Я шукаю...

TouchPal: особливості роботи програми, як і де скачати

TouchPal для iPhone

Часом користувачів не влаштовує стандартна клавіатура їх мобільних пристроїв. Невдоволення виникає з різних причин: комусь не подобається її зовнішній вигляд, інші хочуть розширений функціонал, а треті мріють про наявність великої кількості емодзі. Створене китайською фірмою CooTek додаток TouchPal на iOS і інші платформи є якісну альтернативу стандартному пристрою введення. У ній реалізовані інтуїтивні функції, впроваджена велика система смайликів, тим, гіфок, стікерів і багато чого іншого.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Особливості TouchPal для iPhone

TouchPal був спроєктований як програми стороннього введення, яку можна встановити на популярні платформи Android, iOS, Windows Mobile і Windows 8. У мережі можна знайти безліч подібних версій, однак чому саме цю програму називають однією з кращих у своїй ніші додатків?

Ключова причина - вона значно розширює функціональність смартфона, спрощує його використання шляхом лінійки можливостей. Додаток на iOS TouchPal може похвалитися такими перевагами:

 1. можливості швидкого введення тексту без відриву пальців від екранної клавіатури, завдяки впровадженню технології Swype;
 2. значний вибір смайликів і емодзі, який значно перевищує стандартні набори;
 3. автоматичне виправлення граматичних і орфографічних помилок в словах;
 4. підказки щодо введення слів;
 5. система запам'ятовування раніше введених фраз, щоб прискорити набір;
 6. натискання однієї кнопки дозволить скористатися голосовим уведенням повідомлень;
 7. кілька десятків унікальних тем для клавіатури, які можна оптимізувати за своїм баченням;
 8. настройки кольору і типу шрифту;
 9. запровадження нових слів і запам'ятовування в програмному словнику;
 10. збереження особистих слів в пам'яті телефону, на знімному пристрої або в хмарному сховищі.

Всього ТачПал підтримує більше 97-ми мов і відповідним чином оптимізований під них. Можна встановити величезну кількість мов і перемикатися між ними. Програма не тільки спростить використання телефону, але і зробить його зовнішній вигляд більш привабливим, адже теми клавіатури можна підібрати за своїми інтересами. Це може бути класична або заточена під якийсь фільм версія. У магазині програми ви знайдете сотні варіацій, багато з яких доступні для безкоштовного звантаження.

Як завантажити TouchPal для iOS

Якщо ви цікавитеся питанням, як завантажити TouchPal на iPhone, то відповідь на нього дуже простий. Зробити це можна в офіційному маркеті додатків App Store, де ви знайдете легальну версію програми, яка буде справно працювати. Вона може бути завантажена безкоштовно, але є деякі застереження. Якщо ви хочете користуватися ТачПал без постійно спливаючі реклами, то кращим рішенням буде придбання преміумпередплати. Доведеться викласти певну суму грошей, але за цю плату ви зможете повноцінно користуватися функціональною клавіатурою без зайвої реклами. Старання розробників будуть винагороджені по достоїнству.

Після того, як ви завантажили додаток TouchPal на Айфон, Вам досить увійти в нього і почати налаштовувати клавіатуру на свій розсуд. Перед вами відкриються дивовижні можливості поновлення, представлені сотнями тим, тисячами емодзі, стікерпакамі, смайликами та багатьом іншим. Все можна звантажити швидко та ефективно, і насолоджуватися побаченим.

Недоліки TouchPal

При всіх своїх безперечних перевагах, альтернативна екранна клавіатура для смартфона має деякі недоліки. До мінусів програми можна віднести вже зазначену настирливу рекламу, яка буде випадати на екрані без установки преміумверсії. Виправити цей недолік можна одним єдиним способом - сплатити передплату на преміум. Серед інших мінусів можна відзначити:

 • клавіатура не підтримується в деяких сторонніх додатках (до таких належить Dead Trigger і деякі інші мобільні ігри);
 • при відключеному інтернеті безкоштовна версія програми буде працювати зі збоями (тому, що в цьому випадку  додаткові потрібно прогружати рекламні банери для оптимального функціонування).

Все ж можна відзначити, що переваги TouchPal явно переважують недоліки, так що можна рекомендувати додаток до звантаження прямо зараз.

TouchPal для iPhone

Як використовувати TouchPal

Після звантаження програми на Айфон з версією операційної системи iOS 8 і вище (попередні не підтримуються) потрібно зайти в налаштування і змінити деякі функції. Сама програма не потребуватиме надання їй повного доступу до клавіатури телефону, але це необхідно для використання її основних функціональних можливостей. Використання сторонньої клавіатури означає, що ви втратить вбудовану диктовку, що надається Apple.

Зручність використання дарує система швидкого перемикання між клавіатурами з літерними символами й смайликами. Спеціальна клавіша повернення дозволяє робити це без зайвих зусиль. Підтримка блоків зображень, гіфок і стікерів дійсно вражає. Вона відкриває двері в зовсім інший світ. Для сучасних користувачів це вкрай важливо, адже культура емодзі неймовірно швидко поширилася по всьому світу. За допомогою таких картинок можна передати свої емоції швидко і зрозуміло.

Завантажити десятки тим також не складно. Крім стандартних картинок користувачів привертає інша можливість: встановити в якості клавіатурного зображення власне фото. Це зробить клавіатуру яскравіше. Якщо ви завжди мріяли про Селфі за клавіатурою, то TouchPal надає вам унікальний шанс реалізувати свою мрію.

Опрацьована система підказок з введення перших букв слова запропонує вам кінцеві варіанти продовження. В результаті деякі стандартні фрази можна буде вводити за лічені секунди, що не набираючи їх по буквах заново кожен раз. Унікальні для користувача слова і фрази будуть запам'ятовуватися штучним інтелектом і додаватися в словник. Тобто, TouchPal поступово вчиться, підлаштовується під модель введення слів користувача та генерує підказки відповідно до неї.

Як видалити TouchPal

Якісна клавіатура від китайського розробника оптимізована для роботи на айфон. Однак не кожному користувачеві вона доводиться до вподоби. У розробки є безліч конкурентів в цій ніші, і деякі люди хочуть їх спробувати. Якщо вам з якоїсь причини набрид TouchPal або ви опинилися не задоволені його функціональними можливостями, то повністю видалити програму з телефону не викличе складнощів. Для цього досить зайти в розділ налаштувань свого телефону, знайти там розділ додатків і тапнуть по ТачПал. Після цього програма буде повністю видалена зі смартфона. Ви зможете користуватися стандартною екранною клавіатурою або встановити іншу її версію на свій розсуд. В цілому, додаток займає близько ста мегабайт вільного простору на телефоні, так що знайти для нього місце не складе труднощів.

Можливості налаштування

Індивідуальні налаштування представлені досить обмеженою кількістю приземлених функцій. На основному екрані ви можете налаштувати наступні параметри:

 1. включити або відключити звучання клацань при друкуванні;
 2. встановити автоматичне генерування заголовних букв (на початку пропозицій);
 3. запровадити систему автопробілів;
 4. включити систему імпорту заміни текстів.

Ви можете встановити повзунок в положення включено / вимкнено в будь-який момент, якщо вам потрібна та чи інша функція. Графічні теми в додатку є окремою складовою і тут дійсно є з чого повибирати.

TouchPal- екранна клавіатура, яка недавно перекочувала з Android на iOS. Добре відомо, що технологічний гігант Apple ревно ставиться до будь-яких спроб встановити сторонні клавіатури на Айфон. Однак це все ж сталося і користувачі «яблучних» девайсів отримали альтернативу.

Поки TouchPal на iOS працює добре і справляється зі своїми функціями. Версії Keyboard постійно оновлюються, розробники оперативно виправляють наявні недосконалості та шорсткості. TouchPal Keyboard Pro пишається тим, що першим використав новітню технологію захоплення рухів AR для створення унікальних користувачів смайлів. Ви зможете створювати й відправляти власні десятисекундний анімовані відеоролики. Це дозволить співрозмовникам краще відчути ваші емоції та переживання. По частині працездатності та швидкості реагування на команди до програмного забезпечення немає ніяких претензій. Воно працює справно і з поставленими завданнями справляється на відмінно. Так що набрати великі сторінки тексту швидко і легко не складе труднощів. І головне - це можна буде зробити без орфографічних помилок, адже вони будуть автоматично виправлені.

З цих причин не варто відтягувати момент звантаження TouchPal. Ця програма є чимось більшим, ніж просто екранна клавіатура. Воно стане вашим інтелектуальним помічником. У світі дуже багато цікавого, а у вас - занадто мало часу, щоб витрачати його на тривалий введення повідомлень. Передоручити цю задачу віртуальної системи, яка допоможе швидко підібрати потрібні слова, знайти яскраві емодзі та скопіювати інформацію з буфера обміну. Спробуйте покористуватися програмою кілька днів, і ми впевнені, що повертатися до класичного методу введення вам не захочеться.

Ваша оцінка: