Я шукаю...

Як правильно робити скриншот на iPhone

Скріншот на айфоні

В наші дні питання, як зробити скриншот на айфоні, дуже популярне. Варто розглянути різні варіанти. Наприклад, існує універсальний спосіб, що підходить практично для всіх iPhone, iPad mini, iPod touch. Перші моделі айфонів є винятком, але ними практично вже ніхто не користується.
 Як робиться скриншот на айфоне

Щоб виконати скриншот на iPhone дотиком, необхідно розблокувати телефон, відкрити картинку, текст та інше, провести пальцем зверху вниз, натиснути на значок ножиць. Щоб сфотографувати дисплей, слід натиснути комбінацію з клавіш «додому» та «блокування», потримати кілька секунд, відпустити. Тиснути необхідно із середньою силою, занадто слабкий дотик не підходить, смартфон просто його не розпізнає, у вас нічого не вийде.

При створенні фото пристрій видає звук, який нагадує клацання камери, при цьому «підморгує», екран на пару секунд стає абсолютно білим. Отриманий скрін зберігається в папці з фото, зроблених за допомогою камери.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Як без блокувальних кнопок зробити скриншот на айфоні

Надається можливість зробити скрін на iPhone за допомогою спеціальних програм без використання кнопок блокування. Ви можете скористатися нею, якщо універсальний варіант здається незручним або одна з кнопок не працює. Дана дія здійснюється завдяки певним програмам:

 • Assistive Touch – являє собою стандартну функцію операційної системи iOS, застосовується для управління за допомогою жестів. Якщо поставити її за замовчуванням, буде не активна. Для включення слід зайти в розділ з настройками, відкрити пункт «основні», потім «універсальний доступ», поставити галочку навпроти «включено». Після цього з'являється плаваюча на екрані кнопка (можна перемістити в будь-яку ділянку дисплея). Доторкнувшись до неї, ви відкриваєте меню доступних опцій, в тому числі виконання скриншота.
 • Awesome Screenshot – являє собою безплатне розширення браузера Safari. Завдяки даному додатку, більше не виникає питання, як зробити знімок всієї сторінці на айфоні. Також можна зробити скрін певної ділянки дисплея. Після установки іконка не з'являється на робочому столі, вона переміщається в розділ опцій Для активування функції, слід зайти в «actions», поставити повзунок на «screenshot», включити. Після фотографування знімок відправляється в міні–редактор, за допомогою якого можна обрізати зайві ділянки, відзначити місця стрілками, додати текст або картинку.
 • Activator з Cydia – дозволяє робити скриншот на айфоні без кнопок блокування. Створення фото не є базовою функцією цієї програми, яка, до речі, безплатна. Замість кнопок операція може виконуватися за допомогою жестів (постукування по дисплею, розтягування, проведення пальцем та інше).
   Виконання скріна жестами

Ви напевно найкращий для себе варіант. Тепер скріни можна робити будь-яким зручним способом.

 Виконання скриншота на iPhone за допомогою комп'ютера

Існують різні додатки, здатні захоплювати картинку всього екрану й виводити на комп'ютерний монітор. Для цього використовується програма Reflector, що застосовується технологією Apple Air Play, що забезпечує бездротову передачу мультимедіа з оного приладу на інший.
Читайте також: Найкращі додатки для навчання на айфоні

Функція, що дозволяє отримати знімок, має назву «відео повтор», тобто динамічно повторює все, що відбувалося на екрані, в окремому віконці комп'ютера. Щоб виконати скрін за допомогою цього додатка, необхідно:

 • Здійснити його установку на ПК.
 • Переконатися, що пристрій приєднано до Wi–Fi.
 • Зайти на айфоні в «центр управління», відкрити пункт «Air Play», вибрати комп'ютер, активувати відео повтор за допомогою повзунка, який слід зрушити на «on».
 • Відкриється віконце, всередині якого зображено все, що відбувається на екрані гаджета.
 • Reflector має функцію, що відповідає за запис відео зі смартфона. Щоб зробити скриншот, досить зупинити необхідний кадр, скористатися інструментом на ПК (наприклад, значок «ножиці») або гарячими клавішами.

Цей додаток сумісно з усіма iOS. Він платний, але за демократичною ціною. Пробний варіант можна тестувати безплатно протягом одного тижня.

Як налаштувати дотик задньої панелі iPhone

З оновленням iOS користувачі отримали можливість управляти смартфоном за допомогою постукування. Щоб налаштувати дотик задньої панелі iPhone, слід:

 • Зайти в розділи налаштувань, вибрати пункт «універсальний доступ», потім розділ «дотик».
 • Перегорнути меню до пункту «торкнутися ззаду». Надається можливість налаштувати подвійний або навіть потрійний дотик.
 • Перейти в розділ «подвійне торкання», вибрати відповідний варіант зі списку. Також можна налаштувати різні дії: включати або вимикати звук, заблокувати дисплей, робити знімок та багато іншого. Якщо є бажання перейти в пункт «потрійний дотик» й повторити дії.
  Дія подвійного або потрійного дотика

Налаштування торкання на айфоні дозволяє максимально швидко взаємодіяти з телефоном, активувати різні можливості, які найчастіше відбуваються на смартфоні. Тепер можна управляти iPhone за допомогою постукувань, внаслідок чого користування гаджетом стане ще більш комфортним та простим.

Чому iPhone не розпізнає постукування по задній кришці

У даній ситуації важливим моментом є модель айфона, якою ви користуєтеся. Дехто не розуміє, чому iPhone не розпізнає постукування по задній кришці. Це обумовлено тим, що дана функція доступна для наступних моделей: 11 Pro, 11, SE 2020 року, XS Max, XS, XR, X. 8 Plus, 8. Якщо ж у вас інша версія, то ви просто не зможете скористатися цією функцією. Компанія Apple не пояснила, з чим пов'язано таке обмеження, швидше за все вся справа у вбудованому акселерометрі, що відповідає за дотик.
Цікава інформація: Не працює безконтактна оплата iPhone: що робити? 

Як дві нових кнопки додати на iPhone з системою iOS 14

Система для мобільних пристроїв iOS 14 складається з великої кількості різних функцій та налаштувань, які будуть корисні користувачам. Наприклад, можна додати дві інноваційні кнопки на iPhone з iOS 14. Для цього слід:

 • зайти в налаштування;
 • знайти розділ «торкнутися ззаду», вибрати один із запропонованих жестів;
 • підібрати дію під дотик.

Рекомендуємо налаштувати тільки один жест, щоб легше проходило звикання до нової функції. Спочатку пропонувався невеликий список, але потім з'явилася можливість створювати додаткові команди. Наприклад, завдяки торканню можна запускати соціальні мережі, e–mail, камеру та інше. Вам слід встановити додаток App Store, перейти в нього та створити бажану команду, натиснути «додати дію», потім знайти «відкрити програму», вибрати необхідну з представленого списку, налаштувати запуск (вище описувалося, як це зробити).
Запуск бажаної команди

Як налаштувати на айфоні функцію скриншота

Тепер можна просто постукавши по кришці айфона зробити скрін. Для цього налаштовується дотик, про який вже говорилося вище. Завдяки цьому можна зробити скриншот на iPhone за допомогою подвійного постукування по задній кришці. Якщо вам необхідно зробити фото не цілої картинки, а тільки однієї ділянки, оптимально підійде утиліт Screenshot Plus. Він працює в комплексі з програмою Activator (рекомендуємо заздалегідь її завантажити на смартфон).

Після включення даного софта з'являється спеціальна рамка, яка визначає межі знімка, під нею зазначаються його отримані параметри, після обрізки. Для зміни межі її можна рухати в різні боки (звужувати, розширювати), натискаючи бічні маркери. Після того як область обрана, необхідно натиснути на іконку фотографування.

Бувають ситуації, коли потрібно сфотографувати довгий напис, що не поміщається в робочу область. Утиліта BigShotJb допоможе впоратися з цим завданням. Виконується знімок з прокручуванням дисплея, фото переноситься в папки, де зберігаються стандартні знімки зроблені камерою. Програму можна запустити за допомогою помаху та постукування. У неї не передбачено спеціальних налаштувань, все робиться легко та швидко.

Як налаштувати скрін на айфоні зрозуміло, тепер варто розібратися, як зберегти зображення. На дисплеї слід відкрити необхідну картинку, натиснути на клавіші, зазначені в таблиці (утримувати буквально секунду). Ви почуєте клацання, побачите стандартний спалах, картинка зменшиться в розмірах, переміститься в кут екрану.
 Збереження знімка

Завдяки всім перерахованим вище способів, користування смартфоном стало більш оперативним та комфортним. Ви можете внаслідок постукування відкривати різні опції, робити знімки, зберігати фото та інше. Також надається можливість зменшувати знімок, фотографувати тільки один його шматок.

Ваша оцінка: