Я шукаю...

Як відключити персоналізовану рекламу на додатках iPhone

Відключення персональної реклами

Більшість користувачів цікавить питання, як відключити рекламу в додатках на iPhone. У даній статті ми постараємося максимально чітко на нього відповісти. За допомогою публікацій Apple можна розшукати різні послуги та продукцію без порушення анонімності абонентів. Компанія експлуатує ваші дані, щоб підбирати індивідуальні всілякі анонси, які повинні викликати певний інтерес. Надається можливість дізнатися про використовувані для цього даних та захисту анонімності користувачів.
 Відключення реклами

Ви можете відключити персоналізовану рекламу на iOS за допомогою спеціального розділу на iPad, iPhone, Mac, що має ідентичну назву. Обсяг популярних роликів практично не зменшиться. Перевага в тому, що рівень переваг користувачів буде менше враховуватися. Відключення можна виконати на основі місцеперебування.

Відключення персоналізованої реклами на айфоні

Хочете знати, як відключити рекламу на айфоні для обмеження обсягу даних, які використовуються компанією Apple? Для цього необхідно виконати ряд певних дій:

 • Виберіть вкладку з настройками, пункт «конфіденційність», потім «публікації від Apple».
 • Виконати відключення персональних рекламних роликів.

На Mac відключення відбувається наступним чином:

 • Необхідно відкрити спеціальну програму, що має назву «системні настройки», натиснути на пункт «захист та безпека».
 • Зайти в розділ «конфіденційність».
 • Вибрати на панелі, що знаходиться збоку, «інформація від Apple».
 • Прибрати галочку, що відповідає за включення оголошень.

Тільки 4% користувачів в США погодилися на відстеження реклами. Тому якщо ви дозволили користуватися персональною інформацією про ваше місцеперебування на цей час, рекламний майданчик Apple скористається ним для вибору географічних публікацій. Щоб відключити, необхідно:

 • Зайти у вкладку з настройками, пункти «конфіденційність» та «геолокаційна служба».
 • Вибрати в списку News або Store, в параметрі «дозвіл доступу до геолокації» поставити галочку «ніколи».

Завдяки даним діям можливо обмежити показ персоналізованих даних, відключити різні рекламні оголошення.
Обмеження показу персональних даних

Більше реклами в Apple після виходу iOS 14.5

Буквально на днях, після майже трьох місяців різних тестів, компанія запустила iOS 14.5, основна функція полягає у забороні стеження в програмах та додатках. Головна мета полягає в тому, щоб розробники почали запитувати дозвіл в абонентів на їх співпрацю з ідентифікаторами трансляцій. Деякі підприємства виступили із заявою, що через це знизиться їх прибуток від рекламних роликів. На що їм відповіли, що конфіденційність завжди повинна бути на першому місці. Однак з'ясувалося, в планах компанії присутнє розширення рекламного бізнесу. Перший крок – збільшення оголошень на iOS 14.5 та реклами в Apple Store. До цього розробники пропонували тільки пошуковий варіант, в майбутньому до нього повинен додатися ще один.
Цікава інформація: Методи, які допоможуть заряджати смартфон значно швидше

Ще більше реклами в Apple Store

Останнім часом в Apple Store стало ще більше реклами. Пошуковий варіант влаштований так, щоб користувачеві пропонувалося на додачу до різних програм нові програми для завантаження. Він спеціально підлаштований під запити, при цьому пропонує конкретний контент, який максимально відповідає запитуваній темі. Наприклад, якщо ви хочете завантажити Tic Tok, то на додачу буде запропонований рекламний блок Facebook.

Другий вид повинен з'явитися в пункті, що відповідає за рекомендацією. Завдяки цьому користувачі отримають можливість просувати в соціальних мережах свої розробки, а не тільки отримувати відповіді на поставлені питання. Правда, в рекламні алгоритми для цього доведеться внести певні зміни.

Компанія принципово не хоче застосовувати ідентифікатори реклами через те, що вважає це порушенням прав споживачів й конфіденційності. Замість цього є SKAdNetwork – індивідуальне рішення для стеження за роботою абонентів з анонімністю та повним захистом.
 Стеження за користувачами

Деяким людям не подобається реклама в Apple Store, вони її відключають. Але деякі дії зробити не вийде:

 • Повністю заблокувати оголошення – після відключення персоналізації, показ роликів залежить від наступних критеріїв: найбільш часто відвідувані сторінки та місцеперебування.
 • Змінити обліковий запис в рекламних соціальних мережах та Google налаштуваннях – мають вплив на оголошення з різних акаунтів.
 • Налаштувати переваги, якщо не був виконаний вхід в профіль – насамперед слід увійти в обліковий запис, потім здійснити настройку персоналізації оголошень.
 • Застосовувати рекламні смакові переваги без cookie – при видаленні або блокування даних файлів, налаштування застосовуватися не будуть.

Виконати настройку переваг для профілю Google можна тільки в тому випадку, якщо ви зайшли в обліковий запис. Використовується інформація, взята з профілю, в тому числі дані про вчинені дії. Якщо вхід не виконано, настройки зберігаються тільки на вашому браузері або смартфоні.

Захоплення рекламного ринку компанією Apple

Завдяки SKAdNetwork можна виконувати дії без застосування публічного ідентифікатора, не створювати віртуальні зображення, для чого він й застосовується. Надається можливість відстежити натискання, завантаження, час, який користувач провів на певній сторінці, переглянуті ним оголошення, розрахувати конверсію. Побачити пошукові питання або переміщення не можливо.

Рекламний ідентифікатор становить собою профіль з інформацією про певного абонента, що включає історію пошуків, відвідувань конкретних сторінок, переміщень, скоєних покупок та інших відомостей. На їх основі розробники виконують вивчення смакових переваг людей, підбирають для них індивідуальну рекламу. Якщо є охота можна скинути ідентифікатор реклами iOS.
 Рекламний ідентифікатор

Вся послідовність дій має чітко організований план. Компанія зробила оголошення про те, що правила стеження за користувачами iOS змінюються, ввела в дію заборону, запропонувала альтернативу вимірювання показника максимальної ефективності реклами, вирішила збільшити свій вплив на даному ринку. Для цього вона слідує суворим кредо, що стосуються захисту анонімності. Apple виявилася у виграші, в порівнянні з іншими компаніями, які не встигли вчасно перебудуватися.

Налаштування індивідуальних рекламних переваг: застосування, відключення

Для вказівки тим, які вас найбільше цікавлять, необхідно дотримуватися певної інструкції:

 1. Зайти на Google профіль.
 2. Зліва на навігаційній панелі натиснути «персоналізація та інформація».
 3. У вкладці, що відповідає за рекламу, клацнути на «настройки».
 4. Якщо індивідуалізація вимкнена, включити.
 5. Вказати необхідну інформацію. При необхідності її можна оновити, відключити, відновити інтерес.

Відключення відбувається за наступним алгоритмом: перші три пункти точно такі ж, як в попередньому варіанті, після їх виконання необхідно натиснути на перемикач в рядку «персональна реклама включена». Google перестане здійснювати підбір оголошень, виходячи з наданих даних. Використовуватимуться тільки фактори, що відповідають за місцеперебування та відвідувані сайти.
Читайте також: Невідкладна допомога при падінні айфона у воду

Що дає відмова від персональної реклами

Інноваційні операційні системи являють собою рекламні ідентифікатори, якими ми користуємося. Різні програми застосовують їх для відстеження смакових переваг та надання відповідної реклами. Якщо є бажання можна усе відключити й виконати скидання налаштувань. Ви будете бачити оголошення, але вони втратять індивідуальність. Налаштування можна використовувати тільки в додатках.
 Налаштування в додатках

Таке анулювання не зменшує показ роликів та зображених оголошень. Відбувається відключення доступу до функції стеження, внаслідок яких соціальні мережі могли стежити за використовуваними вами програмами та створювати індивідуальні рекламні ролики. Завдяки цьому ви більше не побачите індивідуальні ролики, які були призначені персонально для вас на базі популярних сторінок та відвідуваних сайтів. Наприклад, ви придбали продукт в одній програмі, в інший його рекламу ви не побачите. Але в первісному додатку, в якому була виконана покупка, вона буде з'являтися.

Персональні оголошення викликають безліч суперечок та розбіжностей. Теоретично ви будете бачити різні публікації, орієнтовані конкретно на вас. Зручно це чи ні, вирішувати тільки вам.

Ваша оцінка: