Я шукаю...

Гра The Room для Айфона

Гра The Room для Айфона

Першу головоломку серії The Room ("Кімната") випустили спеціально для iOS ще в 2012 році. Як би розробники не намагалися, але наблизитися до неї за рівнем популярності і популярності не вдалося жодній грі. Навіть попри те, що гра існує вже понад вісім років, це не заважає їй виглядати краще за більшість аналогів, що випускаються сьогодні в App Store.

Розробкою цього унікального ігрового шедевра займалася британська студія Fireproof Studios. Навіть сьогодні тут займаються розробкою оновлень і нових можливостей в грі.

Завантажити гру The Room для Айфона можна через AppStore.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Суть гри The Room

Ігровий процес полягає в тому, що геймеру потрібно працювати зі скринькою. Вона буде стояти на столі в самому центрі кімнати. Це тільки на перший погляд, може здатися, що це просто скринька. Насправді це комплекс складних механізмів. Наповнена вона ключами, засувками, кодовими замками та іншими витонченими елементами захисту. Все це і належить подолати гравцеві.

Граючи в цю захоплюючу гру кожен може відчути себе дослідником, завдання якого - розгадати таємницю шкатулки за всяку ціну.

Гра The Room представляє собою неймовірно крутий квест в стилі Myst. Всі події розвиваються з видом від першої особи. Такий прийом максимально наближає гравця до реальних подій. Якщо так розібратися, то в цій пригоді гравець максимально обмежений в пересуванні, але при цьому є інші неймовірно круті переваги від управління за допомогою сенсорного пристрою Apple.

Гра складається з набору красивих тривимірних головоломок. Вони неймовірно цікаві, але при цьому достатні складні. Не завжди вдається вирішити головоломку з першого разу, але це надихає гравця і надає йому сил. Такі особливості здатні захопити геймера і надовго затримати його в темній кімнаті з безліччю секретів.

Хотілося б відзначити досить просту сюжетну лінію. Суть гри легко вловити пройшовши коротке навчання. Опинившись в грі ви знаходите лист. Кажуть, що чужі листи читати не можна, але воно дивним чином адресовано саме вам. Тут ви дізнаєтеся про неймовірну речі, яка знаходиться в цій темній кімнаті. Повірте такого ви ще точно не робили.

Ваше завдання за всяку ціну дістатися до мети:

  • вирішити всі головоломки;
  • скористатися всіма підказками;
  • знайти той самий предмет.

. Вас чекають головоломки, які вирішити зможуть тільки обрані. Так крок за кроком ви максимально наблизитися до мети.

Гравець побачить перед собою стіл, на якому буде знаходитися предмет, він може бути будь-яким, тому не варто шукати якийсь певний. Наприклад, це може бути сейф незвичайної форми або ж химерна шкатулка. Щоб це не було, це сховище, яке так просто ви точно не відкриєте. Зробити це можна тільки в тому випадку, якщо гарненько подумати.

Гравцям представлений вільний тривимірний огляд досліджуваного об'єкта. Ви можете обертати камеру як вам зручно, таким чином ви зможете розглянути навіть важкодоступні куточки темної кімнати. Також ви в будь-якому випадку можете наблизити камеру. Для цього потрібно два рази тапнуть по потрібного місця. А повернути камеру в початкове положення можна простими рухами двома пальцями.

У вас в розпорядженні виявиться інвентар, за допомогою якого ви будете перетягувати предмети до місця їх призначення. У цьому інвентарі у вас з'явиться можливість більш ретельно розглянути предмет, а при необхідності навіть змінити його. Абсолютно всі дії з тим чи іншим предметом стилізовані. Таким чином ви повинні використовувати їх точно так, якби він виявився в реальному житті. Наприклад, якщо вам потрібно відкрити двері, то недостатньо буде того, щоб вставити ключ в свердловину. Вам потрібно його повернути в правильному напрямку. Якщо ж вам потрібно відсунути заслінку, то необхідно просто зробити відповідний рух по екрану. Завдяки таким реальним речам гра стає в рази цікавіше і цікавіше.

Якщо говорити про графік, то її по праву можна назвати чудовою. Цим гра пожертвувала своїми високими системними вимогами. Наприклад, зіграти в гру на iPhone 4 вам точно не вдасться. Якщо так розібратися, то гра спочатку заточувалася під гаджети компанії Apple. Картинка максимально реалістична.

Чи реально пройти гру The Room?

Якщо говорити про складність ігрового процесу, то вона помірна. Легко впоратися з завданням буде тим, хто любить подібного роду гри. А ось ті, хто не дуже дружить з головоломками, доведеться постаратися.

Як правило, всі завдання вирішуються шляхом ретельного огляду та правильного трактування підказок. Якщо ви будете уважним і правильно користуватися підказками, то вам з легкістю вдасться пройти гру. Головне діяти логічно.

Якщо ви ніяк не можете вирішити головоломку і зламали вже весь мозок, то вам на допомогу прийде додатковий помічник, який натякне вам як правильно діяти. Але тут потрібно бути обережним. Таких підказок буде необмежену кількість, і не сподівайтеся на те, що вам так просто дадуть правильні відповіді, це всього лише натяк. У будь-якому випадку вам доведеться думати. Вашими основними супутниками в цій грі будуть уважність і логічне мислення. Без них вам не вдасться зрушити з місця.

Атмосфера в грі The Room

Оформлення гри опрацьовано настільки ретельно, що навіть прискіпливий геймер не зможе знайти вади в питаннях дизайну. Всі елементи, навіть найнезначніші, ретельно промальовані. А завдяки унікальному музичному супроводу геймер з головою порине в цю дивовижну атмосферу затишку. Музичні ефекти теж ретельно опрацьовані, що не заважає гравцеві думати, вирішуючи різного роду головоломки. Гра The Room особливо сподобається тим, хто розуміє, що таке шутери і платформери жанру "пазли", і любить їх.

Ті, хто хоч раз грав у цю гру зазначає її особливу атмосферу. Тут повністю відсутній хоррор, страшилки і жахи, але при цьому можна почути важкі звуки рваної струни. Додаткові елементи змушують серце битися частіше, а по шкірі починають пробігати мурашки.

Завдання кожного гравця - вирішити страшну таємницю. Тільки так ви зможете знайти відгадку, яка вкаже на місце, де знаходиться той самий загадковий персонаж. Головне - не боятися йти вперед. Доїде до мети тільки наполегливий і завзятий. Не варто себе жаліти, адже потрібно докласти максимум зусиль.

Всю гру ви будете перебувати в напруженому стані. Повірте ви не самовільно почнете переживати і це по-справжньому круто. Сьогодні не кожен шутер змушує гравців переживати так сильно, як гра The Room. Повірте після натискання кнопки "Старт" ваші нерви відразу ж напружаться.

Гра The Room для Айфона

Це перша головоломка з цілої серії, і її по праву можна назвати найцікавішою і цікавою. У перший день виходу вона справила справжній фурор на ринку ігор. Красива графіка, приємна музика і широке розмаїття логічних задачок різного рівня складності робить гру ще цікавіше. Вона не може набриднути, адже кожен раз вас чекають нові випробування.

Системні вимоги

Після особистого знайомства з грою The Room легко зрозуміти, чому компанія Apple вважає її найкращою для своєї продукції. Розробники дійсно гарненько постаралася і зробили все на найвищому рівні. І, як стверджують експерти, навряд чи якійсь грі вдасться її обійти в найближчі кілька років.

Завантажити гру The Room на айфон можна через інтернет-магазин додатків AppStore. При цьому важливо, щоб прошивка IOS була 5.1 і вище.

 

Ваша оцінка: