Я шукаю...

Taxi Scanner: служби таксі з хорошими цінами на поїздку в одному додатку

Служби таксі з хорошими цінами на поїздку в одному додатку

Мобільний додаток таксі на Айфон або Андроїд є зручним і комфортним способом викликати машину за адресою для багатьох клієнтів служб таксі. Безумовно, можна замовити таксі і в телефонному режимі, але все частіше пасажири воліють відмовитися від тривалого очікування зв'язку з диспетчерів таксі на користь мобільного додатка з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і простим функціоналом.

Переваги мобільних додатків для виклику таксі

В еру мобільних гаджетів і девайсів, що спрощують життя сучасним жителям мегаполісів і великих міст, розробка мобільного застосування для виклику служби таксі є вигідною і дійсно хорошою інвестицією. Пошук в AppStore або Google Play мобільних додатків не для гри, а рішення побутових завдань, став поштовхом для розробки епок і для сфери таксі.

  • Автоматизуються багато процесів, в тому числі замовлення та контроль його виконання. Насправді досить просто відстежити не тільки маршрут машини, але і відразу ж оцінити якість роботи конкретного водія.
  • З появою мобільних додатків вже можна додзвонитися до диспетчера таксі, що є підтвердженням зниження навантаження на службу таксі в цілому. Звичайно ж, знижуються витрати і на утримання служби таксі, хоча залучаються інші фахівці, які відповідають за роботу мобільного застосування, оновлення, усунення різних багів в програмному забезпеченні.
  • Попри те, що знижуються витрати на підтримку роботи служби таксі в телефонному режимі, диспетчер все одно чекає дзвінка клієнта, якщо користувач мобільного девайса залишився без Інтернету і не має можливості замовити таксі через мобільний додаток.
  • Що ще належати до плюсів користування мобільним додатком? Фіксують менше конфліктних ситуацій з диспетчером служби таксі і водіями. Клієнтам служби таксі вже не потрібно взаємодіяти з водіями в обов'язковому порядку. Все частіше пасажири відмовляються від оплати готівкою на користь банківської карти.
  • Викликаючи таксі через мобільний додаток, пасажири мають можливість відразу ж вибрати собі і марку автомобіля. Можна вказати одну адресу або кілька адрес, якщо потрібно заїхати відразу в кілька локацій за короткий проміжок часу.
  • Робота водія контролюється мобільним додатком, де відразу ж можна подивитися його рейтинг. Бренд таксі - це професійна команда фахівців, і роль одного водія іноді навіть більш цінна і значима, ніж всі старання цієї команди. Завдяки мобільним додаткам можна відстежити якість кожної поїздки, не докладаючи особливих на те зусиль. Клієнти ставлять зірки схвалення, демонструючи свою лояльність до служби таксі, залишають позитивні і негативні коментарі.

Taxi Scanner

З такими нововведеннями бізнес стає більш автоматизованим, прозорим, підвищується комфорт користування таксі.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Порівнювання ціни на таксі разом з Taxi Scanner

У 2021 році українці мають можливість завантажити додаток Taxi Scanner, яке призначене моніторити співвідношення ціни / якості служб таксі, доступних в Україні.

Розробка і запуск мобільного додатку для оперативного моніторингу цін на таксі в країні, де збільшується кількість мобільних додатків для виклику таксі, є цілком виправданим і вкрай необхідним. Що якщо жителі міста використовують таксі рідко або не впевнені, послугами якої служби таксі краще скористатися. Чому ж не взяти найбільш доступне за ціною таксі? Taxi Scanner відповідає на найпростіші питання - яка служба таксі доступна в країні і має привабливі ціни на поїздки.

Повний огляд додатки Taxi Scanner починається з згадки розробника мобільного додатка - MinStyle. Для подальшої співпраці та внесення власних пропозицій, швидше за все, можна звернутися безпосередньо до команди розробників, так як адреса вказана в Google Play, що не може не радувати.

На цей момент додаток можна скачати тільки власникам мобільних пристроїв на базі Android. Згідно з інформацією, представленою в магазині додатків Google Play, останні оновлення сервісу для моніторингу цін таксі датовані 25 березня 2021 роком. Програмне забезпечення знаходиться на стадії тестування, тому після його завантаження можуть ще виникати перебої в роботі мобільного додатка. Чи планується запуск мобільного додатку для пристроїв з операційною системою iOS, невідомо.

Що стосується функціоналу мобільного застосування, призначеного для моніторингу таксі і цін на них, після введення адреса на екрані телефону або планшета з'являється список доступних служб таксі. Попри те, що в Україні набагато більше мобільних додатків таксі, ніж зазначено в сервісі Taxi Scanner, в березні 2021 році користувачі додатка мають можливість моніторити ціни на шість служб таксі. Серед доступних служб таксі для моніторингу цін в режимі реального часу - Uklon, Uber (телефон 9988), Bolt, 838, OnTaxi і Opti.

Чому Taxi Scanner дійсно зручний додаток для користувачів служб таксі? Введені в Taxi Scanner координати поїздки користувача автоматично переносяться в додаток тієї служби таксі, яку він і вибрав після швидкого моніторингу цін. В яких містах України можна скористатися Taxi Scanner? Крім Києва, Львова, Одеси, додаток для моніторингу цін поки шести служб таксі є і в Дніпрі, Житомирі, Полтаві та т.д.

Дарма що те, що сервіс доступний для скачування в вільному режимі в Google Play, у мобільного додатка з'явилися і противники. Деякі служби таксі, які ще не з'явилися в сервісі для моніторингу цін, вважаються, що воно актуально для тих, хто реально хоче заощадити на поїздці, а не дбає про якість самої поїздки. Існує й думка, що мобільний додаток лише демонструє конкуренцію в сегменті економ. Хоча всі шість сервісів подачі автомобілів в Україні, які є в Taxi Scanner, надають послуги економ, стандарт, комфорт, преміум. Мобільний додаток Taxi Scanner є абсолютно безкоштовно в Google Play, і дійсно спрощує пошук таксі за хорошою ціною.

У 2020 році з'явилася інформація про запуск нового китайського сервісу подачі автомобілів в Україні під назвою DiDi. Чи буде DiDi в Taxi Scanner, невідомо. Але, мабуть, Taxi Scanner - це найбільш простий спосіб дізнатися про існування нового сервісу таксі. Чесна і здорова конкуренція перешкоджає стрімкому зростанню цін на поїздки і підвищує якості надання послуг.

Uklon, Bolt або Uber?

Служба таксі Ухил (Uklon) вважається однією з перших, яка з'явилася в Україні в вигляді мобільного додатку. Мабуть, Ухил стала тією компанією, яка трохи змінила уявлення про форму замовлення таксі в країні.

Заснований в далекому 2009 році Віталієм Дятленко сервіс надає можливість проводити оплату готівкою і через банківську карту. Дятленко був ще студентом, коли до нього прийшла ідея запуску мобільного застосування для виклику таксі без очікування на лінії. Ухил розширює географію присутності сервісу, і, здається, Дятленко планує підкорити і африканський континент. Ухил представлений більш ніж в 30 містах України, що є дійсно значущим досягненням для нього і його команди.

Що стосується служби таксі Болт (Bolt), таксі на телефон завантажується у вигляді мобільного додатку на пристрої на базі Android і iOS. Bolt вперше з'явився на українському ринку під назвою Taxify ще в 2016 році, але ніяких істотних зрушень у розвитку сервісу не відбулося.

І тільки після ребрендингу сервіс став одним з найбільш популярних в країні, як і Ухил, Убер і інші служби таксі. За створенням і розробкою програми варто студент Маркус Вілліг, який ще в 2013 році почав розвивати сервіс. Головний офіс компанії знаходиться в Таллінні.

Bolt з'явився на карті світу не відразу, так як до Києва він прийшов за Таллінном, Ригою, Лондоном і Парижем. Перевагою таксі, які відомі в багатьох країнах світу, є їх доступність для гостей країни. Естонська служба таксі, відома як Bolt, представлена ​​і в різних містах України, не тільки в Києві.

Слідом за українським Uklon і естонським Bolt України заповнили машини, які належать сервісові Uber. Щоб завантажити додаток Убер таксі (Київ, Львів Одеса та інші міста України), досить зайти в Google Play або AppStore. Uber з'явилася за океаном ще в 2009 році як UberCab, а в 2010 році в Сан-Франциско прогріло скорочена назва Uber, під яким і запущений сервіс в багатьох країнах світу. За ними стоять Гарет Грампі і Тревіс Каленик, які вклали чимало зусиль і коштів у розробку зручного сервісу подачі автомобілів. У 2015 році Убер прийшов в Україну і залишився.

У Taxi Scanner можна знайти ще OnTaxi, який представляє собою український стартап, запущений в 2016 році. Уже в 2017 році сервіс підкорив головні міста країни, серед яких Львів, Київ та Одеса.

Opti, яке раніше було відомо під іншою назвою - оптимальне таксі 579, провело в 2019 році ребрендинг і вийшло на ринок з новим прикметною назвою і зручним мобільним додатки для виклику таксі. За плечима Opti великий досвід роботи в Україні, тому проведення ребрендингу є лише способом задовольнити потреби вже молодого покоління людей, активних користувачів мобільних пристроїв. У служби більш ніж 12-річний досвід роботи в сфері таксі.

Додаток призначений для моніторингу цін на таксі, які продовжують змінювати індустрію автомобільних перевезень. Поки в Taxi Scanner тільки шість служб таксі, але незабаром їх кількість може і збільшитися.

Ваша оцінка: