Я шукаю...

Нові рендери представляють, як може виглядати iPhone 13 mini

Як буде виглядати iPhone 13 mini?

iPhone 13 mini, скоріш за все, буде останнім смартфоном невеликого розміру від компанії Apple. У 2021-му році на початку осені будуть представлені такі гаджети: iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro й iPhone 13 Pro Max.

Люди хочуть дізнатися відмінності між iPhone 12 mini й iPhone 13 mini. Говорять, що не буде великих змін стосовно зовнішнього вигляду. 13 mini буде мати зменшений виріз екрану, а також інше розміщення камер (по діагоналі, а не вертикально). Саме така відмінність робить iPhone 13 mini унікальним. До речі, блок камер мають більший розмір, ніж його попередники. Це також означає, що робота камер буде покращена, не дивлячись на розмір гаджету. Лінзи мають особисте скло, тому потрібно їх витирати окремо один від одного.

Усі нові моделі смартфонів, які будуть продемонстровані в кінці 2021-го року, матимуть систему A15 Bionic, підтримку Wi-Fi 6Е, покращені камери та дисплеї LTPO від Samsung. Екран буде мати високу частоту оновлення, чудовий інтерфейс, високоякісне енергоощадження, також буде Face ID і Touch ID.

Компанія Apple отримала поразку щодо продажів iPhone 12 mini. Тому, всі очікували, що вироблення невеликих смартфонів буде завершеним. Але, iPhone 13 mini закінчить цю епоху. Можливо, саме ця модель принесе компанії успіх і задоволення майбутнім користувачам.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Чи буде компанія Apple випускати iPhone mini?

З кожним випуском нового смартфона від Apple можна помітити, що розмір екрану й корпусу збільшується. І це подобається більшості покупців. Людям до вподоби великі і якісні екрани, де можна з комфортом подивитися фільм чи пограти гру. Але є і такі користувачі, які є любителями невеликих екранів. Тому, такі смартфони як iPhone 12 mini й iPhone 13 mini можуть підійти такій групі користувачів. Комусь краще користуватися смартфоном лише однією рукою і щоб без проблем поміщався в кишеню.

До речі, нова лінійка iPhone 13 буде мати нові й різноманітні кольори: матово-чорний й оранжевий. Останній колір більш схожий до бронзового відтінку, має дуже приватний вигляд. Але, можливо, випуск цього кольору може бути скасовуваний. Надіємось, що ми зможемо побачити новий iPhone в такому унікальному вигляді. Чорний колір також буде мати незвичний для нас вигляд.

Також компанія Apple проводить роботу над оновленням покриття рамки смартфонів. Говорять, що вона не буде збирати велику кількість відбитків пальців. Це є чудовою ідеєю.

Стосовно роботи камери цієї лінійки, то можна використовувати портретний режим не лише для фото, а й для відео. Додатком новою функцією є астрофотографії, тобто буде можливість робити зображення зіркового неба, а в результаті отримувати неймовірні фото.

Ходять чутки, що iPhone 13 mini може мати іншу назву, а саме: iPhone 12S. Якщо вибір зроблений на другому варіанті, то це означає, що великих змін у новому гаджеті не буде. А, можливо, у назві взагалі буде відсутня нумерація.

Дізнайтесь, що таке Apple One тут.

Який гаджет обрати: iPhone 12 mini чи iPhone 13 mini?

  1. Поки що важко судити, тому що небагато інформації відомо стосовно iPhone 13 mini. Але, якщо Вам хочеться змінити старий смартфон на новий і до вподоби невеликий розмір, то iPhone 13 mini буде чудовим варіантом.
  2. Якщо Ви є вже власником iPhone 12 mini, то немає великої потреби придбати нову модель смартфону.
  3. Якщо Вам потрібна високоякісна камера, то iPhone 13 mini буде мати саме таку. Звичайно, iPhone 12 mini також має чудову камеру, але нова модель матиме покращений функціонал.
  4. Продуктивність у нового смартфона також буде покращена.
  5. Вартість iPhone 13 mini поки ще не відома, але вона буде вища, ніж у його попередника.

Тому, завдяки цим критеріям Ви можете приблизно зрозуміти, яка модель смартфону потрібна. Звичайно, iPhone 13 mini потрібно ще почекати. Можливо, багато хто вирішить придбати iPhone 12 mini, що також буде непоганим варіантом.

Поговоримо про iPhone 12 mini. У нього швидка продуктивність, чудова камера та привабливий дизайн. В упакуванні цього смартфона Ви не отримаєте навушників і блоку заряду, лише кабель і документацію. Багато покупців ще не можуть звикнути, що в упакуванні відсутній блок заряду, але компанія Apple заявляє, що це допоможе покращити навколишнє середовище.

Дизайн iPhone 12 mini ідентичний до iPhone 12, різниця лише у розмірі. Є такі доступні кольори: чорний, білий, синій, червоний і зелений. Інтерфейс дуже зручний у використанні.

Смартфон має захист від потрапляння пилу й вологості. Є можливість занурення телефону на глибину до 6 метрів лише на 30 хвилин, але про гарантію мови не було.

Вага гаджета становить 136 грамів, що є його невеликою особливістю.

Щодо продуктивності, то iPhone 12 mini не відступає ні в чому в iPhone 12. Смартфон працює бистро, без ніяких проблем. З камерою аналогічна ситуація. Високоякісні фотографії й відео гарантовані.

Отже, iPhone mini є цікавою ідеєю компанії Apple. Будем надіятись, що iPhone 13 mini буде мати успіх серед користувачів.

Ваша оцінка: