Я шукаю...

Коли вийде та яким буде новий Apple iMac Pro?

Що відомо про Apple iMac Pro 2024 року? - icoola.ua - фото

Apple працює над оновленою версією iMac з великим екраном, яка може повернути пристрою стару назву «iMac‌ Pro», щоб відрізняти його від 24-дюймового «iMac», який Apple випустила в 2021 році. Очікується, що більший ‌iMac‌ матиме оновлений дизайн, Чіпи M1 Pro/Max і міні-світлодіодний дисплей. Ми можемо побачити пристрій вже у першій половині 2024 року.

Дизайн

Майбутній ‌iMac‌ буде схожий за дизайном на 24-дюймовий ‌iMac‌ і Pro Display XDR. Пристрій матиме чорні рамки, і якщо він справді буде схожий на Pro Display XDR, розмір рамки стане набагато тоншим.

Дисплей iMac Pro2024

Як і моделі MacBook Pro 2021 року, ‌iMac‌ наступного покоління матиме міні-світлодіодний дисплей для яскравіших кольорів, більш глибокого чорного та покращеного HDR, а також матиме технологію дисплея ProMotion, що забезпечує частоту оновлення до 120 Гц.

 Що відомо про Apple iMac Pro 2024 року? - icoola.ua - фото1

Частота оновлення 120 Гц забезпечить більш плавний ігровий процес і прокрутку різних додатків, таких як Safari, а також покращить загальну анімацію в усій macOS.

Можливо Apple застосує Face ID для ‌iMac‌ Pro, але це не підтверджена функція, і неясно, чи вийде Face ID у релізну версію цієї машини.

Порти

Очікується, що ‌iMac‌ запропонує конфігурацію портів, подібну до MacBook Pro, включаючи порти USB-C/Thunderbolt, слот для карт SD і порт HDMI.

Apple також може включити порт Ethernet, вбудований в адаптер живлення, як і для 24-дюймового ‌iMac‌.

Чіпи M1 Pro/Max

‌iMac‌ Pro матиме ті самі чіпи ‌M1 Pro‌ і M1 Max, які були представлені в MacBook Pro, і можливо, також може представити одну додаткову конфігурацію вищого класу для машини.

‌M1 Pro‌ і ‌M1 Max‌ мають однаковий 10-ядерний процесор (хоча є 8-ядерна версія ‌M1 Pro‌). ‌M1 Pro‌ має до 16 графічних ядер, а ‌M1 Max‌ має до 32 графічних ядер.

Назва

Повідомляється, що Apple назве цей пристрій iMac‌ ‌‌Pro‌, який буде відповідати своїм іншим цифровим аналогам з іншої серії - MacBook Pro та iPad Pro.

Назва «iMac‌ Pro» відрізняє 27-дюймовий ‌iMac‌ від 24-дюймової моделі та дає зрозуміти, що він використовує ті ж чіпи «Pro», що й MacBook Pro.

Ціна iMac Pro 2024 року вписку

Базовий iMac Pro буде мати 16 ГБ пам’яті та 512 ГБ SSD, покупці сможуть придбати його від 2000 доларів.

Дата випуску

Майбутній ‌iMac‌ Pro буде запущено десь у 2024 році, можливо, у першій половині року на WWDC або ще швидше. Він замінить поточний 27-дюймовий ‌iMac‌ на базі Intel, одну з останніх моделей Mac, яка все ще використовує процесори Intel.

До речі, якщо ви хочете добавити ще одну sim-карту в iPhone, дана інформація знаходиться за гіперпосиланням!

Ваша оцінка: