Я шукаю...

Найпоширеніші проблеми з Apple Watch

Найпоширеніші проблеми з Apple Watch

Apple Watch є одним із найпопулярніших і найбагатофункціональніших пристроїв для носіння . Знахідка для користувачів iOS: Apple Watch підключається до вашого iPhone, щоб тримати вас в курсі всього: від текстових повідомлень і сповіщень до моніторингу стану здоров’я. Час від часу на Apple Watch можуть виникати збої та помилки, які ускладнюють роботу користувача.

Ізопропіловий спирт

Незалежно від того, чи виникають у вас проблеми з підключенням до iPhone, отриманням сповіщень або, здається, ви не можете здійснювати транзакції за допомогою Apple Pay, ми зібрали цей список деяких із найпоширеніших проблем Apple Watch із рішеннями та порадами щодо їх усунення. кожна поразка.

Перезапустіть Apple Watch

Перш ніж ми перейдемо до списку більш конкретних проблем Apple Watch і їх можливих рішень, є кілька речей, які ви повинні спробувати одразу. По-перше, перезапустіть Apple Watch. Це може звучати як кліше, але багато дивної поведінки дійсно усуваються простим перезавантаженням. Ось як це зробити.

Крок 1. Переконайтеся, що Apple Watch не підключено до зарядного пристрою, і утримуйте бічну кнопку , доки не з’явиться екран із повзунками Medical ID і Emergency SOS.

Крок 2. Якщо ваш пристрій використовує watchOS 10 або новішої версії, ви повинні побачити кнопку живлення у верхньому правому куті. Виберіть це, і має з’явитися повзунок «Вимкнути».

Якщо ваш пристрій використовує watchOS 8 або старішої версії, ви побачите повзунок «Вимкнути живлення» на першому екрані над повзунком «Медичний ідентифікатор».

Крок 3. Виберіть білу кнопку ліворуч від «Вимкнути» та перетягніть її праворуч. Ваш Apple Watch має вимкнутися.

Крок 4. Зачекайте принаймні 10 секунд, щоб переконатися, що годинник повністю вимкнувся, а потім знову натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки не з’явиться логотип Apple. Потім відпустіть його та зачекайте, доки Apple Watch завершить резервне копіювання.

Якщо ваш Apple Watch не запускається або не вмикається, ви можете примусово перезапустити його, утримуючи бічні кнопки та кнопки Digital Crown разом протягом 10 секунд, доки не з’явиться логотип Apple. Це також працює для перезавантаження годинника у випадку, якщо програма зависла або вона іншим чином перестала відповідати.

Переконайтеся, що програмне забезпечення Apple Watch оновлено

Другий поширений крок — переконатися, що ваш Apple Watch працює під керуванням останньої офіційної версії watchOS. Apple регулярно виправляє проблеми навіть із, здавалося б, незначними оновленнями, тож цілком можливо, що будь-яка проблема, з якою ви зіткнулися, уже вирішена, і вам просто потрібно застосувати оновлення, щоб скористатися цим.

Хоча це правда, що ваш Apple Watch має автоматично встановлювати оновлення (якщо ви явно не вимкнули це налаштування), інколи для появи цих автоматичних оновлень можуть знадобитися дні або навіть тижні. Перевірка вручну є надійним способом отримати останні оновлення якнайшвидше. Ви можете зробити це з Apple Watch або iPhone. Ось як:

Крок 1. Щоб перевірити наявність оновлень watchOS на Apple Watch, відкрийте програму «Налаштування» та виберіть « Загальні » > «Оновлення ПЗ» .

Щоб перевірити наявність оновлень watchOS на вашому iPhone, відкрийте програму Watch і виберіть Загальні > Оновлення програмного забезпечення .

Крок 2. Ваш пристрій зв’яжеться з серверами Apple, щоб перевірити, чи очікуються оновлення. Якщо такий знайдено, ви можете встановити його, вибравши Завантажити та встановити . В іншому випадку вам буде повідомлено, що ваш Apple Watch оновлено.

Крок 3. Якщо ви перевіряєте наявність оновлень із програми Watch на своєму iPhone, вам також буде показано версію watchOS, встановлену на вашому носії. Якщо ви робите це з Apple Watch, вам просто повідомлять, що ваш пристрій оновлено. Якщо вам цікаво, ви можете дізнатися, яку версію ви використовуєте, вибравши Загальні > Про програму налаштувань годинника.

Зверніть увагу, що лише Apple Watch Series 4 і новіші версії можна оновити до watchOS 10. Якщо ви все ще користуєтеся Apple Watch Series 3, ви не зможете перейти за межі останнього випуску watchOS 8. Це 8.8.1 як цього написання — і, ймовірно, залишатиметься останньою, якщо Apple не виявить у цій версії критичну помилку безпеки й не потребуватиме випуску для неї виправлення.

Apple Watch не оновлюється

Якщо у вас виникли проблеми з оновленням Apple Watch до останньої версії watchOS, спробуйте перезавантажити Apple Watch і iPhone і знову запустити оновлення. Якщо Apple Watch все одно не вдається оновити, це, ймовірно, результат невдалої спроби завантаження. 

Ось як очистити це, щоб ви могли завантажити нову версію засобу оновлення watchOS:

Крок 1. На своєму iPhone відкрийте програму Watch .

Крок 2: Виберіть «Загальні» на вкладці «Мій годинник».

Крок 3: Прокрутіть униз і виберіть Пам’ять . Через кілька секунд ви побачите список того, що займає місце на Apple Watch.

Крок 4: Знайдіть запис для оновлення watchOS, виберіть його та виберіть «Видалити» , щоб видалити його зі сховища Apple Watch.

Крім того, пам’ятайте, що хоча ви можете завантажити оновлення watchOS у будь-який час, якщо ваш iPhone перебуває в радіусі дії вашого Apple Watch і під’єднано до Wi-Fi, оновлення фактично не встановиться, доки ваш Apple Watch не зарядиться принаймні до 50 % і сидить на зарядному пристрої.

Також цікаво прочитати статтю про Airdrop. Ви дізнаєтеся, що це таке, його переваги.

Apple Watch застряг у резерві заряду або не заряджається

Якщо ваш Apple Watch не заряджається, коли ви під’єднуєте його до магнітного зарядного пристрою, є кілька речей, які ви можете спробувати, перш ніж віддавати його на обслуговування.

Крок 1: Спробуйте зарядити за допомогою офіційного кабелю Apple Magnetic Charging, який входить до комплекту Apple Watch, і переконайтеся, що він належним чином підключений до USB-адаптера живлення та розетки.

Крок 2: Очистіть задню частину Apple Watch і верхню частину магнітного зарядного пристрою, щоб переконатися, що ніщо не заважає магнітному контакту. Також переконайтеся, що ви зняли пластикову плівку з обох сторін зарядного диска.

Крок 3: Якщо ваш Apple Watch усе ще не заряджається, спробуйте примусово перезапустити його, утримуючи бічну кнопку та Digital Crown протягом 10 секунд, доки не з’явиться логотип Apple.

Зауважте: якщо акумулятор вашого Apple Watch розрядився настільки, що він навіть не світиться в режимі Power Reserve, можливо, вам доведеться зачекати кілька хвилин, перш ніж на циферблаті з’явиться зелена блискавка, щоб підтвердити, що годинник заряджається.

Apple Watch постійно запитує пароль

Іноді ваш Apple Watch може неодноразово просити ввести пароль. Не зовсім зрозуміло, що спричиняє цю проблему, але переконайтеся, що наведені нижче параметри ввімкнено та змініть пароль, щоб вирішити її.

Крок 1. Відкрийте програму Watch на своєму iPhone і виберіть Passcode на вкладці My Watch .

Крок 2. Переконайтеся, що виявлення зап’ястя та розблокування за допомогою iPhone увімкнено.

Крок 3. Виберіть «Змінити пароль» і дотримуйтесь інструкцій, щоб установити новий пароль на Apple Watch.

Крок 4. Переконайтеся, що ваш Apple Watch щільно прилягає до зап’ястка, тильна сторона постійно торкається вашої шкіри — не носіть поверх одягу. 

Функція виявлення зап’ястя залежить від контакту зі шкірою, щоб утримувати ваш Apple Watch розблокованим, тому, якщо ваш Apple Watch не може виявити ваше зап’ястя, вам знадобиться пароль щоразу, коли ви захочете ним скористатися, як і коли ви його не носите.

Apple Watch не вмикаються, якщо підняти зап’ястя

Якщо ваш Apple Watch не підсвічується належним чином під час підняття зап’ястя — або залишається порожнім, або показує затемнений постійний дисплей — ось кілька речей, які ви можете перевірити.

Крок 1. Переконайтеся, що параметр Wake on Wrist Raise увімкнено. Це можна знайти в розділі «Дисплей і яскравість» у програмі iPhone Watch або програмі «Налаштування Apple Watch». Якщо це вже ввімкнено, спробуйте вимкнути його та знову ввімкнути, щоб скинути налаштування.

Крок 2. Переконайтеся, що ваш Apple Watch не перебуває в режимі театру. Як випливає з назви, це налаштування призначено для запобігання випадковому освітленню Apple Watch у затемненому кінотеатрі, що може відвернути увагу оточуючих.

Коли ввімкнено режим театру, у верхній частині екрана має з’явитися маленький помаранчевий значок, схожий на пару масок. Щоб вимкнути режим театру, торкніться екрана годинника або поверніть Digital Crown, щоб вивести його з режиму сну, а потім натисніть бічну кнопку, щоб відкрити Центр керування (для watchOS 9 або старіших версій проведіть пальцем знизу вгору, щоб відкрити Центр керування)

Bluetooth не підключається або часто відключається

Якщо у вас виникають проблеми з підключенням Apple Watch до пристрою Bluetooth, наприклад навушників чи фітнес-аксесуарів, або якщо ваш Apple Watch часто від’єднується від вашого iPhone, ось кілька речей, які ви можете спробувати відновити роботу.

Крок 1. По-перше, близькість має значення для Bluetooth, і деякі пристрої можуть бути більш чутливими до цього, ніж інші. Деякі люди повідомляють про кращу продуктивність, просто перемикаючи пристрій, яким вони користуються, на той самий бік свого тіла, що й Apple Watch. Ви також можете спробувати переключити Apple Watch на інше зап’ястя. Така невелика зміна відстані не повинна мати значення, але деякі пристрої можуть бути вибагливими, тому варто спробувати.

Крок 2. Вимкніть і знову ввімкніть Bluetooth на Apple Watch. Це можна знайти в розділі Bluetooth програми Налаштування.

Крок 3. Якщо проблема пов’язана з навушниками Bluetooth і потоковою музикою, синхронізація списку відтворення з Apple Watch і вимкнення Bluetooth на iPhone може допомогти. Це дозволяє уникнути додаткових перешкод Bluetooth і може дозволити вашій музиці без проблем відтворюватися без дратівливих відключень.

Спершу спробуйте вимкнути Bluetooth за допомогою піктограми в Центрі керування iPhone, доступ до якого можна отримати, провівши пальцем вниз від верхнього правого кута екрана iPhone. Це вимикає підключення Bluetooth від вашого iPhone до таких пристроїв, як навушники, але залишає Bluetooth увімкненим для зв’язку з вашим Apple Watch, тому ви все одно зможете підключитися до Інтернету та отримувати сповіщення від свого iPhone.

Якщо це не допомогло, спробуйте повністю вимкнути радіо Bluetooth на вашому iPhone, перейшовши в програму «Налаштування», вибравши Bluetooth і вимкнувши його. Це призведе до від’єднання Apple Watch від iPhone, але ви все одно зможете слухати музику, збережену на вашому годиннику, і будь-які дані тренування будуть синхронізовані з вашим iPhone, коли ви знову ввімкнете Bluetooth після завершення пробіжки.

Apple Watch не відстежує активність

Іноді ваш Apple Watch не відстежує належним чином ваші тренування. Це може мати кілька форм, наприклад неточні або відсутні показники тренування, відсутність відстеження ваших маршрутів або дані тренування з Apple Watch не відображаються на вашому iPhone.

Крок 1. Якщо ваші дані про тренування точні на вашому Apple Watch, але не відображаються належним чином на вашому iPhone, переконайтеся, що Bluetooth увімкнено в розділі « Налаштування» > Bluetooth на iPhone та Apple Watch, і спробуйте перезавантажити обидва пристрої, щоб перевірити, чи відбувається синхронізація. вгору.

Крок 2. Якщо ви отримуєте неточні показання таких речей, як спалені калорії або частота серцевих скорочень, переконайтеся, що ваш Apple Watch не надто вільно тримається на зап’ясті. Регулювання ремінця може допомогти годиннику краще відстежувати вашу активність.

Цю проблему часто можна помітити, коли під час тренування індикатор серцевого ритму стає блідим сірим, показуючи, що Apple Watch неправильно вимірює частоту серцевих скорочень із зап’ястка. Час від часу під час тренувань це трапляється ненормально, але якщо це трапляється частіше, це може свідчити про проблему з підгонкою Apple Watch, помилку в програмному забезпеченні watchOS або проблему з фізичним датчиком пульсу.

Крок 3. Якщо дані про тренування здаються неточними, можливо, потрібно відкалібрувати годинник. Ви можете почати цей процес, відкривши програму Watch на своєму iPhone, вибравши «Конфіденційність» > «Скинути дані калібрування» та дотримуючись інструкцій щодо калібрування.

Крок 4. Переконайтеся, що ваша особиста інформація, як-от зріст і вага, актуальна. Apple Watch використовує ці дані для обчислення таких показників, як кількість спалених калорій, тому, хоча це не завадить вашому Apple Watch відстежувати ваші тренування, отримані дані можуть бути не такими точними, якщо ця інформація застаріла.

Ви можете перевірити це, відкривши програму Watch на своєму iPhone і вибравши Health > Health Details . Якщо щось потрібно змінити, натисніть кнопку «Редагувати» у верхньому правому куті та внесіть необхідні оновлення. Це включає додавання будь-яких ліків, які ви приймаєте, які можуть вплинути на ваш пульс.

Крок 5. Якщо ваші пішохідні чи бігові маршрути не відстежуються належним чином, переконайтеся, що служби локації ввімкнено в розділі « Конфіденційність і безпека» > «Служби локації» у програмі «Налаштування» iPhone. Обидва циферблати Apple Watch Faces і Apple Watch Workout мають бути налаштовані на « Під час використання » з увімкненим функцією точного розташування .

Крім того, переконайтеся, що ви використовуєте версію для ходьби або бігу на відкритому повітрі , оскільки GPS на вашому Apple Watch не працює під час тренувань у приміщенні.

Сповіщення не з’являються на Apple Watch

Якщо сповіщення не відображаються на вашому Apple Watch так, як вони повинні бути, найімовірнішою причиною є те, що Apple Watch заблоковано або ввімкнено режим фокусування з налаштуванням «Не турбувати». 

Ось що можна перевірити:

Крок 1. Ви не отримуватимете сповіщень, коли Apple Watch заблоковано за допомогою пароля. Якщо ви ввімкнули функцію виявлення зап’ястя в меню «Налаштування» > «Пароль» , ваш Apple Watch залишатиметься розблокованим, поки ви його носите, але заблокується, щойно він втрачає контакт із вашою шкірою.

Це означає, що він спочатку блокуватиметься кожного разу, коли ви його одягатимете знову, тому ви не отримуватимете сповіщень, доки не розблокуєте годинник, ввівши код доступу безпосередньо або розблокувавши свій спарений телефон (якщо розблокувати за допомогою iPhone увімкнено в розділі Налаштування > Пароль ).

Зауважте, що якщо функцію виявлення зап’ястя вимкнено, ваш Apple Watch заблокується через кілька секунд після того, як ви припините взаємодіяти з ним, блокуючи всі сповіщення, доки ви не розблокуєте його знову.

Крок 2. Ваш Apple Watch відображатиме будь-які режими фокусування , які ви встановили на своєму спареному iPhone, тому, якщо ви заблокували сповіщення через режим «Не турбувати» або «Тихий час» , це також відобразиться на Apple Watch.

Ви можете перевірити, чи ввімкнено режим фокусування, знайшовши відповідну піктограму у верхній частині циферблата, і ви можете вимкнути (або ввімкнути) режими фокусування, провівши пальцем угору по циферблату, щоб відкрити Центр керування та пошукати Значок режиму фокусування. Якщо ввімкнено режим фокусування, він відповідатиме всьому, що ви бачите у верхній частині циферблата.

Крок 3. Якщо ви не отримуєте сповіщень лише від певних програм, переконайтеся, що їх увімкнено на вашому Apple Watch. Вони не завжди віддзеркалюють ваші налаштування iPhone, тому варто швидко зайти в розділ сповіщень у програмі Watch вашого iPhone і переконатися, що все там налаштовано так, як вам подобається.

Опція «Повідомити, коли залишився» недоступна на Apple Watch

Деякі люди скаржилися , що функція Notify When Left Behind, яка була представлена ​​в iOS 15, не працює на Apple Watch. Під час спроби налаштувати опцію неактивно, і вони повідомляють, що функція недоступна. Здається, це найчастіше трапляється з Apple Watch Series 6, але не тільки для цієї моделі.

Це проблема програмного забезпечення, відома Apple, і вважається, що її було вирішено в пізніших випусках iOS 15 і watchOS 8, тому найкраще переконатися, що на вашому iPhone і Apple Watch встановлено останні офіційні випуски. 

Якщо ви продовжуєте відчувати проблеми, ви можете спробувати наступне:

Крок 1. Закрийте програму «Знайти мене» та перезапустіть iPhone та Apple Watch. Так само вимкніть опцію «Повідомити залишених», а потім увімкніть її знову.

Крок 2. Переконайтеся, що ви використовуєте той самий Apple ID для своїх iPhone і Apple Watch. Сповіщення Notify When Left Behind не працюватимуть, якщо ваші пристрої ввійшли в різні облікові записи Apple ID.

Крок 3. На своєму iPhone відкрийте програму «Налаштування» та виберіть «Конфіденційність і безпека» > «Служби визначення місцезнаходження».

Переконайтеся, що у вас увімкнено Служби визначення місцезнаходження та встановлено параметр « Дозволити під час використання програми » для всіх налаштувань «Пошук Apple Watch...», а також увімкнуто точне місцезнаходження.

Apple Watch не підключається до LTE

Після випуску Apple Watch Series 3, першої моделі носимого пристрою з підтримкою LTE, ми побачили більше кількох повідомлень про проблеми з підключенням до стільникової мережі. Apple давно виправила цю помилку, яка була пов’язана з перемиканням між Bluetooth, Wi-Fi і LTE.

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, коли ваш стільниковий Apple Watch відмовляється підключатися до мережі LTE, це, швидше за все, або збій у тому, як ваш план був налаштований на Apple Watch, або проблема з боку вашого оператора.

Крок 1. Спробуйте знову налаштувати тарифний план стільникового зв’язку за допомогою програми Watch на своєму iPhone. Виберіть «Стільниковий зв’язок» , натисніть кнопку « i» праворуч від назви оператора, а потім виберіть « Видалити тарифний план [оператора]» у спливаючому вікні, яке з’явиться внизу екрана.

Після видалення плану ви можете додати його знову, вибравши Додати новий план і дотримуючись інструкцій, щоб повторно активувати його у свого оператора.

Крок 2. Якщо це не вирішить проблему, зверніться до свого оператора мобільного зв’язку. Ми бачили звіти, зокрема від клієнтів AT&T, про те, що їхній план LTE потрібно було повторно ініціалізувати оператором, щоб усе знову почало працювати належним чином.

Шкіра під Apple Watch відчуває дискомфорт і свербить

У деяких людей ділянка шкіри, яка безпосередньо контактує з датчиками Apple Watch, може свербіти та відчувати дискомфорт, особливо після тривалого носіння. Деякі люди мають цю проблему з годинниками загалом, але навіть ті, хто ніколи не стикався з цією проблемою на інших годинниках, можуть виявити, що сенсорні точки на Apple Watch особливо дратують.

На жаль, зазвичай це проблема чутливості шкіри, тому технічного рішення для цього насправді немає. Однак є кілька способів зменшити його вплив:

Крок 1. Послабте ремінець Apple Watch. Іноді проблема може бути спричинена тим, що піт затримується між шкірою та датчиками, фактично знижуючи здатність вашої шкіри дихати. Трохи послабте ремінь, і додатковий простір дозволить вашій шкірі трохи краще дихати. Це також не повинно сильно впливати на датчики Apple Watch, доки вони контактують зі шкірою; їм не обов’язково щільно притискатися до зап’ястка, просто торкаючись до нього.

Крок 2. Щодня робіть заплановану перерву в роботі Apple Watch. Дайте годиннику зарядитися, а вашій шкірі – відновитися. Якщо ваші симптоми незначні, лише невелика перерва може зупинити подразнення. Можливо, вам доведеться відмовитися від відстеження сну або принаймні брати відпустку на кілька ночей щотижня, але дозволити зап’ястку дихати вночі може мати велике значення.

Крок 3. Ви не застрягли на фтореластомерному ремінці, який постачається зі стандартними моделями Apple Watch, який, погодьтеся, може дратувати протягом тривалого періоду носіння. Одна з чудових переваг популярності Apple Watch полягає в тому, що існує величезний вибір різних ремінців і ремінців , тож ви можете виявити, що заміна ремінця на ремінець із більш дихаючого матеріалу допоможе зменшити подразнення шкіри.

Перегрів Apple Watch

Кілька років тому кілька власників Apple Watch SE поділилися повідомленнями про те, що їхні носяться пристрої надзвичайно нагріваються на їхніх зап’ястях. Зазвичай це супроводжувалося фізичним пошкодженням екрана годинника.

Останнім часом ми не чули жодних повідомлень про це. І все-таки, якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли ваш годинник нагрівається до незручності, краще зняти його та дати акумулятору розрядитися — не ставте його на зарядний пристрій, оскільки це може посилити проблему. Це майже напевно апаратна несправність, тому найкраще віднести його до магазину Apple або в авторизований сервісний центр Apple, перш ніж намагатися одягнути його знову.

Низький час автономної роботи

Apple обіцяє до 18 годин роботи від батареї для Apple Watch, і хоча ваш пробіг залежить від цього, відносно нові Apple Watch все одно зможуть забезпечити вас протягом дня, перш ніж вам доведеться заправлятися.

Майте на увазі, що літій-іонні батареї, які використовуються в більшості сучасних електроніки, мають обмежену кількість циклів заряду. Для Apple Watch це 500 повних розрядів і перезарядок. Коли це число буде досягнуто, ємність акумулятора почне повільно падати. Для більшості користувачів Apple Watch це працює приблизно через два роки нормального використання, перш ніж це стане помітним. 

Отже, якщо ви все ще носите Apple Watch, якому більше двох-трьох років, і ваша батарея більше не розряджається, вам, швидше за все, доведеться або замінити батарею, або перейти на новішу модель.

Незалежно від того, новий чи старий, ось кілька речей, які ви можете спробувати подовжити час автономної роботи Apple Watch:

Крок 1. Якщо у вас стільникова модель Apple Watch, майте на увазі, що LTE розряджає батарею значно швидше. Використовувати Apple Watch через Wi-Fi значно краще, але час роботи акумулятора буде найкращим, якщо ви тримаєте iPhone поруч. Ваш iPhone має набагато більший акумулятор, тому ваш Apple Watch вважає за краще дозволити йому виконувати важку роботу, пов’язану з енергоємним обміном даними.

Якщо ви регулярно виходите на вулицю без свого iPhone, відключення стільникового зв’язку може значно збільшити час роботи акумулятора. Ви можете легко вимикати та вмикати стільниковий зв’язок за допомогою Центру керування, доступ до якого можна отримати, провівши пальцем угору від нижньої частини екрана під час перегляду циферблата. Або будь-коли беріть із собою iPhone.

Крок 2. Якщо у вас Apple Watch Series 5 або новішої версії з постійно увімкненим дисплеєм, можливо, ви зможете трохи заощадити електроенергію, вимкнувши це в меню «Налаштування» > «Дисплей і яскравість» . Завжди ввімкнений дисплей розроблений для споживання дуже мало енергії, але якщо ваш Apple Watch старіший і акумулятор розряджається, кожна дрібниця допоможе.

Крок 3. Перебуваючи в налаштуваннях дисплея та яскравості , спробуйте зменшити яскравість дисплея. Знову ж таки, будь-яке енергозбереження може допомогти тут.

Крок 4. Подібним чином, вимкнувши функцію «Пробудження під час підняття зап’ястя» в налаштуваннях «Дисплей і яскравість», ваш дисплей не вмикатиметься так часто, особливо якщо ви частіше рухаєте зап’ястям. Коли це налаштування вимкнено, вам потрібно торкнутися екрана або перемістити коронку Digital Crown, щоб увімкнути її.

Крок 5. Відкрийте програму Watch на своєму iPhone і виберіть «Сповіщення» , щоб переглянути все, що може бути непотрібним у вашому зап’ясті. Менша кількість сповіщень означає менше відчуттів, звуків і активації дисплея. Крім того, ви будете спокійні, відфільтровуючи речі, які насправді не настільки термінові, щоб з’явитися на вашому годиннику.

Крок 6. Якщо ви використовуєте watchOS 10 або новішої версії, ви можете ввімкнути режим низького енергоспоживання , щоб автоматично вимкнути багато енергоємних фонових функцій одночасно. Це включає вимірювання частоти серцевих скорочень і кисню в крові та сповіщення, постійний дисплей, а також постійне Wi-Fi і стільникове з’єднання. 

Ця остання частина означає, що ви не отримуватимете сповіщень, повідомлень або навіть телефонних дзвінків, якщо вашого iPhone немає поруч, хоча ви все одно зможете підключитися до Інтернету, коли відкриєте програму, яка потребує з’єднання для передачі даних.

Ви можете ввімкнути режим низького енергоспоживання, провівши пальцем угору, щоб відкрити Центр керування, вибравши піктограму відсотка заряду акумулятора та перемкнувши перемикач Режим низького енергоспоживання . Прокрутіть униз і виберіть « Увімкнути» , щоб увімкнути його, доки ви не вимкнете його вручну, або « Увімкнути на...» , щоб вибрати проміжок часу в один, два чи три дні.

Крок 7. Ви також можете автоматично оптимізувати час роботи від батареї під час тренувань, увімкнувши режим низького енергоспоживання на початку тренування та додатково зменшивши кількість вимірювань GPS і частоти серцевих скорочень під час бігу чи походу. Ви можете знайти ці параметри в «Параметрах» > «Тренування» на Apple Watch або в розділі «Тренування» програми iPhone Watch. Для цієї функції потрібен Apple Watch Series 8 , Apple Watch SE (2022) або Apple Watch Ultra з ОС watchOS 9.1.

Крок 8. Якщо у вас старіший Apple Watch або ви ще не оновили до watchOS 10, у вас буде лише можливість перевести Apple Watch у режим Power Reserve. Це практично повністю вимикає Apple Watch, вимикаючи всі розширені функції та перетворюючи ваш розумний годинник просто на годинник. Однак це краще, ніж вимкнути його й залишитися без годинника, і ви можете знову вийняти годинник із Power Reserve, коли вам знадобиться, щоб він знову став розумним годинником.

Щоб увімкнути режим Power Reserve вручну, натисніть бічну кнопку Apple Watch, щоб відкрити Центр керування (або проведіть пальцем угору по циферблату для watchOS 9 або старішої версії)

Не знаєте як перенести закладки, історію і паролі з Chrome в Safari? Прочитайте статтю і дізнайтеся трохи більше.

Відновіть заводські налаштування Apple Watch

Хоча це більш радикальний крок, якщо все інше не допомагає, ви можете легко відновити заводські налаштування Apple Watch, а потім знову підключити його до свого iPhone, ніби це новий пристрій. Коли ви це зробите, у вас буде можливість відновити з останньої резервної копії або почати заново.

Крок 1. Відкрийте програму Watch на своєму iPhone.

Крок 2. Виберіть Усі годинники у верхньому лівому куті екрана «Мій годинник».

Крок 3. Натисніть кнопку i праворуч від годинника, пару з яким потрібно від’єднати.

Крок 4. Виберіть «Роз’єднати Apple Watch» у нижній частині екрана, а потім виберіть « Роз’єднати [ім’я вашого Apple Watch] для підтвердження.

Крок 5. Якщо ви використовуєте стільниковий Apple Watch, вас запитають, чи хочете ви зберегти свій тарифний план стільникового зв’язку чи видалити його. У більшості випадків вам слід вибрати «Зберегти план стільникового зв’язку» , оскільки ви знову налаштовуватимете Apple Watch.

Якщо ви вирішите видалити свій план, його буде вимкнено на eSIM у вашому Apple Watch. Залежно від вашого оператора, вам може знадобитися зв’язатися з ним, щоб налаштувати його знову. Зауважте, що видалення вашого плану таким чином не призведе до автоматичного скасування вашої підписки у вашого оператора мобільного зв’язку.

Крок 6. Коли з’явиться відповідний запит, введіть пароль Apple ID і виберіть Роз’єднати. Цей додатковий крок безпеки підтверджує, що ви дозволяєте видалити Apple Watch зі свого облікового запису, і вимикає функції блокування активації та функції Find My Watch.

Крок 7. Ваш iPhone створить нову резервну копію вашого Apple Watch, а потім продовжить видаляти весь вміст і налаштування носимого пристрою. Ця резервна копія зберігається на вашому iPhone і додається до будь-яких резервних копій, які ви робите з iPhone в iCloud або на комп’ютер.

Резервні копії Apple Watch містять більшість даних і налаштувань вашого годинника; однак з міркувань безпеки резервні копії кредитних і дебетових карток, які використовуються для Apple Pay, з’єднання Bluetooth і пароля Apple Watch, не створюються, тому вам потрібно буде налаштувати їх знову.

Крок 8. Після завершення процесу Apple Watch має перезавантажитися до початкового екрана налаштування. Продовжуйте сполучати його з вашим iPhone, ніби це новий Apple Watch.

Якщо ви налаштовуєте його за допомогою того самого iPhone, з якого ви від’єднали його, або нового iPhone, на який ви перенесли свої дані, вам буде запропоновано відновити з попередньої резервної копії або налаштувати його як новий пристрій.

Залежно від проблеми, яка у вас виникла, було б доцільно пропустити резервне копіювання та налаштувати його як нове, щоб побачити, чи проблема повториться. 

Якщо це так, ви, швидше за все, зіткнулися з проблемою обладнання або watchOS. Однак, якщо все гаразд, ви можете виконати наведені вище дії, щоб знову від’єднати Apple Watch, а потім відновити його з попередньої резервної копії під час налаштування.

Потерті кнопки

Хоча більша частина інтерфейсу Apple Watch заснована на екрані, бічна коронка Digital Crown і бічна кнопка є ключовими частинами вашого досвіду користувача. Якщо ви помітили, що ваш Digital Crown не обертається належним чином, або ви не можете змусити бічну кнопку реагувати, можливо, ви маєте справу з липкими компонентами. Накопичення сміття та бруду не підходить для цих кроків!

Крок 1. Вимкніть Apple Watch і зніміть ремінець.

Крок 2. Змочіть Q-наконечник в ізопропіловому спирті, потім обережно проведіть Q-наконечником по борозенках, швах і поверхні коронки Digital Crown і бічної кнопки.

Крок 3. Крім того, ви можете використовувати теплу проточну воду; хоча ізопропіловий спирт має кращі шанси розщепити міцніші речовини.

Крок 4. Використовуйте сухий кінець Q-tip, щоб вбрати зайву рідину.

 

Ваша оцінка: