Я шукаю...

Огляд програми Microsoft Office для iPad

програми Microsoft Office

У світі ПК Microsoft Office є безумовним лідером. А як йдуть справи в світі гаджетів на iOS? Ще в 2014 році з’явився пакет програм Microsoft Office для iPad.

Що входить в пакет Microsoft Office для iPad

Microsoft Office для iPad складається з трьох програм. Це:

  • текстовий редактор Word;
  • додатки для роботи з таблицями Excel;
  • редактор для роботи з презентаціями PowerPoint.

Огляд додатків для iPad від Microsoft

Якщо порівнювати додатки для iPad від Microsoft з аналогами для Windows, відзначимо, значний крен у бік спрощення інтерфейсу. Але не варто лякатися, простіше не означає гірше. Тут все ясно. Якщо ви вперше відкриваєте додаток для iPad, не доведеться витрачати багато часу на вивчення нововведень. Відразу можна буде починати роботу.

гаджети з програмами

З огляду на обмежений формат екрану iPad, ми бачимо цілком працездатний додаток. Є у програми безкоштовні функції. Без підписки можна переглядати документи, без можливості їх редагування. Після підписки можна встановити програми на 5 пристроїв. Підписка оформляється на весь пакет, оформити її на окремі програми неможливо.

Продуктивність і відображення в планшетній версії, не поступається версії для ПК. Як писалося вище, функціонал максимально схожий з додатком для Windows. Це зроблено для того, щоб власникам гаджетів не довелося переучуватися для роботи з новою програмою. Є тут і свої фішки, які роблять роботу простіше. До таких елементів можна віднести Zoom, який виникає, коли ви починаєте набирати текст. Він допомагає більш точно відобразити позицію курсора. Іншим цікавим елементом є клавіатура для електронних таблиць. На її базі можна створювати клавіатури з персональними налаштуваннями. Непоганим доповненням є і спливаючі меню, які автоматично зникають, коли відображається клавіатура. При завантаженні документу з хмарного сховища він за замовчуванням не зберігається на пристрої, це зроблено для того, щоб не засмічувати внутрішню пам'ять пристрою. Офісні програми прекрасно інтегровані з зовнішньою клавіатурою.

Практика показує, що створені в Microsoft Office для iPad документи після редагують або переглядають з інших пристроїв, рекомендуємо їх відразу ж зберігати в хмарному сховищі.

 Word для iPad

Це аналог текстового редактора Word для десктопної версії. Створювати документи тут можна по заздалегідь обраних шаблоном. Користувачі можуть в них вносити правки, створювати власні. Це може бути лист, резюме, або простий документ. Функціонал практично не відрізняється від десктопної версії. Ви можете додавати таблиці, змінювати стиль, шрифт, додавати ефекти. Word для iPad допоможе не тільки створити документ, але і красиво оформити після.

офіс на планшеті

Дізнайтесь також: Мобільні додатки для бігу: топ 10 помічників

PowerPoint для iPad

Це програма для створення презентацій. З її допомогою можна створювати слайд-шоу, інший креатив. Тут багато стилів, є можливість розробляти оригінальні заголовки. Є можливість додавати різні ефекти й траєкторію, по якій вони будуть з'являтися.

Excel для iPad від Microsoft

Цим додатком найчастіше користуються менеджери. Бухгалтерських програм він не замінить, а ось менеджеру для складання звітів Excel підійде чудово. Тут також є різні шаблони. Вибираєте відповідний, підставляєте сюди свої цифри.

Ширину, висоту клітин можна змінювати. Можна змінювати їх колір. Розробники добавили багато функцій в т. ч. і з математичного аналізу та ін. В таблиці можна додавати й графіки.

Навіщо знадобився Microsoft Office для iPad

Хоч планшети від Епл вельми популярні, в більшості випадків вони слугують для ігор та відпочинку. Їх використовують для перегляду фільмів, серфінгу в інтернеті. Додатки, які використовувалися до цього, не завжди коректно відкривали офісні програми.

офіс на айпаді

Microsoft Office для iPad - одна з небагатьох програм, яка дозволяє працювати з програмами Office з других пристроїв. Тепер iPad став повноправним додатком для роботи в офісі.

Які вимоги для iPad від Microsoft

Щоб відкрити МО, потрібна iOS7 і вище. Всього можна вибрати один з 29 мов, серед них є українська та російська.

Безкоштовні можливості програми обмежені. Без підписки ви зможете:

  1. Переглядати документи.
  2. Копіювати текст з однієї програми до іншої.
  3. Читати коментарі, без можливості відповідати на них.
  4. Ділитися документами поштою, або передавати на них посилання.
  5. Здійснювати фільтрацію даних.
  6. Сортувати інформацію.
  7. Створювати презентації. Переглядати замітки, використовувати програмну указку.

пакет офіс

А ось для того, щоб редагувати інформацію, зберігати зміни, необхідно буде підписатися. Після чого ви зможете: створювати свої документи, редагувати інформацію, зберігати документи, як на пристрої, так і в хмарному сховищі.

Продукт вийшов відмінним. Користувачі залишають позитивні відгуки.

Історія розвитку Microsoft Office для iPad: крок за кроком

Вперше можливість редагувати документи з пакета Office з'явилася в 2010 році. Власники iPad скаржилися, що існуючі на той момент програми не дозволяли повноцінно працювати з компонентами цього додатку.

Безкоштовний Office для iPad з'явився в 2014 році. При цьому, для iPhone додаток став абсолютно безкоштовним. В цьому ж році з'явилася можливість зберігати програми в One Drive і Dropbox. Відкривати документи можна прямо з хмарних сховищ.

офіс для айпад

У 2020 році з'являється можливість додавати в документи замітки, підписувати документи в форматі PDF, сканувати QR-коди, сканувати документи та автоматично переносити дані з фотографій в текстовий редактор або таблиці. Крім класичної світлої теми додалася темна, більш зручна для роботи при поганому освітленні. В цьому ж році з'явилася можливість використовувати мишку / курсор. Тепер стало зручніше працювати текстом, перетягувати об'єкти.

Як бачите, Microsoft і тут поза конкуренцією. Інші компанії, які розробляють подібні редактори і їх набори не змогли зрівнятися з гігантом. Зручність програм від Microsoft ще і в їх сумісності з ПК, пристроями, що працюють на Андроїд. Однозначно рекомендуємо встановити на ваш iPad пакет програм від Майкрософт.

Читайте також: Огляд додатку Day One. Чи варто завантажувати додаток Day One

Ваша оцінка: