунди до 100 км на годину. До того ж машина оснащена сучасною функцією електротяги, на якій може проїхати відстань до 112 км, але це тільки в разі потреби економії заряду. Якщо ж батарея повна і бак пального також, ця відстань збільшується до 1000 км.

Власник корпорації Huawei має намір і далі вдосконалювати автомобільну промисловість, випускаючи нові марки транспортних засобів.

Авто від Huawei

Як виглядає інноваційне чудо техніки

Безумовно автомобіль Huawei виглядає дуже сучасно і просунуте. І зовні й всередині в салоні машини все ретельно продумано для максимального комфорту використання і перебування як пасажирів, так і водія. Інформаційно розважальна система і рідкокристалічний дисплей для здійснення функцій і виконання команд, а також потужна акустична система - тому пряме підтвердження.

Дизайнерський підхід у створенні цього позашляховика видно неозброєним поглядом.

Тоноване скло та округлі форми корпусу транспортного засобу надають йому особливої ​​стилістики та шарму. Позашляховик яскраво нагадує автомобіль майбутнього як зовнішнім виглядом, так і внутрішнім наповненням. Відмінні риси зовнішнього вигляду технологічної новинки полягають в наступних параметрах:

  • поліпшене тонування і специфічний блиск, які не втрачають своєї привабливості і яскравості в процесі експлуатації
  • екосистема Huawei - одна з характерних рис машини
  • кросовер Jolion вийшов в яскраво-синьому кольорі, сірому, зеленому і жовтому
  • автомобіль високий і місткий

Авто від Huawei

Найближчі плани розробок Huawei

За всіма світу у потужної корпорації Huawei безліч шанувальників, які день у день чекають випуску новинок і поліпшених технологій. Що ж вони представлять світу наступним? Можливо вже через десяток років їх автомобіль витіснять класичний ряд провідних марок? За останні роки вони змогли реалізувати понад 4 тисячі різних проєктів, а попереду ще великі інновації.

Генеральний директор компанії відкриває завісу і розповідає про грандіозні плани Huawei на найближче майбутнє. Huawei продовжить впровадження електронних систем з використанням штучного інтелекту, при цьому нас чекають нові вдосконалені моделі звичних гаджетів і портативних ПК. Що стосується автомобільної промисловості, то і тут обчислювальні системи штучного інтелекту будуть залучені по максимуму.

Huawei проводить активну роботу над створенням унікальних чіпів, термінальних пристроїв і хмарних рішень для зберігання. Обчислювальна архітектура їх виробництва дає нам можливість користуватися системами максимально продуманого зразка з мінімальним залученням в них людини. Можливо незабаром ми побачимо машини управляти якими буде настільки просто що робити це зможе навіть дитина. Авто пілотні розробки, а також сервіс компанії - це висококласний рівень, який вдосконалюється з кожним днем.

Ваша оцінка: