Я шукаю...

Як пришвидшити роботу Face ID на iPhone чи iPad?

Face ID на iPhone чи iPad

Функція розпізнавання обличчя Face ID, яка вперше з'явилася у моделях телефонів iPhone X ще у 2017 році, умовно розділила користувачів iPhone та новомодної особливості на два окремих табори. Одна частина користувачів відразу ж не подружились з Face ID, оскільки сканер пальців під назвою Touch ID, на їх думку, був набагато зручніший при користуванні мобільним пристроєм. Інша частина користувачів все ж не розділяє ту увагу, яку приділяють уже застарілій функції Touch ID, адже Face ID має набагато більше переваг, ніж Touch ID. 

Поки користувачі iPhone не можуть визначитись з тим, які особливості їм до вподоби, а які — ні, експерти, що зазвичай віддають перевагу нейтральній позиції у таких суперечках, все ж запевняють, що те, як користувач буде розблоковувати свій власний гаджет, це його особиста справа. Але ось пришвидшити роботу Face ID можна, і, здається, саме така інформація може бути дійсно корисно як для прихильників, так і тих, хто ще не готовий прийняти новий функціонал Apple повністю. 

Для чого потрібна ж функція Face ID? За допомогою технології розпізнавання обличчя власника мобільного гаджету можна розблокувати iPhone та пройти реєстрацію на сайту. Однієї з переваг користування Face ID є можливість внесення оплати за товари чи послуги без зайвого клопоту. 

Варто прочитати: Найцікавіші факти про компанію Apple.

Робота Face ID

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Додати ще одне обличчя Face ID?

Після релізу програмного забезпечення iOS 12 користувачам iPhone довелось знову вивчати функціонал деяких особливостей, адже доповнення до них значно спрощують роботу з телефоном. 

Як у випадку з паспортом, є потреби з часом вклеювати другу фотографію, так і з Face ID. Пофарбували волосся, або дещо змінились риси обличчя? Завжди можна додати ще одне фото, щоб пришвидшити розпізнавання обличчя як постійного користувача гаджету.

Ба більше, можна додати обличчя й зовсім іншої людини, яка при потребі може розблокувати телефон й без вашої присутності. Додаючи обличчя цієї людини у Face ID, власник телефону автоматично дає дозвіл на користування власним гаджетом. 

Варто прочитати: Гаджети для дітей, які сподобаються кожному.

Робота Face ID

Не знаєте, як налаштувати Face ID?

Алгоритм налаштування Face ID є дійсно простим, якщо знати, куди йти, та положення яких важелів у телефонів змінювати. Новим користувачам функції слід відкрити Налаштування, та знайти пункт Face ID та ввести пароль, який просто запам'ятати, але не просто відтворити. Далі потрібно найти пункт під назвою Альтернативна зовнішність. Натиснувши на Розпочати, вважайте, що частина справи щодо завантаження ще одного фото обличчя зроблена. 

Звісно, перш ніж завантажити так звану альтернативну зовнішність, слід підготувати обличчя до сканування через камеру телефону. Телефон необхідно тримати прямо перед собою, щоб зафіксувати його на рівні грудей. Гаджет розміщується під кутом 45 градусів. Рекомендують тримати голову прямо, щоб успішно просканувати верхню і нижню частину обличчя. Під час сканування потрібно здійснити круговий оберт головою. Ба більше, підійняти й опустити голову, щоб підборіддя торкнулось шиї. Попри те, що не все так строго як у паспортному столі, та все ж треба докласти зусиль, щоб не упустити важливих деталей. 

Робота Face ID

Розблокування Face ID без перегортання

Користувачі цінують технологію розпізнавання обличчя за те, що можна розблоковувати власний телефон без перегортання. Для цього потрібно вивести телефон зі стану сну та провести пальцем знизу вверх. Достатньо піднести обличчя до телефону та направити погляд у камеру. Коли на екрані мобільного гаджету з'явиться місце для введення паролю, то можна цей етап проігнорувати. Функція спрацює у тому випадку, як тільки обличчя власника гаджет з'явиться в об'єктиві камери. 

У Apple запевняють, що технологія Face ID є надійнішою, аніж Touch ID. У цьому випадку стануть у пригоді цифри. Якщо йдеться про Face ID, один шанс на мільйон, що людина, яка тимчасового заволоділа телефоном, зможе його розблокувати. З Touch ID трішки інша ситуація, адже там йдеться про один шанс на 50 000, що людина все-таки може отримати доступ до персональних даних, що знаходяться у мобільному гаджету. 

Що робити, якщо Face ID не фокусується?

Існують випадки, коли виникають труднощі з фокусуванням у Face ID. Звісно, їх можна уникнути, якщо знати про тонкощі роботи цієї технології. 

Перш за все, йдеться про положення обличчя перед об'єктивом камери. Попри те, що під час сканування обличчя, власника гаджету здійснювати кругові оберти головою, опускає і підіймає голову для більш детального сканування, все ж тримати голову потрібно прямо і перед скануванням для розблокування телефону. Якщо ігнорувати це просте правило, можна зіткнутись з проблемами при розблокуванні телефону. 

Окрім положення голови, слід врахувати й той факт, що слід уникати яскравого світла при скануванні через Face ID. Адже потік яскравого світла може заважати нормальній роботі сканера. 

Щоб захистити власника гаджету від спроби злому через Face ID, якщо сканування буде невдалим знову і знову, скоріш за все, функція просто перестане працювати. Подібне рішення є лишень одним зі способів захистити мобільний гаджет. 

Якщо додати альтернативний варіант обличчя в Face ID, можна не тільки пришвидшити роботу сканера для розпізнавання обличчя користувача телефону, але й уникнути неприємних ситуацій з розблокуванням телефону через невдале сканування зовнішності. 

Робота Face ID

Що вибрати: палець чи обличчя?

Мабуть, досить складно вибрати між двома технологіями, які розроблені з метою захистити мобільний телефон від злому та крадіжки персональних даних. Та все ж Touch ID має довгу історію, тому деякі користувачі мають вироблену звичку сканування пальця для розблокування телефону, у той час, як для роботи з Face ID, хто не користувався цією функцією раніше, прийдеться налаштувати себе на інший алгоритм роботи. Ба більше, у випадку несправності Touch ID вартість відновлення роботи технології у сервісному центрі є не такою високою, як при виявленні несправності Face ID. 

То чому ж слід все-таки вибрати Face ID? На боці технології розпізнавання обличчя не тільки посилений захист мобільного гаджету. З Face ID існує мінімальний ризик, що все-таки хтось може зламати цю систему захисту мобільного гаджету.

Ваша оцінка: