Я шукаю...

Як зробити резервну копію на ПК через iTunes?

Зробити резервну копію на ПК

Резервне копіювання є одним з ефективних способів збереження інформації, у тому числі персональних даних, які накопичуються на iPhone, iPad та iPod. Щоб не втратити файли, фотографії, документи, їх можна оперативно перенести з мобільних гаджетів на персональний комп'ютер. 

Чи можна використати для перенесення на ПК функціонал iTunes? Так, і процедура не є складною навіть для тих користувачів, які взялись за створення копії своїх файлів, або ж Backup, вперше. 

Варто прочитати: 5 причин купити останній комп'ютер Mac, а не якийсь інший.

Резервна копія через iTunes

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що потрібно знати для створення свого першого Backup через iTunes? 

Перш за все, у разі підключення пристрою американської корпорації Apple до ПК програма iTunes автоматично створює копію персональних даних пристрою. Такий функціонал доступний для користувачів з операційною системою iOS 3.0, Mac OS X 10.5.7 та новіших версій операційних систем. Автоматичне створення Backup є ефективним способом захисту персональних даних від втрати та випадкового видалення. 

Після підключення пристрою до ПК, який є одним з об'єктів синхронізації, й використовується для безпечної синхронізації персональних даних з іншим пристроєм, на вибір користувача, чи то iPhone, чи то iPad та iPod, можна й переходити до вивчення функціоналу iTunes. Для підключення двох пристроїв між собою можна скористатись USB чи USB-C. Хоча багато користувачів зупиняються на Wi-Fi, адже це один з найбільш зручних способів під'єднання пристрою до ПК. 

Для подальшої роботи з персональними даними необхідно зайти у програму iTunes на ПК, і натиснути на кнопку Пристрій, яку ні з чим не сплутаєш. Кнопка представлена у вигляді традиційного зображення мобільного гаджету. При переході у Пристрій відкривається вкладка Параметри, де користувачу потрібно знайти іншу вкладку під назвою Досьє, де й можна взяти всю необхідну інформацію для резервного копіювання персональних даних, або ж створення Backup.  

Алгоритм резервного копіювання дійсно простий, якщо всі попередні умови виконанні, адже достатньо слідувати за тими кроками, які пропонує сама ж програма. Опцію створення резервної копії можна знайти у розділі Резервні копії. Так, все доволі очевидно. У цій же вкладці можна й зашифрувати Backup. Але для цього потрібно створити пароль та при необхідності ввести його. 

Де можна знайти резервні копії? У вкладках Редагування, Параметри та Пристрої знаходимо потрібні зашифровані копії файлів. Зашифровані дані будуть позначені піктограмою, на якій зображений замок. У вкладці Досьє ще можна знайти опцію Відновлення з резервної копії. 

Коли всі необхідні роботи з резервного копіювання персональних даних або ж відновлення виконано, то не слід упускати крок, який необхідний для безпечного від'єднання пристрою від ПК. Для цього потрібно скористатись кнопкою Вийняти.  

Варто прочитати: Як заробити на Айфон за 7 днів?

Резервна копія через iTunes

Як увімкнути синхронізацію iTunes на ПК через Wi-Fi?

Схема підключення до мережі Wi-Fi на iPod, iPhone або ж iPad є актуальною для користувачів операційної системи iOS 5 або ж новіших версій. 

  • Для цього потрібно знову під'єднати через USB, USB-C чи Wi-Fi. 
  • Потім слід перейти в iTunes на ПК, знайти вкладку Пристрій у верхній частині програми. 
  • Далі користувач переходить у вкладку Досьє. 
  • У вкладці Досьє необхідно знайти опцію Синхронізувати через Wi-Fi та натиснути Застосувати.

Коротко про iTunes

iTunes є тим мобільним застосунком й сервісом, який у свій час змінив медіаіндустрію, та підхід до прослуховування музики. У 2019 році на WWDC 2019 Apple стало відомо про закриття iTunes, адже його функціонал цілком може замінити Apple Music і Apple TV.

iTunes, який є революційним мобільним застосунком, проіснував у медіаіндустрії цілих 18 років. Основною ідеєю запуску мобільного застосунку є створення музичної бібліотеки. Чому цей застосунок вважаються таким важливим для музичної індустрії? Адже з приходом iTunes користувачі вперше почали вносити плату за прослуховування улюблених музичних композицій. 

Історія виходу iTunes на музичний ринок починається з Macworld Expo 2001, де Стів Джобс презентував мобільний застосунок зі словами, що глядачі є свідками справжньої музичної революції. Так, саме це й сталось. Досі користувачі можуть зберігати компакт-диски тощо, та все ж слід зізнатись, що до релізу iTunes прослуховування музики було не таким комфортним, як це можна спостерігати після відкриття доступу до iTunes мільйонам користувачів у всьому світі. Щоб знайти потрібну композицію, достатньо всього лиш зайти в застосунок. Головне, щоб запис треку був у глобальній музичній бібліотеці. 

Далі було ще цікавіше. Музична індустрія стикнулась з інтернет-піратством. У 2003 році в Apple презентували iPod, який позиціювали як один з кращих MP3-плеєрів. Ба більше, його називали номером один. Пристрій користувався популярністю, адже його власниками стало майже 700 тисяч користувачів. Саме стільки пристроїв продали після релізу мобільного гаджету. Але була єдина проблема, яку усунути поки нікому не вдалось, — це відсутність ліцензійного місця пошуку музичного контенту.

Резервна копія через iTunes

Де можна було шукати музику?

Користувачам було достатньо p2p-обмінників та дисків. Та все ж Apple розуміла, що потрібно знайти більш організований спосіб завантаження музичного контенту. Тому у 2003 році з'являється iTunes Store, який є частиною застосунку iTunes.

Стів Джобс не виправдовував інтернет-піратство, та все ж наголошував на те, що у користувачів просто не було іншого виходу, як шукати музику деінде. Вони завантажують її там, де їм зручно. Тому поява iTunes стала тим ідеальним рішенням для налагодження діалогу між представниками музичної індустрії й користувачами, меломанами.

Джобс взяв на себе відповідальність за переговори з компаніями, що мали власні студії звукозапису. Договір вони підписали. Вартість однієї композиції склала 99 центів. З цього все й починалось. Важливість застосунку розуміли не тільки музичні компанії, але й користувачі. Apple згодом додала ще більш особливостей для зручності користування гаджетом. З'явилася функція авторизації користувачів. З часом розробники iTunes почали перевантажувати застосунок особливостями. А потім на ринку з'явилося Apple Music та Spotify.

Ваша оцінка: